Přinášíme kompletní úřední zprávy OFS Beroun:

Z jednání STK + KM

1. Výsledky soutěží:
Výsledky byly schváleny tak, jak již bylo uvedeno (viz internet).

2. Pokuty – viz RMS 2014 / 2015 – Sazebník pokut (SP):
Vižina A – III. A č. 0802 – 300,- Kč – SP4
Vižina B – IV. A č. 0801 – 300,- Kč – SP4
Zdejcina – IV. A č. 0801 – 300,- Kč – SP4
Komárov – IV. B č. 0804 – 500,- Kč – SP20

3. Schválená dohoda:
OPstŽ – č. 0102 – Zadní Třebaň/Liteň – Králův Dvůr – středa – 22.10. 2014 – 16:45 hodin – hř. Z. Třebaň

4. Výběry OFS:
MOS – turnaj Kladno:
U11 – Beroun – Mělník 5:8, Beroun – Rakovník 9:6, Beroun – Kladno 12:3 – celkově 3. místo (na vz. utkání)
U12 – Beroun – Mělník 5:0, Beroun – Rakovník 6:1, Beroun – Kladno 3:0 – celkově 1. místo

5. UPOZORNĚNÍ – NUTNÉ:
- STK a KM upozorňují všechny oddíly, aby si řádně zkontrolovaly v databázi FAČR seznam všech svých členů !!!

6. Členské karty – FAČR – dodatky:
Z FAČR dorazily další dodatky členských karet. Zástupci klubů si členské karty FAČR pro své členy mohou vyzvednout po dohodě se sekretářem OFS (mobil: 737 318 428).
(Jedná se o tyto kluby: Březová, Cerhovice, Mořinka, Osek, Stašov, Zaječov).

7. Oficiální názvy klubů:
Oficiální názvy klubů v souladu s databází FAČR – viz www.ofsberoun.cz

8. INFO:
- HLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ – viz RMS 2014 / 2015 – článek 22 (dodržujte „uzávěrku" hlášení výsledků – tj. 22:00 hodin) !!!

9. UZAVÍRKA SILNICE
- NIŽBOR:
– od 2. září max. do konce října 2014 bude uzavřena silnice č. III/ 23617 v obci Nižbor (kopec k nižborskému zámku). Silnice bude v té době uzavřena pro veškerý automobilový provoz. Z hlediska fotbalových klubů se uzavírka týká pouze těch, které přijíždějí ze směru od Roztok, Nového Jáchymova, Hudlic atd. Pro ostatní, jenž přijíždějí od Berouna nebo od Lán se nic nemění.
- TRUBÍN:
– od.1. září do 30. října 2014 bude uzavírka silnice v obci Trubín v obou směrech od Králova Dvora a od Svaté. Objízdná trasa bude vedena přes obce Levín, Zdice, Černín, Svatá. Ze směru od Svaté bude příjezd na hřiště ulicí „K Brance" a od Králova Dvora ulicemi: Tovární, Obecní, Na Návsi, Josefa Rotty a „K. Brance".
UPOZORŇUJEME oddíly na možné zdržení !!!

Z jednání DK
9.10. 2014

NEPODMÍNĚNĚ:
BELDA David – Rpety – 5 soutěžních utkání – DŘ čl.13/1b
ŠMÍD Jan – Loděnice – 1 soutěžní utkání – DŘ čl.19/1
Ryška Ondřej – Běštín – 1 soutěžní utkání – DŘ čl.19/1
ŠEBEK Vít – D – Neumětely – 1 soutěžní utkání – DŘ čl.19/1
HRDLIČKA Vojtěch – ČL-U Beroun – 1 soutěžní utkání – DŘ čl.11/1
KRBEC Stanislav – vedoucí družstva (VD) – Vižina – 7 měsíců – zákaz výkonu funkce VD
- (od 10.10. 2014 do 10.5. 2015) - DŘ čl.15/1d
PITAUER Jiří – trenér družstva (TD) – Vižina – 7 měsíců – zákaz výkonu funkce TD
- (od 10.10. 2014 do 10.5. 2015) - DŘ čl.15/1d
MAŠTALÍŘ Martin – kapitán družstva (KD) – Vižina – 7 měsíců – zákaz výkonu funkce KD
- (od 10.10. 2014 do 10.5. 2015) - DŘ čl.15/1d
TOMÁŠEK Josef – Zaječov – 6 soutěžních utkání – DŘ čl.11/3b

POŘÁDKOVÁ POKUTA:
VIŽINA – 10.000,- Kč – neoprávněné nastoupení hráče k utkání – DŘ – oddíl 2 – čl. 28

