BEROUN – KRÁLŮV DVŮR 1:2
Poněkud zklamaně i přes vstřelené dvě branky hodnotil utkání králodvorský trenér Miloslav Kučera: „Máte pravdu, konečně jsme dali dva góly, ale utkání se  moc komentovat nedá. Člověk myslí, jak by zápas měl vypadat, ale ta realita je potom úplně jiná. Jsou prostě zápasy, které jsou takové nevděčné." Beroun nastoupil v netradičním rozestavení. „Hráli jsme 4-1-4-1, dobře jsme bránili a snažili se dodržovat defenzívní blok. Králův Dvůr ale převahu měl, nám se ale dařilo nepouštět je do vyložených příležitostí," uvedl trenér ČLU Bedřich Koch.
Králodvorští měli dvě tři situace v prvním poločase, které mohli zužitkovat, což se jim podařilo až po rohovém kopu. „Tam jsme propadli a jejich hráč to trefil parádně, kdy míč zapadl od břevna do branky," viděl branku v síti Berouna jeho trenér.
Berounští fotbalisté bojovali, Koch vystřelil těsně vedle, agilní útočník Hájek neodtáhl dva brejky do konce.  Králův Dvůr podle svého trenéra nedával do utkání vše. „Svůj tým nemohou chválit, není za co. Jak jsem řekl, dali jsme dva góly, ale bylo to strašně utrápené, viděl jsem hodně individuálních chyb. Fotbal se musí hrát pokaždé se zaujetím," byl kritický ke svým svěřencům králodvorský trenér, kterého mohla potěšit alespoň jedna zpráva: „Jsem rád, že konečně dal branku Šilhan."
Do druhého poločasu nastoupili hráči Berouna s jednogólovým mankem. „Nastoupili jsme trochu odvážněji. Zkoušeli jsme střílet ze střední vzdálenosti, velkou příležitost měl Nguyen, jehož pokus brankář bravurně vyrazil," komentoval začátek druhé půle Bedřich Koch. Beroun se dočkal vyrovnání, když rychlý brejk vyřešil gólově Hájek a vyrovnal. Beroun se ale dlouho z remízy neradoval, protože během dvou minut si naběhl na centr Jiří Sabou a přidal druhý gól Králova Dvora.
„Musím pochválit našeho brankáře Petíka, který dobře četl hru, několikrát dobře vyběhl při situacích, které hrozily přihrávkou za obranu, čímž jí hodně pomohl. Samozřejmě nám šla i obranná činnost, ke konci jsme chtěli hrát se soupeřem nahoru dolů, což jim vyhovovalo a vytvořili si několik příležitostí na zvýšení skóre, ale to se mu už nepodařilo," řekl berounský Bedřich Koch, který přidal jeden pozitivní poznatek: „Poprvé se nám vlastně sešli všichni hráči až na dva,  hlavně jsme pak měli v pořádku obranu a mělo to trochu hlavu a patu."

FK Králův Dvůr: Michňa, Hinterholzinger,  Procházka, Šilhavý,  Kvída, Vosýnek, Sabou, Kocourek, Hutta,  Mikluščák, Zajac, Paprčiak, Vybíral, Novák, Toporčák, Tlustý, Šilhan.
Český Lev-Union Beroun: Petík, Novák, Vopěnka, Klička, Smetana, Koch (70. Petráš), Nguyen, Král (70. Kabát), Počta (46. Lundák), Šindler, Hájek.