Březová – Žebrák B 2:5 (1:5), branky Kuška, Červenka – Raška 2, Reiser 2, Kurej, rozhodčí Hájek, 50 diváků.
Derby rozhodli hosté během úvodních minut, když se ujali vedení o čtyři góly. Domácí se sice snažili, ale trefili třikrát břevno. Nepomohlo jim ani posílení dvěma lochovickými hráči Kadlecem a Mužíkem. „Žebrák B disponuje mladým běhavým mužstvem, které nás předčilo ve všem, a tak prvních dvacet minut rozhodlo o osudu utkání, když hosté vedli již o čtyři góly. Dalo by se říci, že na co sáhli, tak tam spadlo. Nám chybělo trochu štěstíčka, když jsme třikrát orazítkovali konstrukci branky. Ale nechci to brát jako výmluvu. Oni byli prostě lepší, doslova nás převálcovali, o čemž svědčí skóre prvního poločasu. Druhý poločas byl na góly chudý, my jsme snížili Červenkou na konečných 2:5. Jejich vítězství bylo naprosto zasloužené. K hladkému průběhu utkání přispěl i pan rozhodčí Hájek. Za týden jedem do Lochovic, tak jsem zvědav, jestli tam uspějeme," řekl po zápase novic v březovském dresu Jiří Kadlec. Nejstaršímu hráči Žebráku B Aleši Kuncovi bylo 28 let. Ten zhodnotil výkon mladé rezervy Spartaku takto: „Utkání se vyvíjelo tak, jak jsme vůbec nepředpokládali. Již po deseti minutách jsme vedli již 3:0 a po patnácti dokonce 4:0. Domácí jsme přehrávali a hlavně jsme úspěšně   zakončovali akce. Oni hráli v obraně chaoticky, nestačili kondičně, proto byli naši hráči úspěšní. Pro nás to bylo vcelku překvapení, protože Březová má řadu zkušených hráčů, ale už jim to tak neběhá. To byla jedna z příčin naší vysoké výhry. Našim hráčům bych chtěl poděkovat za bojovnost a vůli po vítězství. Myslí,že naše výhra byla naprosto zasloužená, hráčům by měla dodat více sebedůvěry a jestli to tak bude, ukáže příští týden, kdy přivítáme doma Drozdov. Na to, že se hrálo derby, se hrálo velice slušně."
Drozdov – Podluhy 4:0 (1:0), branky Pergl T., Pergl D., Švarc, Mojžíš, rozhodčí Belanský,  60 diváků.
Chaloupky – Felbabka 0:5 (0:5) nedohráno, branky Havrlík 2, Kočka, Lapáček, Anděl, rozhodčí Bican, 60 diváků.
Utkání bylo ukončeno ve 48. minutě pro malý počet hráčů domácího celku.
Újezd – Neumětely B 10:1 (2:1), branky Štich D. 3, Krůta 3, Štich M., Hnízdil J., Tauš, vlastní – Šebek Jos., rozhodčí Plecitý, 60 diváků.
Rpety – Běštín 3:0 (1:0), branky Mojdl 2 (1xPK), Kadeřábek J. ml., rozhodčí Krbec, 30 diváků.
Zaječov – Cerhovice B 2:0 (0:0), branky Kolkop M. 2 , ČK: Altman, Vonásek (oba CER), rozhodčí Kareš, 50 diváků.
Hostomice B – Lochovice 3:0 (0:0), branky Vyskočil, Hadraba, Kačírek J., rozhodčí Bidšovský, 30 diváků.
O výsledku se rozhodlo ve druhém poločase, Lochovice neproměnily ještě v prvním poločase penaltu.

Všechny další výsledky okresní kopané přináší úterní tištěný Berounský deník. Ve středečním vydání přineseme kompletní výsledky mládežnické kopané.