Z jednání STK + KM

1. Výsledky soutěží:
Výsledky byly schváleny tak, jak již bylo uvedeno (viz internet)

Výsledky přípravek – viz internet

2. Pokuty:
Rpety – 100,- Kč – nezaslání zápisu z turnaje OP ml. přípravek (20.4. 2014)

3. Důrazná upomínka:
Oddíl Karlštejn dodá chybějící zápisy z OP přípravek (viz minulé UZ) nejpozději do příští schůze KM !!!

4. Schválené dohody:.
Hýskov B – Králův Dvůr B – IV.A – č. 1101 – sobota – 31.5. 2014 – 14:00 hod. – hř. Hýskov

5. SOUPISKY a SEZNAMY žáků a přípravek:
KM dopisuje do seznamu hráče - starší žáci - Bedeč Vít (Nižbor/Chyňava)

6. Schválený turnaj
Všeradice – staré gardy - Memoriál Václava Ježdíka - čtvrtek 1.5. 2014 od 8:30 hodin - hř. Všeradice.

7. TURNAJ MOS – U12 – FINÁLE - Praha – Strahov (malý stadion) – 6. května 2014:
- vedoucí Marx Ivan (mobil: 603 487 756), Veverka Zdeněk
Výběr OFS – nominace U 12 (trenéři Pech Martin, Podroužek Ladislav)
- Krivačka Šimon, Dohnal Tomáš, Černý Tomáš, Podroužek Matyáš, Vitík Martin (Kr. Dvůr); Kuška Martin,Vyšín Daniel, Hrudka Jakub, Brambora Adam, Königsmark Václav (Hořovicko); Vostárek Lukáš, Vydra Patrik, Konopásek Petr, Landa Lukáš, Veliký Christian (ČL-U Beroun); Sechovec Michal (Hýskov); náhradník: Vokůrka Radek (Hořovicko).

Účast všech nominovaných hráčů je povinná! V případě nemoci nebo zranění je hráč povinen ihned se omluvit vedoucímu p. Marxovi. Neomluvená neúčast = zastavená činnost pro hráče (předání do DK) !
KM si vyhrazuje právo změny v nominacích na turnaj !!!
Všichni nominovaní hráči si vezmou: BÍLÝ REGISTRAČNÍ PRŮKAZ, kartičku zdravotní pojišťovny (kopie), kopačky, chrániče, teplákové soupravy, brankáři rukavice.
Trasa autobusu: odjezd v úterý 6. května 2014 v 7:00 hodin (Hořovice - Spol. dům), 7:15 (Žebrák - čerpací stanice Charouz - u TOSu), 7:30 (Kr. Dvůr - U Tří zvonků), 7:45 (Beroun - U Černého koně), 8:00 (Loděnice - u kina) – návrat po skončení turnaje po stejné trase. POZOR: na jednotlivých zastávkách buďte VČAS !!! V případě, že některý z hráčů pojede „po vlastní ose", musí tuto skutečnost nahlásit předem p. Marxovi. Tato nominace slouží jako omluvenka pro školu – originál omluvenky obdrží hráči v autobuse. Zúčastní se OFS Beroun, Kolín, Mělník, Příbram.
KM zve trenéry a rodiče, můžete se svézt autobusem a podpořit hráče při turnaji !!!

8. Oficiální názvy klubů:
Oficiální názvy klubů v souladu s databází FAČR – viz www.ofsberoun.cz

Z jednání DK

UPOZORNĚNÍ:
- vzhledem k svátku (8.5. 2014) bude DK v tomto týdnu zasedat již ve středu – tj. 7.5. 2014 od 16:30 hodin !!!
NEPODMÍNĚNĚ
Červený Radek – Libomyšl – 1 soutěžní utkání – DŘ čl.19/1
Dreksler Lukáš – Loděnice – 1 soutěžní utkání – DŘ čl.11/1
Havlíček Martin – ČL-U Beroun – 1 soutěžní utkání – DŘ čl.11/1
Zbudil Roman – Karlštejn – 3 soutěžní utkání – DŘ čl.11/3a
Říha Jan – Nižbor – 4 soutěžní utkání – DŘ čl.13/1b
Pém Jiří – Nový Jáchymov – 1 soutěžní utkání – DŘ čl.19/1
Kaňka Tomáš – Tetín – 2 soutěžní utkání – DŘ čl.11/3a
Hovorka Miloslav – Újezd – 3 soutěžní utkání – DŘ čl.11/3a
ŽÁDOST
Duffek Petr – Vysoký Újezd – žádosti se vyhovuje – zbytek trestu, tj. 1 týden nepodmíněně se mění na 1 týden s podmínkou do 30.9. 2014
Kalina Jan – Drozdov – žádosti se nevyhovuje

Z jednání KR

Pohár České pošty - OFS Beroun - semifinále - středa - 7.5. 2014 - 17:30 hodin
CP C P 2 9 Trubín - Všeradice Marx, Vlachopulos, Pánek
SF C P 3 0 Podluhy - Neumětely Palek, Špicl J., Špicl M.

