ČERNOLICE – LODĚNICE 3:4
  Již ve  3. min. vyhrál Majer před pokutovým územím hlavičkový souboj, na míč si naběhl Horel  a jeho křížná střela ještě tečovaná obráncem skončila u zadní tyče v brance – 0:1. O dvě minuty později sklepl Herejt míč opět pro rozběhnutého Horela, který běžel sám na brankáře, ale jeho střelu vytlačil Rozum špičkou kopačky na roh. V 10. min. poslal Miška míč na rozběhnutého Žižku, který zatáhl míč, aby poté přesnou přihrávkou našel před brankou Horela, který si pohrál s obráncem a umístil míč přesně k tyči – 0:2. Již ve 12. min. poslal Filípek od pomezní čáry dlouhý míč za obranu, na který si naběhl na zadní tyči volný domácí kapitán Franěk a umístil míč za záda Vlasáka – 1:2. V 25. min. nastřelil z přímého kopu technickou střelou Rychlík břevno loděnické branky. Vyrovnání přišlo v 33. min., kdy Žižka nepokryl náběh Filípka, a ten s klidem umístil z 10 metrů placírkou míč k tyči – 2:2.  V 40. min. mohli strhnout hosté vedení na svojí stranu, ale Herejt netrefil jen těsně pravou šibenici. O minutu později zahrávali domácí hráči další rohový kop, na centrovaný míč si naběhl Pavlis a prudkou hlavičkou nedal Vlasákovi šanci – 3:2.
  Hned v úvodu druhého poločasu si naběhl za hostující obranu Macek, naštěstí pro hosty z hranice pokutového území branku minul. V 63. min. si na dlouhý míč naběhl Majer a po jeho hlavičce musel předvést výborný zákrok Rozum. V 67. min. se zelenobílí dočkali vyrovnání. Po rychle rozehraném rohovém kopu zatáhl míč do vápna Horel, jeho střelu srazil domácí obránce jen k Miškovi, který prostřelil vše – 3:3. V 73. min. si na dlouhý míč naběhl Šilhavý a hlavou trefil jen břevno. V 81. min. do třetice trefil břevno i Máchal. V 90. min. z 20 metrů mířil Rychlík jen těsně vedle, aby v nastavení utkání rozhodli loděničtí hráči. Po dlouhém výkopu Vlasáka nedokázal odhlavičkovat míč domácí obránce, k míči se na rohu vápna dostal Herejt a loděnický střelec napravil zaváhání z konce 1. poločasu a přesnou střelou zápas rozhodl – 3:4. Vzápětí Horel našel Mráze, který ale jen zblízka trefil vybíhajícího brankáře. Poté se už zelenobílí mohli radovat z nečekané výhry.
 Pokud dokáží zelenobílí v sobotním utkání Na Jánské proti Hvozdnici cenný bodový zisk potvrdit, tak záchrana v soutěži už bude blízko.