Ve vyšší I. A třídě obdržely Cerhovice opět čtyři góly, tentokrát prohrály těsně v Hřebči 3:4. Tři góly vstřelil Komárov na hřišti v Jílovišti, stačilo to pouze na remízu 3:3, na penalty byli úspěšnější domácí.

V nižší I. B třídě prohrál doma Hýskov s béčkem Sedlčan 1:4. Nedařilo se ani Chlumci, který podlehl Petrovicím vysoko 0:4.

Utkání v Rudné se vydařilo béčku Králova Dvora, který vyhrál 3:0. „Do Rudné jsme jeli bez Petra Dochtora, který musel do školy. Ale náhrada na stoperu Michalem Bastlem se vydařila na jedničku. Od první minuty jsme hráli na naše dva rychlé útočníky, kteří dělali domácím hodně problémů. Nejdříve prvním brejkem Bican změnil výsledek na 1:0,“ řekl trenér vítězného týmu Adam Novák.

Králův Dvůr B přidal ještě dvě branky. „V druhém poločase opět Bican dostal balon podél beka, který ho fauloval ve vápně a byla nařízena penalta, kterou sám proměnil. Závěrečnou tečku zápasu obstaral sólem Michalík. Výsledek nás hodně potěšil a nyní se už soustředíme na další zápas, kterým bude duel s Chlumcem v sobotu od sedmnácti hodin,“ láká na derby Adam Novák.

Loděnice zdolala doma Hřebeč 2:1, když skóre platilo už po prvním poločase. „Naši hráči naplnili očekávání jen do přestávky, utrápený výkon ve druhé části nakonec se štěstím stačil na udržení těsného vedení,“ řekl vedoucí celku Loděnice Jiří Gall. Branky vítězů dali Majer a Pospíšil.