KRÁLŮV DVŮR – CHRÁST 2:0
Králův Dvůr měl za velmi příjemného počasí od začátku utkání převahu. „Třída rozdílu byla určitě znát, měli jsme více ze hry, nastřelili jsme dvě tyče, třikrát jsme byli sami před brankou soupeře. Dá se říci, že jsme měli především ve středu hřiště navrch," uvedl vedoucí mužstva Králova Dvora Václav Kořínek.
Skóre otevřel na začátku druhé půle Paprčiak z penalty. V 65. minutě se trefil Šilhan a potvrdil, že by mohl být gólovým lídrem Králova Dvora. „Chrást si vypracoval asi tak tři střely, ale všechno šlo vedle, takže nás moc neprověřil," dodal Václav Kořínek.
Králův Dvůr nenastoupil ke generálce úplně kompletní. „Máme ještě marody, ale výkon byl příslibem pro první mistrovský zápas," uvedl Kořínek, který prozradil, že Králův Dvůr už žádný přípravný zápas hrát nebude a doladí herní činnosti při trénincích.
Co se týče hrací plochy pro nedělní jarní úvod, je vedoucí Králova Dvora mírně optimistický: „V neděli máme hrát doma, zatím nikdo nic neříkal. Když nebude pršet nebo padat sníh, tak to snad bude dobré." V neděli přivítá FK Králův Dvůr na svém hřišti Zápy.

FK Králův Dvůr: Michňa – Procházka, Mikluščák, Kvída, Kobler – Sabou, Tlustý (12. Hutta), Vosýnek, Toporčák – Paprčiak, Šilhan, střídali J. Novák, Vybíral.