Úřední zprávy OFS Beroun

BD-11/4-2014
Z jednání STK + KM

1. Výsledky soutěží:
Výsledky byly schváleny tak, jak již bylo uvedeno (viz internet)

2. Pokuty:
Osov - 100,- Kč - nenahlášení výsledku IV.B č. 1401
Liteň - 50,- Kč - pozdní nahlášení výsledku IV.A č. 1204
Rpety - 100,- Kč - pozdní nahlášení výsledku IV.B č. 1403
Lužce - 50,- Kč - neúplné nahlášení výsledku III.A č. 1606
Hořovicko – 100,- Kč - nedostatečné vyplnění zápisu o utkání OPmlŽB č. 1204 (chybí originál)
Stašov – 1.000,- Kč - nedelegování pomezního rozhodčího v utkání IV.A č. 1202

3. SOUPISKY a SEZNAMY žáků a přípravek:
KM potvrdila a vzala na vědomí:
Praskolesy / Tlustice (st. přípravka); Rudná / Drahelčice (ml. žáci); Rpety / Podluhy (ml. žáci); Podluhy / Rpety (st. žáci)
- KM dopisuje do seznamu OP st. př. Drozdov / Cerhovice hráče: Mašek Jan, Mašek Ondřej, Klaban Filip
- KM dopisuje do seznamu OP ml. žáci Drozdov / Cerhovice hráče: Mašek Jan, Mašek Ondřej, Klaban Filip

4. Schválené dohody:.
Komárov - Drozdov B (OPD č. 1803) – neděle – 18.5. 2014 – 10:15 hod. – hř. Komárov
Liteň / Zadní Třebaň – ČL-U Beroun C (MLŽA č. 1405) – středa – 16.4. 2014 – 17:30 hod. – hř. Liteň

5. Žádost o kolaudaci:
TJ LOKOMOTIVA BEROUN o.s. žádá o kolaudaci hrací plochy Tyršova stadionu v Berouně po rekonstrukci pro soutěžní utkání. STK bere na vědomí, kolaudace bude provedena po telefonické domluvě.

6. Zdejcina (IV. A):
- STK ukládá oddílu Zdejcina odstranit závady na hrací ploše dle zprávy delegáta utkání IV. A č. 1202 Zdejcina – Stašov B do 30.4. 2014. Jedná se o tyto závady: vyznačení technické zóny, odstranit přivařené oblouky na obou brankách.

7. POZOR - Lékařské prohlídky:
- viz Soubor předpisů FAČR – Soutěžní řád fotbalu – Náležitosti hráčů – Článek 14

8. Oficiální názvy klubů:
Oficiální názvy klubů v souladu s databází FAČR – viz www.ofsberoun.cz

9. POZOR – důležité info – PRODEJ alkoholických nápojů:
Pro prodej alkoholických nápojů na všech akcích (sportovní, hasičské, skautské…) je nutno zažádat u Živnostenského úřadu o koncesi na prodej alkoholických nápojů.
Do 17.4. 2014 je žádost zdarma, pak se bude platit správní poplatek 500,- Kč. Pokud se prodávají alkoholické nápoje na akcích bez koncese, vystavuje se jejich prodejce postihu (pokutě).

Z jednání DK

3.4. 2014
NEPODMÍNĚNĚ:
Klička Jiří – Trubín – 2 soutěžní utkání – DŘ čl.11/1
Kříž Jiří – Chyňava – 3 soutěžní utkání – DŘ čl.13/1b
Kosprd Luboš – Chyňava – 3 soutěžní utkání – DŘ čl.11/3a

ŽÁDOST:
Martinkovič Jakub – Komárov; Turek David – Tlustice; Vávra Miloslav – Stašov; – všichni – žádosti se vyhovuje – zbytek trestu, tj. 1 týden nepodmíněně se mění na 1 týden s podmínkou do 31.7. 2014.
Petřík Stanislav – Běštín; Houška Petr – Karlštejn; Císař Tomáš – Karlštejn; – všichni – žádosti se vyhovuje – zbytek trestu, tj. 2 týdny nepodmíněně se mění na 2 týdny s podmínkou do 31.8. 2014.