OFS Beroun - 9. - 11.5. 2014 - úřední začátek v 17:00 hodin
OP 2 1 0 1 Zadní Třebaň - Loděnice B So Vlachopulos, Bidšovský, Závora
21.kolo 2 1 0 2 Praskolesy - Nižbor So Špicl J., Vodička, Špicl M.
2 1 0 3 Chlumec - Karlštejn Ne Bidšovský, Krbec, Špicl M.
2 1 0 4 Tlustice - ČL-U Beroun B So Šnajdr, Palek, Belanský
2 1 0 5 Osek - Všeradice So Hájek, Spiegl, Plecitý
2 1 0 6 Trubín - Komárov Ne Mázdra, Vlachopulos, Pánek
2 1 0 7 Neumětely - Stašov So Marx, Pos, Veverka
III.A 2 1 0 1 Zdice B - Nový Jáchymov Ne Špicl J.
21.kolo 2 1 0 2 Lužce - Nižbor B Ne Chvátal
2 1 0 3 Tmaň - Broumy So 10:15 Plecitý
2 1 0 4 Libomyšl - Chyňava So Obr. pořadí Mázdra
2 1 0 5 Hudlice - Mořina Ne Pos
2 1 0 6 Svatá - Vysoký Újezd Ne Kareš
2 1 0 7 Cembrit Beroun - Tetín Ne 10:15 Palek
III.B 2 1 0 1 Újezd - Březová So Kros
21.kolo 2 1 0 2 Chaloupky - Rpety So 14:00 Komárov Spiegl
2 1 0 3 Drozdov - Zaječov So Kareš
2 1 0 4 Žebrák B - Hostomice B Ne Šnajdr
2 1 0 5 Podluhy - Lochovice So Sekerka
2 1 0 6 Felbabka - Cerhovice B So Pánek
2 1 0 7 Neumětely B - Běštín Ne 14:00 Hájek
IV.A 1 7 0 1 Mořinka - Králův Dvůr B So Lužce Koza
17.kolo 1 7 0 2 Liteň - Zdejcina So 14:00 Chvátal
1 7 0 3 Chrustenice - Srbsko So Krbec
1 7 0 4 Hýskov B - Stašov B Ne Sekerka
1 7 0 5 Chodouň - Tetín B Ne 10:15 Kros
IV.B 1 9 0 1 Újezd B - Osov Ne Vodička
19.kolo 1 9 0 2 Praskolesy B - Rpety B Ne Závora
1 9 0 3 Drozdov B - Vižina Ne Kros
1 9 0 4 Tlustice B - Všeradice B Ne Koza
1 9 0 5 Osek B - Komárov B Ne Belanský
1 9 0 6 volno - Kublov
OPD 1 7 0 1 Zdice - Zaječov So 10:15 Závora
17.kolo 1 7 0 2 Újezd - volno
1 7 0 3 Drozdov B - Všeradice So 14:30 Kareš
1 7 0 4 volno - Komárov
1 7 0 5 Neumětely - Chyňava / Nižbor So 14:00 Veverka
OPStž 1 7 0 1 Zdice - Loděnice Ne 15:00 Špicl J.
17.kolo 1 7 0 2 Praskolesy - Nižbor / Chyňava So 14:30 Špicl M.
1 7 0 3 Podluhy / Rpety - volno
1 7 0 4 Tlustice - Komárov So 14:30 Belanský
1 7 0 5 Neumětely - Tetín Ne 11:00 Hájek
OPMlžA 1 7 0 1 Zdice - Králův Dvůr Pá 17:30 Pos
17.kolo 1 7 0 2 Liteň / Zadní Třebaň - Hýskov Pá 17:30 Liteň
1 7 0 3 ČL-U Beroun C - Všeradice Pá 17:30 UMT-Máchovna Rylich
1 7 0 4 Chyňava - Rudná / Drahelčice Pá 17:30 Chvátal
1 7 0 5 ČL-U Beroun B - Hudlice Pá 17:30 UMT-Máchovna Zuska
OPMlžB 1 7 0 1 Rpety / Podluhy - Zaječov Pá 17:30 Rpety
17.kolo 1 7 0 2 Hořovicko - Libomyšl Pá 17:30 Bzová Šnajdr
1 7 0 3 Žebrák - Lochovice Pá 17:30 Kros
1 7 0 4 Osek - Cerhovice / Drozdov Pá 17:30 Plecitý
1 7 0 5 Neumětely - Komárov Pá 17:30
Nábor nových rozhodčích:
– KR OFS Beroun pořádá nábor nových rozhodčích. Případní uchazeči se mohou hlásit u sekretáře OFS (mobil: 737 318 428).