ŽÁDOST:
KALIVODA Petr – Cerhovice – žádosti se nevyhovuje

Z jednání KR

OBSAZOVACÍ ÚSEK:
POZOR: po dobu nepřítomnosti p. Vlastimila Pecky povede v zastoupení až do odvolání OÚ p. Jan Knotek (veškeré omluvy a dotazy směrujte k němu - mobil: 728 870 087)

Doškolení RO:
Za účelem doškolení z veškerých fotbalových norem FAČR se dostaví ve středu dne 22.10. 2014 na OFS tito rozhodčí: Štěpánek, Blažek, Špivák, Holý a Kern. Školení jmenovaných RO povede pan Zdeněk Filip za úsek metodiky školení. Případné omluvy na tel.: 603 975 544 (p. Filip) nebo na tel.: 603 757 342 (p. Hůla).

Neuspokojivá situace při zápasech a po jejich skončení:
Rozhodčí OFS Beroun obdrželi e-mailem dopis od předsedy KR OFS Petra Hůly k dané závažné problematice!

Obsazení soutěží:
OFS Beroun - 17. - 19.10. 2014 - úřední začátek v 15:30 hodin

OP 0 9 0 1 Chyňava - Zadní Třebaň so Mázdra, Sekerka, Koldová
9.kolo 0 9 0 2 Žebrák - Všeradice so Pánek, Špicl J., Špicl M.
0 9 0 3 Tlustice - Komárov so Egrt, Vodička, Štěpánek
0 9 0 4 Drozdov - ČL-U Beroun B so Šnajdr, Kareš, Plecitý
0 9 0 5 Trubín - Loděnice B ne Kareš, Spiegl, Setnička
0 9 0 6 Osek - Chlumec so Hájek, Knotek, Veverka
0 9 0 7 Stašov - Neumětely so Marx, Bidšovský, Janda

III.A 0 9 0 1 Tmaň - Karlštejn so 10:15 Knotek
9.kolo 0 9 0 2 Lužce - Svatá ne Pánek
0 9 0 3 Chodouň - Tetín ne 10:15 Mázdra
0 9 0 4 Hudlice - Cembrit ne Špicl J.
0 9 0 5 Zdice B - Nový Jáchymov ne Šnajdr
0 9 0 6 Nižbor B - Vysoký Újezd ne 14:00 Koldová
0 9 0 7 Králův Dvůr B - Vižina so Blažek

III.B 0 9 0 1 Praskolesy - Březová so Palek
9.kolo 0 9 0 2 Podluhy - Všeradice B so Belanský
0 9 0 3 Felbabka - Hostomice B so Kros
0 9 0 4 Újezd - Cerhovice B so Pos
0 9 0 5 Rpety - Běštín so Vlachopulos
0 9 0 6 Chaloupky - Broumy so 12:30 Komárov Veverka
0 9 0 7 Lochovice - Neumětely B so Spiegl

IV.A 0 9 0 1 Chyňava B - Vižina B ne Bidšovský
9.kolo 0 9 0 2 volno - Chrustenice
0 9 0 3 Srbsko - Tetín B ne Krbec
0 9 0 4 Osov - Liteň so 12:30 Bican
0 9 0 5 Zdejcina - Mořina ne Špivák

IV.B 0 9 0 1 Tlustice B - Stašov B ne Chvátal
9.kolo 0 9 0 2 Drozdov B - Žebrák B ne Kros
0 9 0 3 Újezd B - Komárov B ne Vodička
0 9 0 4 Osek B - Libomyšl ne Plecitý
0 9 0 5 Lochovice B - Zaječov ne Koza

OPD 0 9 0 1 Chyňava / Nižbor - Neumětely ne 10:15 Špivák
9.kolo 0 9 0 2 Újezd - Všeradice so 12:30 Pos
0 9 0 3 volno - Komárov
0 9 0 4 Zbiroh - Strašice so 10:15 Šnajdr
0 9 0 5 volno - Zaječov

OPStŽ 0 9 0 1 Tlustice / Drozdov - Neumětely so 13:00 Štěpánek
9.kolo 0 9 0 2 Podluhy / Rpety - Praskolesy so 13:00 Belanský
0 9 0 3 Zdice / Chodouň - Komárov so 12:45 (hlášenka) Janda
0 9 0 4 Nižbor - Zadní Třebaň / Liteň ne 11:30 Koldová
0 9 0 5 ČL-U Beroun B - Králův Dvůr B so 10:15 UMT Chvátal (dohoda - obr. pořadí)

