CHYŇAVA – MOŘINA 5:1
Ze začátku měli hosté více ze hry, ale jejich střely mířily vysoko nad branku nebo je pokryl brankář domácích Černý.  Ve 12. min. hosté centrovali do pokutového území, ale pro míč si došel brankář.  V 15. min. zatáhl míč domácí, který přihrál na Pivoňku a ten přiťukl na Kříže, který šajtlí vyzkoušel brankáře Baníku.V 19. min. bylo v Chyńavě veselo, rohový kop rozehrál Novák a Jiří Kříž  nadvakrát protlačil míč do sítě – 1:0. Ve 22. min. měli hosté k dispozici trestný kop a nebezpečná hlavička mířila vedle.  Ve 27. min. se opět hosté snaží dostat na dostřel Černého branky, ale plány jim překazila dvojice obránců „BB" Bauer – Bílý. Ve 33. min. měli hosté k dispozici rohový kop, míč prošel přes celé pokutové území a následná střela šla jen těsně nad břevno. Ve 37. min. vyzval Pivoňka ke skórování Steinera, ale ten ve slibné šanci minul.  Ve 42. min. rozehrál rohový kop Novák a poslal ideální centr, který našel hlavu Dušana Pivoňky, který zvýšil vedení – 2:0.
Vstup do druhého poločasu byl v podání Chyňavy přímo raketový! Ve 46. min. přihrál  Husák na Pivoňku, který nejdříve na brankáře nevyzrál, ale míč se k němu odrazil a své prvotní zaváhání napravil, míč opřel o tyčku a ten se zastavil až za bezmocným brankářem Baníku Mořina – 3:0. Ve 48. min. hosté zazmatkovali ve vlastním pokutovém území, míč se dostal k Petru Liškovi a ten znovu rozjásal přítomné fanoušky – 4:0. V 65. min. zahrával rohový kop Novák, který poslal míč na Steinera a ten hlavou minul. V 66. min. Pivoňka uvolnil Luboše Kosprda a ten po minutě strávené na hřišti propálil brankáře – 5:0. V 71. min. se míče zmocnil Steiner, poslal míč na Pivoňku, který patičkou přenechal míč Kosprdovi, ovšem jeho střela šla mimo. V 80. min. se hosté dostali do slibné šance, ale Černý kryl. V 82. min. se dostali ke slovu opět hráči Mořiny a přišla jejich šance, ale i teď Černý nadvakrát chytil V 83. minutě špatně zpracoval míč Steiner, hosté se dostali do šance a na střelu Kučery pod břevno Černý nedosáhl – 5:1. V 86. min. rozehrával rohový kop Steiner, našel Lišku, kterému míč sebrali hostující obránci. V 89. min. měli hosté slibnou šanci k dalšímu skórování, Černý první pokus vyrazil jen před sebe a následnou dorážku chytil. To bylo poslední, co se v tomto utkání stalo.
Po skončení utkání opět proběhla tradiční děkovačka a domácí mohli slavit další vítězství. I když hosté v prvním poločase dost kousali, tak si domácí hráči dokázali poradit. Kvalitní výkon podala čtveřice obránců, kteří hráli velice dobře. V dalším utkání změří Chyňava síly s TJ Stašov B. Chyňava vede s 31 body, za ní jsou se shodným počtem 17 bodů Mořina, Osov, Liteň a právě celek rezervy TJ Stašov.