ČFL: K. Vary - Č. Budějovice B 6:1, Slavia B - Hlavice 1:1, Ml. Boleslav B - Sez. Ústí 0:2, Písek - Plzeň B 1:0, Liberec B - Krč 1:2, Jablonec B - Králův Dvůr 4:0 (domácí nastoupili ssedmi hráči áčka), Vlašim - Vyšehrad 4:0, Náchod - Žižkov B 2:1, Varnsdorf - Letohrad 2:0.

1. Graffin Vlašim 34 26 5 3 70:16 83
2. Písek 34 21 7 6 54:32 70
3. Sparta Krč 34 15 12 7 45:33 57
4. Slavia Praha B 34 16 8 10 35:26 56
5. Viktoria Žižkov B 34 13 7 14 44:43 46
6. Slovan Varnsdorf 34 11 12 11 42:36 45
7. Karlovy Vary 34 13 6 15 43:40 45
8. Sezimovo Ústí 34 13 5 16 39:48 44
9. České Budějovice B 34 11 10 13 48:46 43
10. Viktoria Plzeň B 34 12 7 15 40:42 43
11. SK Hlavice 34 12 7 15 38:51 43
12. Mladá Boleslav B 34 11 9 14 51:46 42
13. FK Králův Dvůr 34 11 7 16 45:64 40
14. FC Slovan Liberec B 34 11 6 17 46:55 39
15. FK Baumit Jablonec B 34 11 6 17 44:53 39
16. FK Slavoj Vyšehrad 34 8 14 12 39:50 38
17. FK Náchod-Deštné 34 10 7 17 38:66 37
18. FK OEZ Letohrad 34 8 11 15 35:49 35

Divize: Třeboň - Strakonice 0:0, Příbram B - Votice 1:1, Milevsko - Tachov 1:1, Prachatice - Benešov 2:2, Admira - Meteor 6:1, Klatovy - Vltavín 0:4, Domažlice - Motorlet 1:0, Hořovicko - Vejprnice 2:2.

1. Loko Vltavín (Praha) 30 20 5 5 59:23 65
2. SK Motorlet Praha 30 15 10 5 56:22 55
3. FK Tatran Prachatice 30 15 6 9 60:37 51
4. FK Admira Praha 30 13 9 8 57:48 48
5. SK Strakonice 1908 30 14 5 11 55:46 47
6. Jiskra Domažlice 30 14 4 12 52:49 46
7. SK Benešov 30 13 6 11 66:59 45
8. SK Marila Votice 30 13 5 12 47:49 44
9. Jiskra Třeboň 30 11 10 9 45:34 43
10. FK Hořovicko 30 12 7 11 39:40 43
11. FK Tachov 30 13 3 14 52:53 42
12. FK Meteor Praha VIII 30 12 5 13 51:51 41
13. 1.FK Příbram B 30 11 8 11 47:47 41
14. FC ZVVZ (Milevsko) 30 9 8 13 34:43 35
15. TJ Klatovy 30 5 2 23 26:97 17
16. SK Slavia Vejprnice 30 31 26 22:70 10

KP: Sp. Příbram – St. Boleslav 2:3 (1:0), Nymburk – Beroun 6:3 (1:1), Černolice – Řevnice 1:3 (1:1), Úvaly – Litol 0:1 (0:1), Libiš – Vlašim 3:2 (1:0), Velvary – Dobrovice 1:2 (0:0), Nové Strašecí – Zápy 3:3 (3:2), Benátky - Semice 2:3 (1:1).