Z jednání KR
OBSAZENÍ ROZHODČÍCH:
OFS Beroun - 11. - 13.4. 2014 - úřední začátek v 16:30 hodin
OP 1 7 0 1 Chlumec - Loděnice B Ne Vlachopulos, Pánek, Závora
17. kolo 1 7 0 2 Tlustice - Praskolesy So Mázdra, Belanský, Pos
1 7 0 3 Osek - Zadní Třebaň So Kareš, Špicl J., Špicl M.
1 7 0 4 Trubín - Nižbor Ne Marx, Sekerka, Krbec
1 7 0 5 Neumětely - Karlštejn So Egrt, Plecitý, Bican
1 7 0 6 Stašov - ČL-U Beroun B So Šnajdr, Palek, Kros
1 7 0 7 Komárov - Všeradice So Bidšovský, Hájek, Vlachopulos
III. A 1 7 0 1 Tmaň - Nový Jáchymov So 10:15 Marx
17. kolo 1 7 0 2 Chyňava - Lužce Ne Bidšovský
1 7 0 3 Hudlice - Zdice B Ne Koza
1 7 0 4 Svatá - Nižbor B Ne Belanský
1 7 0 5 Cembrit Beroun - Broumy Ne 10:15 Mázdra
1 7 0 6 Tetín - Libomyšl So Chvátal
1 7 0 7 Vysoký Újezd - Mořina Ne Bican
III. B 1 7 0 1 Drozdov - Březová So Pánek
17. kolo 1 7 0 2 Žebrák B - Chaloupky Ne Pos
1 7 0 3 Podluhy - Újezd So Koldová
1 7 0 4 Felbabka - Rpety So Závora
1 7 0 5 Neumětely B - Zaječov Ne 14:00 Šnajdr
1 7 0 6 Běštín - Hostomice B Ne 14:00 Koldová
1 7 0 7 Cerhovice B - Lochovice So Krbec
IV. A 1 3 0 1 Chrustenice - Králův Dvůr B So Koza
13. kolo 1 3 0 2 Hýskov B - Liteň Ne Kros
1 3 0 3 Chodouň - Mořinka Ne 10:15 Sekerka
1 3 0 4 Tetín B - Zdejcina Ne Špicl J.
1 3 0 5 Stašov B - Srbsko Ne 10:15 Pos
IV. B 1 5 0 1 Drozdov B - Osov Ne Kareš
15. kolo 1 5 0 2 Tlustice B - Praskolesy B Ne Vodička
1 5 0 3 Osek B - Újezd B Ne Palek
1 5 0 4 volno - Rpety B
1 5 0 5 Kublov - Vižina Ne Plecitý
1 5 0 6 Komárov B - Všeradice B Ne Veverka
OPD 1 3 0 1 Drozdov B - Zaječov So 14:00 Pánek
13. kolo 1 3 0 2 volno - Újezd
1 3 0 3 Neumětely - Zdice So 13:30 Bican
1 3 0 4 Chyňava / Nižbor - volno
1 3 0 5 Komárov - Všeradice So 10:15 Kros
OPStž 1 3 0 1 Podluhy / Rpety - Loděnice So 14:00 Podluhy Koldová
13. kolo 1 3 0 2 Tlustice - Praskolesy So 14:00 Belanský
1 3 0 3 Neumětely - Zdice Ne 11:00 Šnajdr
1 3 0 4 Tetín - Nižbor / Chyňava Ne 14:00 Špicl J.
1 3 0 5 Komárov - volno
OPMlžA 1 3 0 1 ČL-U Beroun C - Králův Dvůr Pá 17:30 UMT-Máchovna Rylich
13. kolo 1 3 0 2 Chyňava - Liteň / Zadní Třebaň Pá 17:30 Marx
1 3 0 3 ČL-U Beroun B - Zdice Pá 17:30 UMT-Máchovna Chvátal
1 3 0 4 Hudlice - Hýskov Pá 17:30 Pos
1 3 0 5 Rudná / Drahelčice - Všeradice Pá 17:30 Rudná
OPMlžB 1 3 0 1 Žebrák - Zaječov Pá 17:30 Kros
13. kolo 1 3 0 2 Osek - Hořovicko Pá 17:30
1 3 0 3 Neumětely - Rpety / Podluhy Pá 17:30
1 3 0 4 Komárov - Libomyšl Pá 17:30
1 3 0 5 Cerhovice / Drozdov - Lochovice Pá 17:30 Cerhovice

