BEROUN – VRCHLABÍ 56:0
Dvě hodiny po poledni, za pokynu hlavního rozhodčího, vykopl první míč berounský kapitán Jan Buben a strhl se zápas, kde nebyla nouze o promyšlenou taktiku, tvrdý kontakt hráčů a emoce.  Berounští, jakožto loňští vítězi první divize, se v domácím utkání střetli s celkem Zemní Stavby Vrchlabí.  Ani jeden z týmů si nezůstal nic dlužen a již od první minuty se snažili navzájem hru znepříjemnit.
Tvrdé tréninky domácího týmu přináší ovoce. Vrchlabí se málokdy povedlo prostoupit pevně stojící obranou linii berounských a získat potřebné metry. „Naopak naše útoky fungovaly, tak jak jsme si představovali," řekl kapitán a trenér Lokomotivy Beroun Buben. 
Díky sehrané hře skončil zápas po osmdesáti minutách svižné hry 56:0 pro domácí. „Vydařilo se nám počasí, a tak se přišlo podívat docela dost lidí," chválil za berounský tým Pavel Mejstříka dodal:  „Věříme, že si náš sport získá v Berouně své fanoušky."
Na další zápas se mohou příznivci berounského celku těšit o posledním dubnovém víkendu, kdy Beroun bude  hostit Orly z Havlíčkova Brodu.