Loděnice B – Chlumec 2:3 (0:1), branky Dostál, Miška M. – Steinbauer 2, Schreiber, rozhodčí Palek, Spiegl, Kušo, 100 diváků.
Překvapení kola se odehrálo Na Jánské, kde si Chlumec vyšlápl na domácího nováčka.
Praskolesy – Tlustice 1:2 (1:0), branky Drábek – Novák, Šoch,  ČK Bláha, Tužil (oba TLU), rozhodčí Kareš, Koldová, Pánek, 140 diváků.
Zajímavý duel se odehrál před solidní návštěvou. Dalo by se říci, že vyhrál šťastnější, protože jeden gól sice sudími připsaný hráči hostů, si trefil sám do branky domácí Štajner. Ten nakonec pro zranění zápas nedohrál stejně jako Rak, který odkulhal už v 10. minutě.
Zadní Třebaň – Osek 1:2 (1:1), branky Jambor M. (PK) – Čížek R. 2, rozhodčí Sekerka, Krbec, Krupa, 65 diváků.
Slavoj po předchozích méně vydařených utkáních vyrazil do Zadní Třebaně pro tři body a také to na hřišti nováčka dokázal.
Nižbor – Trubín 0:0,   ČK Sevald (NIŽ), rozhodčí Špicl J., Závora, Špicl M., 95 diváků. SK Nižbor: Polášek, Malý, Hybš, Svoboda, Stuna, Němeček M., Pick, Lukeš D., Matějka F., Sevald, Kučera, střídal Bína. FC Freyburg Trubín: Kopic, Novák, J. Klička,Vávra, V.Vlček, Šlégr, R. Klička, Pech, Tikovský, Š.Vlček, Seeman.
U domácích nemohl nastoupit Suchý, u hostů R. Křesťan, Kalina a Vavřina. Magnet kola splnil očekávání. Bojovalo se s plným nasazení o střed hřiště. V úvodní čtvrthodině třikrát nebezpečně pálil Seeman, ale gól nedal. Trubín byl do poločasu lepším týmem, ale z rychlých protiútoků hrozil soupeř. M. Němeček nastřelil tyč, Sevaldovi brankář Kopic vytěsnil míč u tyče nohou a v jasné šanci D. Lukeš ze 7 metrů dával vedle. Po přestávce odcentroval hostující Šlégr a Š. Vlček mířil hlavou těsně vedle. Hra se pak vyrovnala, po rohu nevyšla F. Matějkovi hlavička z jednoho metru. Trubín oplácel Novákem, jenž z osmi metrů překopl. V 64. min. zbytečně oslabil domácí mužstvo po druhé žluté kartě Sevald.  „V 64. minutě se ve vápně pošťuchovali Radek Klička a Sevald. Následovaly žluté karty pro oba aktéry a jelikož nižborský útočník již jednu měl, tak mazal do sprch. Doufáme, že si dal studenou, protože jeho nemístné vulgarismy, kterými počastoval naši střídačku, se publikovat nedají a byly zbytečné. Přitom za svoje zákroky mohl být rád, že na hřišti vydržel alespoň tu hodinku," nazlobeně komentovali situaci Trubínští. Paradoxem bylo, že od té doby měl Nižbor deset minut více ze hry, ale také mohl inkasovat. Střelu Štěpána Vlčka z jedenácti metrů brankář Polášek vyrazil nohou a ještě lepší zákrok předvedl v 86. minutě, kdy chytil gólovou hlavičku Pecha. K nejlepším hráčům patřili oba stopeři, u domácích Svoboda, u hostů Jiří Klička.
Karlštejn – Neumětely 1:0 (0:0), branka Klusák, rozhodčí Egrt, Kros, Mázdra, 50 diváků.
Hrdinou zápasu se stal domácí gólman Císař, který v první půli chytil penaltu a v závěru utkání zlikvidoval i samostatný únik. O zisku tří bodů pro domácí rozhodl v 88. minutě osamocený Klusák.
ČLU Beroun B – Stašov 3:3 (1:0), branky Novák, Krůta, Štieber – Carván ml., Rohlena, Malý, rozhodčí Hájek, Bidšovský, Setnička, 90 diváků.
Dramatické utkání vyvrcholilo v samém závěru, kdy hosté vyrovnali na 3:3 v 93. minutě.
Všeradice – Komárov 1:1 (0:0), branky Silbernágl Ma. – Zeman, rozhodčí Pecka, Marx, Veverka, 70 diváků. FK Komárov: Tráva, Slepička, Dudl, Král, Martinkovič, Kubička, Votava, Šlechta, Zeman, Hausner, Ernest.
„Včera to bylo od nás ze začátku jalový, pak jsme se zlepšili, ale víc jak bod jsme si z tohohle zápasu asi nezasloužili,  a tak jsem pět minut před koncem výhru gentlemansky odmítl a šanci zahodil," okomentoval zápas domácí Stanislav Šebek mladší, který dodal: „No tak snad už vyhrajem za týden ve Stašově!"

Více k dalším okresním soutěžím přináší úterní tištěný Berounský deník!