Úřední zprávy OFS Beroun

BD-4/4-2014
Z jednání STK + KM

1. Výsledky soutěží:
Výsledky byly schváleny tak, jak již bylo uvedeno (viz internet)

2. Pokuty:
Podluhy – 50,- Kč – neúplné nahlášení výsledku III.B č. 1502

3. SOUPISKY a SEZNAMY žáků a přípravek:
STK potvrdila a vzala na vědomí: Karlštejn A a B (ml. přípravky); Drozdov A a B (ml. přípravky); Drozdov / Cerhovice (st. přípravka); Drozdov / Cerhovice (ml. žáci); Zadní Třebaň / Liteň ( st. přípravka); Liteň / Zadní Třebaň ( ml. žáci).
Chybí seznamy: Praskolesy / Tlustice (st. přípravka), Rpety / Podluhy (ml. žáci), Podluhy / Rpety (st. žáci), Rudná / Drahelčice (ml. žáci)

4. POZOR - Lékařské prohlídky:
- viz Soubor předpisů FAČR – Soutěžní řád fotbalu – Náležitosti hráčů – Článek 14

5. TURNAJ MOS – U11 – U12 – Praha – Strahov – 2. dubna 2014:
U11 – OFS Beroun – OFS Ml. Boleslav 35:8
U11 – OFS Beroun – OFS K. Hora 37:14
U12 – OFS Beroun – OFS Ml. Boleslav 22:0
U12 – OFS Beroun – OFS K. Hora 5:1
Oba výběry OFS Beroun se stávají vítězem skupiny a postupují do krajského finále. Gratulujeme.

6. ROZPIS SOUTĚŽÍ (vč. ROZLOSOVÁNÍ) – JARO 2014:
- viz internet – www.ofsberoun.cz (levé menu – DOKUMENTY)
- ROZLOSOVÁNÍ rovněž viz internet – www.ofsberoun.cz (levé menu – soutěže), případně viz odkaz:
http://nv.fotbal.cz/domaci-souteze/kao/stredocesky/beroun/index.php

7. Oficiální názvy klubů:
Oficiální názvy klubů v souladu s databází FAČR – viz www.ofsberoun.cz

Z jednání DK

20.3. 2014
ŽÁDOST:
Görög Martin – Zadní Třebaň – žádosti se vyhovuje – zbytek trestu, tj. 1 týden nepodmíněně se mění na 1 týden s podmínkou do 30.6. 2014
Haas Radek – Tmaň – žádosti se vyhovuje – zbytek trestu, tj. 1 týden nepodmíněně se mění na 1 týden s podmínkou do 30.6. 2014
Seeman Marek – ČL-U Beroun – žádosti se nevyhovuje
27.3. 2014
NEPODMÍNĚNĚ:
Martinkovič Jakub – Komárov – 2 soutěžní utkání – DŘ čl.11/1
Vlasák Aleš – Svatá – 2 soutěžní utkání – DŘ čl.11/1
Velvarský Jan – Zaječov – 2 soutěžní utkání – DŘ čl.11/1
Ungr Vladimír – Zaječov – 3 soutěžní utkání – DŘ čl.13/1a
Hnátek Luděk – Lužce – 1 soutěžní utkání – DŘ čl.19/1
Cajthaml Miroslav – Karlštejn – 3 soutěžní utkání – DŘ čl.11/3a
ŽÁDOST:
Slavík Tomáš – Loděnice – žádosti se vyhovuje – zbytek trestu, tj. 1 týden nepodmíněně se mění na 1 týden s podmínkou do 30.6. 2014
NEPROJEDNÁNO:
Klička Jiří – Trubín – nejsou náležitosti