OPMlŽA 0 9 0 1 Chyňava - Hýskov pá 16:30 Pos
9.kolo 0 9 0 2 ČL-U Beroun B - Hudlice pá 16:30 Rylich
0 9 0 3 Králův Dvůr - Rudná po 16:30 20.10. Marx
0 9 0 4 Nižbor - Liteň / Zadní Třebaň pá 16:30 Chvátal
0 9 0 5 volno - Loděnice

OFS Beroun – 24. - 26.10. 2014 - úřední začátek v 14:30 hodin

OP 1 0 0 1 Zadní Třebaň - Neumětely so Kareš, Pos, Veverka
10.kolo 1 0 0 2 Chlumec - Stašov ne Vlachopulos, Krbec, Bican
1 0 0 3 Loděnice B - Osek ne Egrt, Šnajdr, Pos
1 0 0 4 ČL-U Beroun B - Trubín ne (hláš.) Na Ostrově-? Knotek, Špivák, Janda
1 0 0 5 Komárov - Drozdov so Bidšovský, Pánek, Vlachopulos
1 0 0 6 Všeradice - Tlustice so Špicl J., Kros, Špicl M.
1 0 0 7 Chyňava - Žebrák so Palek, Špivák, Štěpánek

III.A 1 0 0 1 Karlštejn - Vižina so Šnajdr
10.kolo 1 0 0 2 Vysoký Újezd - Králův Dvůr B ne Marx
1 0 0 3 Nový Jáchymov - Nižbor B ne Belanský
1 0 0 4 Cembrit - Zdice B ne 10:15 Mázdra
1 0 0 5 Tetín - Hudlice so Sekerka
1 0 0 6 Svatá - Chodouň ne Chvátal
1 0 0 7 Tmaň - Lužce so 10:15 Veverka

III.B 1 0 0 1 Březová - Neumětely B so 11:30 Bzová Koza
10.kolo 1 0 0 2 Broumy - Lochovice ne Pánek
1 0 0 3 Běštín - Chaloupky ne 14:00 Spiegl
1 0 0 4 Cerhovice B - Rpety so Plecitý
1 0 0 5 Hostomice B - Újezd so 14:00 Hájek
1 0 0 6 Všeradice B - Felbabka ne Bidšovský
1 0 0 7 Praskolesy - Podluhy so Mázdra

IV.A 0 1 0 1 Vižina B - Mořina so 10:15 25.10. Knotek (dohoda - obr. pořadí)
1.kolo 0 1 0 2 Liteň - Zdejcina so Marx
0 1 0 3 Tetín B - Osov ne Kros
0 1 0 4 Srbsko - Chrustenice so Blažek (dohoda - obr. pořadí)
0 1 0 5 Chyňava B - volno

IV.B 0 1 0 1 Zaječov - Stašov B so Vodička
1.kolo 0 1 0 2 Libomyšl - Lochovice B so Bican
0 1 0 3 Komárov B - Osek B ne Koza
0 1 0 4 Žebrák B - Újezd B ne Plecitý
0 1 0 5 Tlustice B - Drozdov B ne Palek

OPD 0 1 0 1 Zaječov - Neumětely ne 10:15 Blažek
1.kolo 0 1 0 2 Strašice - volno
0 1 0 3 Komárov - Zbiroh so 10:15 Špivák
0 1 0 4 Všeradice - volno
0 1 0 5 Chyňava / Nižbor - Újezd ne 10:15 Chvátal

OPStŽ 0 1 0 1 ČL-U Beroun B - Neumětely pá 16:00 UMT Zuska (hlášenka)
1.kolo 0 1 0 2 Zadní Třebaň / Liteň - Králův Dvůr B st 16:45 22.10. Koza (dohoda)
0 1 0 3 Komárov - Nižbor ne 12:00 Koza
0 1 0 4 Praskolesy - Zdice / Chodouň so 12:00 Mázdra
0 1 0 5 Tlustice / Drozdov - Podluhy / Rpety ne 12:00 Palek (nařízení KM)

OPMlŽA 0 1 0 1 Loděnice - Hýskov pá 16:00 Červenka
1.kolo 0 1 0 2 Liteň / Zadní Třebaň - volno
0 1 0 3 Rudná - Nižbor pá 16:00
0 1 0 4 Hudlice - Králův Dvůr pá 16:00 Sekerka
0 1 0 5 Chyňava - ČL-U Beroun B pá 16:00 Janda

Nábor nových rozhodčích:
– KR OFS Beroun pořádá nábor nových rozhodčích. Případní uchazeči se mohou hlásit na e-mailové adrese info@ofsberoun.cz.
-pm-