„Góly potřebujeme strašně moc. V B třídě jsme druzí a na dálku bojujeme s Kostelcem u Křížku, který má stejně bodů,“ vysvětluje Bartoš střelecké dostihy svého současného klubu.

Po postupu do I. A třídy touží, dosud si ji nikdy nezahrál. „A nejen já, i ostatní kluci.“

Deset branek ve třech zápasech, to je pořádná porce. Bartoš, jenž na utkání dojíždí pravidelně ze svého současného bydliště ve Stašově, za ně nezapomíná poděkovat spoluhráčům. „Naši krajní i středoví záložníci, to je jízda. Přihrávají mi perfektně, obyčejně jdu pak sám na gólmana nebo zakončuji zblízka,“ pochvaluje si.

Chvíli se ale na Doksech přece jen rozkoukával, náročný trenér Jiří Skvára ho muset donutit ke změnách v herních návycích. „V Újezdu jsem se často pouštěl mezi dva tři hráče sám a vycházelo mi to. Tohle je ale vyšší soutěž. trenér mi vysvětlil, že si musím více pomáhat se spoluhráči a myslím, že jsem to pochopil, je to i pro mě lepší,“ dodává důrazný útočník, o němž se říká, že obránce v soubojích nešetří. „Buď fauluje, nebo míč vybojuje,“ konstatuje trenér Škvára.

V I. B třídě, skupině A, letos Bartoš narazil na Zdice, Praskolesy či béčko Králova Dvora, poslední duel ho ale čeká v Doksech proti suverénně vedoucím Dobřichovicím. „Bude to těžké, ale chceme to dotáhnout,“ uzavřel Pavel Bartoš.