Z jednání KR
OBSAZENÍ ROZHODČÍCH:
OFS Beroun - 4. - 6.4. 2014 - úřední začátek v 16:30 hodin
OP 1 6 0 1 Loděnice B - Všeradice Ne Marx, Mázdra, Bican
16. kolo 1 6 0 2 ČL-U Beroun B - Komárov Ne UMT-Máchovna Koldová, Vodička, Plecitý
1 6 0 3 Karlštejn - Stašov So Bidšovský, Hájek, Krbec
1 6 0 4 Nižbor - Neumětely So Špicl J., Vlachopulos, Špicl M.
1 6 0 5 Zadní Třebaň - Trubín So Mázdra, Pánek, Pos
1 6 0 6 Praskolesy - Osek So Sekerka, Koldová, Závora
1 6 0 7 Chlumec - Tlustice Ne Palek, Veverka, Špicl M.
III.A 1 6 0 1 Nový Jáchymov - Mořina Ne Bidšovský
16. kolo 1 6 0 2 Libomyšl - Vysoký Újezd So Šnajdr
1 6 0 3 Broumy - Tetín Ne Pos
1 6 0 4 Nižbor B - Cembrit Beroun Ne 14:00 Kareš
1 6 0 5 Zdice B - Svatá Ne Vlachopulos
1 6 0 6 Lužce - Hudlice Ne Kros
1 6 0 7 Tmaň - Chyňava Ne 10:15 dohoda Šnajdr
III.B 1 6 0 1 Březová - Lochovice So 13:30 Bzová Spiegl
16. kolo 1 6 0 2 Hostomice B - Cerhovice B So 14:00 Veverka
1 6 0 3 Zaječov - Běštín So Kareš
1 6 0 4 Rpety - Neumětely B So Belanský
1 6 0 5 Újezd - Felbabka So Plecitý
1 6 0 6 Chaloupky - Podluhy So 13:30 Komárov Kros
1 6 0 7 Drozdov - Žebrák B So Egrt
IV.A 1 2 0 1 Králův Dvůr B - Srbsko So Marx
12. kolo 1 2 0 2 Zdejcina - Stašov B Ne Pánek
1 2 0 3 Mořinka - Tetín B So Lužce Koza
1 2 0 4 Liteň - Chodouň So 13:30 Krbec
1 2 0 5 Chrustenice - Hýskov B So Bican
IV.B 1 4 0 1 Osov - Všeradice B So 13:30 Palek
14. kolo 1 4 0 2 Vižina - Komárov B So 13:30 Chvátal
1 4 0 3 Rpety B - Kublov Ne 14:00 Špicl M.
1 4 0 4 Újezd B - volno
1 4 0 5 Praskolesy B - Osek B Ne Chvátal
1 4 0 6 Drozdov B - Tlustice B Ne Sekerka
OPD 1 2 0 1 Zaječov - Všeradice So 13:30 Kareš
12. kolo 1 2 0 2 volno - Komárov
1 2 0 3 Zdice - Chyňava / Nižbor So 10:15 Šnajdr
1 2 0 4 Újezd - Neumětely So 13:30 Plecitý
1 2 0 5 Drozdov B - volno
OPStž 1 2 0 1 Loděnice - volno
12. kolo 1 2 0 2 Nižbor / Chyňava - Komárov So 14:00 Nižbor Špicl M.
1 2 0 3 Zdice - Tetín Ne 14:30 Vlachopulos
1 2 0 4 Praskolesy - Neumětely So 14:00 Závora
1 2 0 5 Podluhy / Rpety - Tlustice So 14:00 Podluhy Belanský
OPMlžA 1 2 0 1 Králův Dvůr - Všeradice Po 17:30 7.4. Chvátal
12. kolo 1 2 0 2 Hýskov - Rudná / Drahelčice Pá 17:30 Chvátal
1 2 0 3 Zdice - Hudlice Pá 17:30 Kros
1 2 0 4 Liteň / Zadní Třebaň - ČL-U Beroun B Pá 17:30 Liteň
1 2 0 5 ČL-U Beroun C - Chyňava Pá 17:30 UMT-Máchovna Zuska
OPMlžB 1 2 0 1 Zaječov - Lochovice Pá 17:30 Plecitý
12. kolo 1 2 0 2 Libomyšl - Cerhovice / Drozdov Pá 17:30
1 2 0 3 Rpety / Podluhy - Komárov Pá 17:30 Rpety
1 2 0 4 Hořovicko - Neumětely Pá 17:30 Bzová
1 2 0 5 Žebrák - Osek Pá 17:30 Šnajdr
