Během víkendu nám přišlo množství dalších hlasovacích kupónů a z nich je patrné, že souboj o tři nejlepší místa bude hodně zajímavý. Jeden z nominovaných hráčů již přesáhl 20 bodů a je jím plejer z okresního přeboru. Kupóny přinesly vzedmutí hráčů z Loděnice a Hýskova, body si dále připisoval i jeden borec z divize.
Pokud se podíváme na to, ze kterých klubů fotbalisté již obdrželi hlasy, tak vězte, že alespoň jeden bod již mají hráči těchto klubů: Union Cerhovice, FK Hořovicko A, FK Hořovicko B,  SK Hostomice, SK Chlumec, FK Stejstav Hýskov, TJ Karlštejn, FK Komárov, FK Králův Dvůr, AFK Loděnice, SK Horymír Neumětely, SK Nižbor, Sparta Podluhy, TJ Praskolesy, FC Freyburg Trubín, FK Olympie Zdice, Spartak Žebrák.
Dozvěděli jsme se o některých zajímavé hodnocení, které budeme postupně zveřejňovat. Na čtenářích pak je vystřihnout hlasovací kupón, který dnes přinášíme na straně 8 a vypsat své tři oblíbence z nominační nabídky. Pokud v nominaci není váš nejlepší hráč, můžete jej do kupónu vypsat a my jej následně do nominace zařadíme. Počet zaslaných kupónů je neomezený, čím více jich pošlete, tím více se zvyšuje  šance dostat se mezi tři vylosované, kteří obdrží věcné ceny společně s třemi nejlepšími hráči.