OFS Beroun - 18. - 20.4. 2014 - úřední začátek v 17:00 hodin
OP 1 8 0 1 Loděnice B - Komárov Ne Sekerka, Špicl J., Špicl M.
18. kolo 1 8 0 2 Všeradice - Stašov So Koldová, Belanský, Vodička
1 8 0 3 ČL-U Beroun B - Neumětely Ne UMT-Máchovna Mázdra, Hájek, Pánek
1 8 0 4 Karlštejn - Trubín So Šnajdr, Palek, Plecitý
1 8 0 5 Nižbor - Osek So Vlachopulos, Hájek, Pos
1 8 0 6 Zadní Třebaň - Tlustice So Špicl J., Závora, Špicl M.
1 8 0 7 Praskolesy - Chlumec So Spiegl, Kareš, Kros
III. A 1 8 0 1 Nový Jáchymov - Vysoký Újezd Ne Palek
18. kolo 1 8 0 2 Mořina - Tetín Ne Marx
1 8 0 3 Libomyšl - Cembrit Beroun So Krbec
1 8 0 4 Broumy - Svatá Ne Kros
1 8 0 5 Nižbor B - Hudlice Ne 14:00 Chvátal
1 8 0 6 Zdice B - Chyňava Ne Koldová
1 8 0 7 Lužce - Tmaň Ne Pos
III. B 1 8 0 1 Březová - Cerhovice B So 14:00 Bzová Kareš
18. kolo 1 8 0 2 Lochovice - Běštín So Veverka
1 8 0 3 Hostomice B - Neumětely B So 14:00 Koza
1 8 0 4 Zaječov - Felbabka So Sekerka
1 8 0 5 Rpety - Podluhy So Pánek
1 8 0 6 Újezd - Žebrák B So Bican
1 8 0 7 Chaloupky - Drozdov So 14:00 Komárov Marx
IV. A 1 4 0 1 Králův Dvůr B - Stašov B So Chvátal
14. kolo 1 4 0 2 Srbsko - Tetín B Ne Vlachopulos
1 4 0 3 Zdejcina - Chodouň Ne Belanský
1 4 0 4 Mořinka - Hýskov B So Lužce Bidšovský
1 4 0 5 Liteň - Chrustenice So 14:00 Závora
IV. B 1 6 0 1 Osov - Komárov B So 14:00 Veverka
16. kolo 1 6 0 2 Všeradice B - Kublov Ne 14:00 Šnajdr
1 6 0 3 Vižina - volno
1 6 0 4 Rpety B - Osek B Ne 14:00 Vodička
1 6 0 5 Újezd B - Tlustice B Ne Kareš
1 6 0 6 Praskolesy B - Drozdov B Ne Plecitý
OPD 1 4 0 1 Zaječov - Komárov So 14:00 Sekerka
14. kolo 1 4 0 2 Všeradice - Chyňava / Nižbor So 14:00 Belanský
1 4 0 3 volno - Neumětely
1 4 0 4 Zdice - volno
1 4 0 5 Újezd - Drozdov B So 14:00 Bican
OPStž 1 4 0 1 Loděnice - Komárov Ne 15:00 Špicl M.
14. kolo 1 4 0 2 volno - Tetín
1 4 0 3 Nižbor / Chyňava - Neumětely So 14:30 Nižbor Pos
1 4 0 4 Zdice - Tlustice Ne 15:00 Koldová
1 4 0 5 Praskolesy - Podluhy / Rpety So 14:30 Kros
OPMlžA 1 4 0 1 Králův Dvůr - Rudná / Drahelčice Po 17:30 21.4. Pos
14. kolo 1 4 0 2 Všeradice - Hudlice Ne 12:00 Šnajdr
1 4 0 3 Hýskov - ČL-U Beroun B Pá 17:30 Chvátal
1 4 0 4 Zdice - Chyňava Pá 17:30 Závora
1 4 0 5 Liteň / Zadní Třebaň - ČL-U Beroun C Pá 17:30 Liteň
OPMlžB 1 4 0 1 Zaječov - Cerhovice / Drozdov Pá 17:30 Plecitý
14. kolo 1 4 0 2 Lochovice - Komárov Pá 17:30
1 4 0 3 Libomyšl - Neumětely Pá 17:30
1 4 0 4 Rpety / Podluhy - Osek Pá 17:30 Rpety
1 4 0 5 Hořovicko - Žebrák Pá 17:30 Bzová

Nábor nových rozhodčích:
– KR OFS Beroun pořádá nábor nových rozhodčích. Případní uchazeči se mohou hlásit u sekretáře OFS (mobil: 737 318 428).
-pm-