OFS Beroun - 11. - 13.4. 2014 - úřední začátek v 16:30 hodin
OP 1 7 0 1 Chlumec - Loděnice B Ne Vlachopulos, Pánek, Závora
17. kolo 1 7 0 2 Tlustice - Praskolesy So Mázdra, Belanský, Pos
1 7 0 3 Osek - Zadní Třebaň So Kareš, Špicl J., Špicl M.
1 7 0 4 Trubín - Nižbor Ne Marx, Sekerka, Krbec
1 7 0 5 Neumětely - Karlštejn So Egrt, Plecitý, Bican
1 7 0 6 Stašov - ČL-U Beroun B So Šnajdr, Palek, Kros
1 7 0 7 Komárov - Všeradice So Bidšovský, Hájek, Knotek
III.A 1 7 0 1 Tmaň - Nový Jáchymov So 10:15 Marx
17. kolo 1 7 0 2 Chyňava - Lužce Ne Bidšovský
1 7 0 3 Hudlice - Zdice B Ne Koza
1 7 0 4 Svatá - Nižbor B Ne Belanský
1 7 0 5 Cembrit Beroun - Broumy Ne 10:15 Mázdra
1 7 0 6 Tetín - Libomyšl So Chvátal
1 7 0 7 Vysoký Újezd - Mořina Ne Bican
III.B 1 7 0 1 Drozdov - Březová So Pánek
17. kolo 1 7 0 2 Žebrák B - Chaloupky Ne Pos
1 7 0 3 Podluhy - Újezd So Koldová
1 7 0 4 Felbabka - Rpety So Závora
1 7 0 5 Neumětely B - Zaječov Ne 14:00 Šnajdr
1 7 0 6 Běštín - Hostomice B Ne 14:00 Koldová
1 7 0 7 Cerhovice B - Lochovice So Krbec
IV.A 1 3 0 1 Chrustenice - Králův Dvůr B So Koza
13. kolo 1 3 0 2 Hýskov B - Liteň Ne Kros
1 3 0 3 Chodouň - Mořinka Ne 10:15 Sekerka
1 3 0 4 Tetín B - Zdejcina Ne Špicl J.
1 3 0 5 Stašov B - Srbsko Ne 10:15 Pos
IV.B 1 5 0 1 Drozdov B - Osov Ne Kareš
15. kolo 1 5 0 2 Tlustice B - Praskolesy B Ne Vodička
1 5 0 3 Osek B - Újezd B Ne Palek
1 5 0 4 volno - Rpety B
1 5 0 5 Kublov - Vižina Ne Plecitý
1 5 0 6 Komárov B - Všeradice B Ne Veverka
OPD 1 3 0 1 Drozdov B - Zaječov So 14:00 Pánek
13. kolo 1 3 0 2 volno - Újezd
1 3 0 3 Neumětely - Zdice So 13:30 Bican
1 3 0 4 Chyňava / Nižbor - volno
1 3 0 5 Komárov - Všeradice So 10:15 Kros
OPStž 1 3 0 1 Podluhy / Rpety - Loděnice So 14:00 Podluhy Koldová
13. kolo 1 3 0 2 Tlustice - Praskolesy So 14:00 Belanský
1 3 0 3 Neumětely - Zdice Ne 11:00 Šnajdr
1 3 0 4 Tetín - Nižbor / Chyňava Ne 14:00 Špicl J.
1 3 0 5 Komárov - volno
OPMlžA 1 3 0 1 ČL-U Beroun C - Králův Dvůr Pá 17:30 UMT-Máchovna Rylich
13. kolo 1 3 0 2 Chyňava - Liteň / Zadní Třebaň Pá 17:30 Marx
1 3 0 3 ČL-U Beroun B - Zdice Pá 17:30 UMT-Máchovna Zuska
1 3 0 4 Hudlice - Hýskov Pá 17:30 Pos
1 3 0 5 Rudná / Drahelčice - Všeradice Pá 17:30 Rudná
OPMlžB 1 3 0 1 Žebrák - Zaječov Pá 17:30 Kros
13. kolo 1 3 0 2 Osek - Hořovicko Pá 17:30
1 3 0 3 Neumětely - Rpety / Podluhy Pá 17:30
1 3 0 4 Komárov - Libomyšl Pá 17:30
1 3 0 5 Cerhovice / Drozdov - Lochovice Pá 17:30 Cerhovice

Nábor nových rozhodčích:
– KR OFS Beroun pořádá nábor nových rozhodčích. Případní uchazeči se mohou hlásit u sekretáře OFS (mobil: 737 318 428).
-pm-