„Zúčastnila se drtivá většina našich rozhodčích, omluvených jich bylo řádně pět," uvedl předseda Komise rozhodčích OFS Beroun Petr Hůla.
Program byl vcelku stejný, jako pokaždé. „Rozhodčí byli seznámeni se změnami pravidel, které vstoupily v platnost 1. června 2014," řekl Petr Hůla.
Jeho tým okresních sudích vyběhne do podzimní části soutěží v nových dresech. „Všichni rozhodčí dostali novou kolekci dresů, se kterou novou sezonu začnou," uvedl předseda komise rozhodčích.
Jako vždy se v rámci semináře píšou i testy. „Proběhly dva testy, prověrky z teoretické části Pravidel fotbalu a Soutěžního řádu. Dalo by se říci, že to bylo s dobrými výsledky, pouze dva rozhodčí se zúčastní náhradního semináře, kde si testy zopakují. Z toho byl jeden nováček, kde se to předpokládalo," popsal testy Petr Hůla.
Ten měl radost z toho, že na semináři mohl přivítat tři nováčky. „Byli tam tři, navíc tam ještě jeden chyběl," upřesnil Petr Hůla, který přivítá mezi fotbalovými rozhodčími další adepty.
Komise rozhodčích OFS Beroun pořádá stále nábor nových rozhodčích. Případní uchazeči o rozhodcovský dres se mohou hlásit na mejlové adrese info@ofsberoun.cz.