1. Řevnice 30 21 4 5 79:35 67
2. Dobrovice 30 20 3 7 65:38 63

3. Vlašim 30 18 5 7 69:32 59
4. Libiš 30 19 1 10 58:44 58
5. Litol 30 15 6 9 59:60 51
6. Zápy 30 12 8 10 54:49 44
7. Semice 30 13 4 13 51:62 43
8. Benátky n. J. 30 12 5 13 51:48 41
9. Nymburk 30 11 6 13 48:58 39
10. Úvaly 30 11 5 14 45:49 38
11. Beroun 30 10 7 13 53:59 37
12. Velvary 30 10 3 17 45:62 33
13. N. Strašecí 30 9 5 16 42:51 32
14. St. Boleslav 30 9 2 19 47:67 29
15. Sp. Příbram 30 7 4 19 41:67 25
16. Černolice 30 6 6 18 38:64 24

I.A: Sedlčany – Milín 5:3 (2:1), Dobříš – Nelahozeves 1:1 (0:0), Hořovicko B – Velká Dobrá 5:3 (4:1), Tn. Rakovník – Kněževes 7:0 (2:0), FC Jesenice – Mělník 0:5 (0:2), Lhota – Týnec n. S. 2:2 (1:1), Hradištko – Hvozdnice 1:1 (0:1), Nový Knín – Tuchlovice 0:0 .

1. Milín 30 19 5 6 74:35 62
2. Sedlčany 30 19 4 7 69:38 61
3. Tuchlovice 30 17 6 7 73:35 57
4. Mělník 30 14 8 8 51:36 50
5. V. Dobrá 30 14 5 11 60:56 47
6. Hradištko 30 13 6 11 60:52 45
7. Nový Knín 30 13 5 12 70:49 44
8. Nelahozeves 30 12 7 11 45:42 43
9. T. Rakovník 30 12 7 11 64:44 43
10. Hvozdnice 30 11 8 11 54:63 41
11. Lhota 30 12 5 13 55:53 41
12. Týnec n. S. 30 12 2 16 49:57 38
13. Hořovicko B 30 11 2 17 70:89 35
14. FC Jesenice 30 8 4 18 35:75 28
15. Dobříš 30 5 9 16 47:77 24
16. Kněževes 30 5 3 22 31:106 18

I.B - A: Doksy – Slaný 2:1 (1:0), Lidice – Městečko 2:2 (1:2), Pavlíkov – Tuchoměřice 4:4 (3:2), Mutějovice – Brandýsek 1:2 (0:2), Senomaty - Loděnice 6:2 (2:2), Lány - Vraný 1:3, Braškov - Jeneč 3:3 (1:1).

1. Loděnice 25 19 2 4 63:27 59
2. Vraný 25 17 3 5 73:36 54
3. Braškov 25 15 2 8 54:42 47
4. Doksy 26 13 4 9 56:40 43
5. Senomaty 25 12 2 11 43:39 38
6. Slaný 26 10 5 11 45:38 35
7. Brandýsek 26 10 4 12 38:42 34
8. Lidice 26 9 5 12 44:52 32
9. Tuchoměřice 26 8 8 10 47:60 32
10. Městečko 26 8 7 11 37:57 31
11. Jeneč 25 9 3 13 43:44 30
12. Mutějovice 26 8 5 13 33:51 29
13. Pavlíkov 26 8 3 15 38:63 27
14. Lány 25 6 1 18 41:64 19

I.B - E: Nová Ves – Podlesí 5:1 (3:0), Štěchovice – Hostomice 3:2 (2:1), Zdice – Lety 0:2 (0:0), Petrovice – Rožmitál 7:2 (2:0), Měchenice – Komárov 5:1 (4:0), Žebrák – Mníšek p. B. 6:2 (4:0), Králův Dvůr B - Nečín 4:1 (3:0), Štěchovice - Hostomice 3:2 (2:1).

1. Štěchovice 26 17 3 6 66:26 54
2. Nová Ves 26 14 4 8 58:43 46
3. Mníšek p. B. 26 15 1 10 51:40 46
4. Petrovice 26 12 7 7 59:35 43
5. Nečín 26 13 310 62:54 42
6. Hostomice 26 12 3 11 49:44 39
7. Lety 26 12 3 11 46:50 39
8. Podlesí 26 12 0 14 43:52 36
9. Kr. Dvůr B 26 11 3 12 75:63 36
10. Zdice 26 11 2 13 48:37 35
11. Žebrák 26 9 5 12 42:53 32
12. Měchenice 26 9 5 12 59:101 32
13. Rožmitál 26 9 4 13 48:59 31
14. Komárov 26 3 3 20 30:80 12

OP: Trubín - Beroun B 1:4, Zdice B - Praskolesy 6:0, Nižbor - Stašov 4:3, Tlustice - Újezd 4:1, Osek - Cerhovice 2:3, Z. Třebaň - Neumětely 1:1.

