Králův Dvůr – Brozany 5:1 (3:1)

Branky: 6. Balšánek, 18. Kraus, 45. Krbeček, 53. Šilhavý, 68. Balšánek (PK) – 29. Šollar. Rozhodčí: Zadinová, Šafránková, Pastyřík. ŽK: Sus, Mocyk – Malina, Šollar, Golovko. Diváků: 100. FK Králův Dvůr: Krček, Petr (15. Mocyk), Šilhavý, Sus, Zelenka (69. Holý), Procházka, Kraus (85. Vybíral), Balšánek, Kabele, Krbeček (78. Eliáš), Vošahlík (63. A. Hájek).

S jistým sestupujícím to mělo být jednoduché, a vlastně také bylo. O klid na kopačky Cábelíků se postaral hned v 6. minutě Jakub Balšánek. „První branka padla po centru z pravé strany od Michala Procházky na zadní tyč, kde jsem vyskočil nejvýše a míč hezky zapadl pod břevno," popsal branku její střelec, který dodal: „Prakticky od začátku jsme zápas kontrolovali, lehce nás rozhodil gól soupeře na 2:1, ale dvoubrankové vedení jsme si do poločasu zase vzali a zápas v pohodě dohráli."

O druhou branku se brzy postaral Martin Kraus, hosté měli také důvod k radosti, když na konci první půlhodiny snížil Šollar. „Soupeř úplně odevzdaný nebyl, ale na naší straně byla vidět herní kvalita, podle výsledků a ohlasu jsem čekal vyrovnanější utkání," podotkl Balšánek.

Na konci poločasu přidal třetí branku Tomáš Krbeček a když po obrátce přispěl Tomáš Šilhavý čtvrtým gólem Cábelíků, těšilo se publikum, jestli domácí přidají ještě pátou branku.

O tu se postaral právě Jakub Balšánek. „Druhá branka padla z penalty, která byla nařízena, tuším, za ruku hostujícího hráče. Počkal jsem si na pohyb gólmana a vystřelil na druhou stranu," popsal svůj druhý úspěch v zápase králodvorský hráč.

Na něj i jeho spoluhráče čeká o víkendu výlet do jižních Čech, kde se pokusí obrat o body béčko Táborska.