Nestává se často, aby zástupce kolektivního sportu předstihl jednotlivce.Byl jsi z hlasů čtenářské obce Berounského deníku překvapen?
O anketě Vašeho deníku jsem věděl. Věděl jsem i to , že se něco děje v mém okolí. Při vyhlášení jsem byl velice příjemně překvapen a rád bych poděkoval všem, kteří mi hlas poslali.
Jak se ti líbí cena?
Cena je krásná. Všechny ocenění, které jsem zatím získal, jsou plastové. Tato je první z broušeného skla a musím uznat, že se mi líbí ze všech nejvíc.
Už jsi získal nějaká jiná ocenění? Předpokládám, že vzhledem k tvým střeleckým úspěchů ano.
Se Spartou mám tři tituly přeborníka Prahy. S Hýskovem loňský titul přeborníka okresu Beroun. S oběma týmy jsem získal několik osobních ohodnocení z různých turnajů, ať už jako nejlepší hráč nebo střelec. Nejvíce si ale vážím úspěchu na mezinárodním turnaji ve Varšavě, kde bylo pořadateli vybráno osm nejlepších hráčů z celého turnaje do All Star týmu a já byl mezi nimi. Vybraní hráči po té sehráli přátelské utkání s A týmem Legie Varšava.
Z toho plyne, že nehraješ pouze za Hýskov.
V pěti letech jsem začínal v Hýskově. Před třemi lety jsem přestoupil do AC Sparta Praha, se kterou jsme se v loňském roce dohodli na střídavém startu, abych mohl hrát i za Hýskov. Ten trénuje můj děda, který chtěl vyhrát okresní přebor, tak jsem mu s tím pomohl.
Jaké se ti líbí jiné sporty než fotbal?
Když mi zbude chvilka, tak hraju závodně tenis za TC Hýskov a zálibu mám v hokejbale, i když ho hraji jen příležitostně. Ale s hýskovskou školou jsme se dostali tři roky po sobě v rámci turnaje Mc Donald´s Cupu až do celorepublikového finále, o kterém Váš deník taky psal.
Kdo je tvým fotbalovým vzorem a proč?
Mým fotbalovým vzorem je Lionel Messi. Je rychlý, neudržitelný před soupeřovou brankou a přitom velmi skromný.
Komu fandíš ve světě a u nás?
Ve světě je to pochopitelně Barcelona s Lionelem. A u nás? Zkuste hádat.
Tipuji Spartu. Byl jsi osobně na nějakém velkém zápase?
Jako Sparťan chodím často na domácí zápasy a to i na pohárové (Liverpool, Lyon). Největší zážitkem bylo kvalifikační utkání na mistrovství Evropy, které jsme hráli v Praze na Letné se Španělskem a já s dalšími spoluhráči ze Sparty jsem dělal doprovod Španělům při slavnostním nástupu.
Chtěl bys zažít atmosféru takového zápasu na vlastní kůži v pozici hráče?
Kdo by nechtěl? Už jsem do toho malinko nakoukl a je to úžasný. Před dvěma roky jsme o poločase derby „S" hráli,  proti sobě nastoupily i naše generace a před plným letenským stadionem to byl nevšední zážitek. Stejně jako loňská účast na miniEuru ročníku 2001, kde byli zástupci ze čtrnácti evropských zemí. Na tomto turnaji jsme, bohužel, po neproměněné penaltě, smolně prohráli boj o třetí místo s Paris Saint Germain 1:2, ale nechali jsme za sebou týmy jako byl Bayern Mnichov nebo Manchester United. Byl to pravdu krásný zážitek a doufám, že takových ještě přibude. Děda mě však stále nabádá, že do takového cíle se málokdo dostane a že cesta vede jen poctivým a tvrdým tréninkem.