Výhra v Chebu 2:0 je druhým vítězstvím za tři body za sebou. Jste spokojen?
S výsledkem určitě, protože Cheb dával hodně gólů a je vidět, že mají důrazné útočníky. Musím pochválit celou obranu, že je do žádných šancí nepustili. A když, tak to bylo po naší chybě, že jsme to blbě odkopli. Dnes kluci zezadu odehráli super utkání.
Hořovicko hrálo dobře, ale po poločase to bylo bez branek. Posadil vás Nademlejnského gól na koně?
Určitě, bývá to tak. Vedoucí gól by měl týmu vždycky pomoci, ale někdy se pak paradoxně zatáhneme a bojíme se o výsledek. Musíme být aktivní a chtít hrát. To se v Chebu stalo, dali jsme druhý gól a byl klid.
Ty góly mohly být ale nejméně čtyři.
Nakonec jich mohlo být i více, jenže musíme ty příležitosti dobře vyřešit.
V Chebu si prodělal premiéru v divizi mladíček Tomáš Srp. Jak jste s jeho výkonem spokojen?
Jenom klobouk dolů, líbí se mi, je zaťatý, jde do soubojů a nebojí se. Navíc umí podržet balón a tomuto hráči budu dávat prostor, pokud bude dobře pracovat na tréninku. Věřím, že dobře pracovat bude.
Hořovicko je na čtvrtém místě, získalo šest bodů za sebou. Doma v sobotu přivítáte Tachov.
Do každého zápasu jdu s tím, že ho chceme vyhrát. Nechci ale kluky tlačit že vyhrát musíme, ale chceme pro to vítězství udělat maximum, aby ten zápas dobře dopadl. Nebo se to také nepovede, to je fotbal.
Přiláká souboj čtvrtého týmu s druhým diváky?
Kéž by přišli. Fotbal je o vítězstvích, o porážkách. Já si myslím, že kluci tady v Chebu nechali úplně všechno, musím je pochválit a přijďte je všichni povzbudit.