HÝSKOV – ČERNOLICE 0:3
Po soustředění vyběhli hýskovští fotbalisté vlastně poprvé na velké hřiště, Černolice už hrály čtvrtý přípravný zápas. „I přes prohru jsem spokojený, byli jsme se vlastně rozehrát, na hřišti jsme ještě nebyli, celkem to šlo," uvedl trenér Hýskova Ludvík Herejt.
První půle byla přes mírnou převahu Černolic vcelku vyrovnaná, vedoucí celek I.A třídy udeřil těsně v závěru úvodního dějství. „My jsme se tlačili dopředu, ale špatně jsme rozehráli, takže soupeř šel do přečíslení a v poslední minutě skóroval," přibližuje závěr prvního poločasu Ludvík Herejt, který mluvil také o příležitostech jeho svěřenců: „Třeba Dan Steiner měl dobrý pokus, ale trefil pouze do brankáře, měli jsme ještě několik nevyužitých náznaků, ale přesto jsem spokojen." Ve druhém poločase se Černolice prosadily ještě dvakrát a rozhodly o své třígólové výhře.
Na Hýskov čeká o víkendu zápas se Zavidovem. „V přípravě se hlavně potřebujeme dostat na hřiště. Uvažoval jsem o tom, jestli bychom se nedostali na jednodenní soustředění do Srbska, kde bychom si udělali práci s míčem, narážečky a podobné věci. Ale když se na hřiště pořádně kvůli počasí nedostaneme, tak nevím, jak to provedeme. Zase ale máme ještě tři neděle, takže se snad počasí umoudří. Poslední přípravný zápas bychom chtěli sehrát na Tetíně, kde bychom měli hrát s Nižborem, předtím ještě hrajeme proti Trubínu," prozradil o přípravě Ludvík Herejt.

Sestava Hýskova: Hosnédl, Poláček, Frajer, Choc, Křesťan, Frydrych, Vávra, Sechovec, Stejskal, Bastl, Steiner, střídal Stehlík.