I proto nabízíme v letní fotbalové přestávce čtenářům Berounského deníku další zajímavou anketu.
Budete volit nejlepší fotbalové dorostence, žáky a hráče přípravek v celém okresu Beroun za soutěžní  ročník 2012/2013.
Anketa nejen zpestří fotbalové léto v okrese, ale může pomoci zmapovat ty nejnadanější borčíky, kteří po našich pažitech běhají.
Když pak vidíte, kolik borců běhá po ligových trávnících, kteří začínali na tomto  okrese, určitě byste jich chtěli vidět více! A právě k tomu může taková mapa nadějných kluků a dívek být jedině ku prospěchu.
Soutěžit se bude ode dneška téměř dva měsíce, až do pátku 16. srpna. Tak, abychom nejlepší mohli pěknou plaketou ocenit hned v úvodu další fotbalové sezony.
Pravidla jsou jednoduchá.  Vyplňte soutěžní kupon (jméno hráče či hráčky a také jejich aktuální klub), který bude vycházet do 16. srpna každý den, a to alespoň v jednou soutěžním políčku. Volit ale můžete samozřejmě všechny tři kategorie.
Jedinou podmínkou je, že hráč hraje za klub působící na berounském okrese (může například hrát i krajskou I.A třídu dorostu za týmy odsud apod.).
Vyplněný kupon poté zašlete na adresu redakce Berounského deníku (nám. M. Poštové 854, 266 01, Beroun) nebo ho můžete vhodit do schránky u vchodu do redakce. Využít můžete také nově nainstalovanou schránku v Hořovicích na domečku správce fotbalového stadionu.
Pokud nashromáždíte kuponů více najednou, můžete je poslat v dopisní obálce nebo opět doručit do obou schránek. Není nutné posílat každý zvlášť!
Vyřazeny budou všechny nevyplněné kupony i kupony zkopírované.
Aktuální pořadí budeme přinášet na našich internetových stránkách (www.berounsky.denik.cz), samozřejmě se jej dozvíte také v tištěném vydání Berounského deníku.
Teď už si nezbývá přát nic jiného než abyste se u nové ankety v létě roku 2013 dobře bavili a hlasovali pro ty nejlepší, nejšikovnější nebo třeba jen vám nejmilejší malé fotbalisty a fotbalistky.

Kupón najdete poprvé v pátečním tištěném vydání Berounského deníku!