1. Praskolesy 24 12 6 6 46:41 42
2. SK Tlustice 24 10 9 5 46:34 39
3. Horymír Neumětely 24 12 2 10 58:45 38
4. Český lev-Union Beroun B 24 11 5 8 47:35 38
5. Slavoj Osek 24 11 4 9 53:41 37
6. Stašov 24 10 4 10 43:45 34
7. FC Freyburg Trubín 24 10 3 11 37:43 33
8. Union Cerhovice 24 8 8 8 48:42 32
9. SK Doubravan Újezd 24 9 4 11 35:47 31
10. Ostrovan Zadní Třebaň 24 87 9 44:48 31
11. FK Olympie Zdice B 24 8 5 11 44:48 29
12. SK Nižbor 24 8 3 13 36:63 27
13. AFK Loděnice B 24 6 6 12 36:41 24

III.A:Nižbor B - Hudlice 2:3, Lužce - Broumy 4:1, Karlštejn - Kublov 6:2, Chodouň - Tmaň 1:2, Cembrit - Hýskov 4:3, N. Jáchymov - Svatá 7:3, Srbsko - Tetín 5:1.

1. SK Tetín 26 18 6 2 92:39 60
2. Nový Jáchymov 26 18 4 4 104:51 58
3. Hudlice 26 14 7 5 60:34 49
4. Karlštejn 25 15 3 7 62:34 48
5. Cembrit Beroun 26 14 4 8 63:44 46
6. Stejstav Hýskov 26 12 4 10 49:51 40
7. Srbsko 26 11 5 10 43:38 38
8. Lužce 25 9 5 11 52:58 32
9. FK Svatá 26 8 6 12 49:55 30
10. SK Nižbor B 26 9 3 14 46:63 30
11. Chodouň 26 7 7 12 41:57 28
12. VČS Tmaň 26 6 2 18 31:72 20
13. Kublov 25 4 3 18 42:82 15
14. Broumy 25 4 3 18 32:88 15

III.B: Žebrák B - Újezd B 2:7, Rpety - Chlumec 0:6, Všeradice - Osov 3:2, Zaječov - Běštín 4:4, Vižina - Drozdov 2:7, Podluhy - Neumětely B 5:0, Osek B - Hostomice 6:2.

1. Chlumec 26 23 0 3 87:12 69
2. Durisol Všeradice 26 16 4 6 63:35 52
3. Drozdov 26 14 6 6 71:30 48
4. Sparta Podluhy 26 12 3 11 57:55 39
5. SK Rpety 26 11 5 10 54:57 38
6. Spartak TOS Žebrák B 26 11 3 12 56:59 36
7. Slavoj Osek B 26 10 4 12 54:64 34
8. Hostomice B 26 9 6 11 48:61 33
9. Zaječov 26 8 8 10 50:50 32
10. Doubravan Újezd B 26 10 2 14 58:62 32
11. Běštín 26 8 5 13 49:68 29
12. Vižina 26 7 5 14 41:78 26
13. Osov 26 8 2 16 47:70 26
14. Neumětely B 26 6 5 15 37:71 23

KPD: Čelákovice - Hořovicko 3:0, Slaný - K. Hora 7:1, Kralupy - St. Boleslav 4:1, Velim - Kosmonosy 1:1, AFK Kolín - SK Rakovník 4:1.

I.AD: Všeradice - Lety 4:2, Komárov - Mělník 5:1, Zdice - Libiš 4:2, Králův Dvůr - Obříství 1:2.

OPŽ - kvalifikace: Žebrák - Hýskov 9:0 (7:0).

OPmlŽ: Lochovice - Hudlice 16:1, Hostomice - Drozdov 0:1, Rpety - Komárov 2:1.