HOŘOVICKO – CERHOVICE 7:0
První pětiminutovka přinesla vcelku vyrovnanou hru, ale potom začali divizionáři přebírat iniciativu a po necelé půlhodince svojí převahu potvrdili i vstřelenými brankami.
Ve 26. minutě se trefil z otočky Ábel a otevřel skóre – 1:0. Ve 31. minutě napřáhl Štych k voleji – 2:0. Tak skončil i poločas, přestože Hořovicko mělo ještě dvě šance, které zůstaly nevyužity nebo je zlikvidoval brankář Palek.
Hned v úvodu druhého poločasu zvýšil po akci Koláře Zítek – 3:0. Pak se dostali ke slovu fotbalisté Cerhovic, jednu příležitost zlikvidoval Křikava, druhý pokus Unionu zastavila tyč. V 52. minutě přišla akce Veselého, po níž skóroval Štěpnička – 4:0.  V 58. minutě napřáhl ze střední vzdálenosti Bežó – 5:0. Poté se tlačil do zakončení Kaufman, který ale neskóroval, takže ho v 62. minutě po narážečce nahradil druhý stoper Hořovicka Zítka – 6:0. V 68. minutě si připravil akci na pravé straně Zítek, odcentroval přesně na Štěpničku, který zamířil k tyči – 7:0.
Pro oba celky to byla generálka, Union nenastoupil kompletní, Hořovicku scházel Rampa, zápas skončil podle očekávání. Celé utkání bez problémů odřídila trojice zkušených sudích Divílek, Ducký a Vaník.

FK Hořovicko: Mojžíš (46. Křikava) – Bežó, Kaufman, Zítka, Šmíd (46. Diviš) – Pelikán, Nademlejnský (46. Štěpnička), Pužík (46. Šubert), Wágner (46. Kolář), Štych (46. Zítek) – Ábel (46. Veselý).
Union Cerhovice: Palek (46. Altman) – Procházka, Kovařík, Burkert, Grund  – Pichlík, Štich, Hübschman, Černý – Hlavsa,  Marchal, střídali Kalivoda a Vintr.