KRÁLŮV DVŮR – HLAVICE 4:0
Dalo by se říci, že po odchodu hlavních sponzorů bude Hlavice soutěž už jen dohrávat, ale její hráči jsou snaživí a dlouho odolávali domácím atakům. Králův Dvůr poprvé na jaře nastupoval do zápasu v roli favorita a to jakoby svazovalo nohy jeho hráčů. Jenže kvalita domácího celku se po trpělivé hře projevila ve druhém poločase. V něm se hattrickem zaskvěl střídající Paprčiak, který skóroval v 60., 75. a 84. minutě. Mezi jeho góly se vklínil v 77. minutě Zajac. Jak vidno z rozmezí gólů, první branka vnesla zmatek do obranných řad Hlavice a domácí toho dokonale využili. Vítězstvím se posunuli v tabulce ČFL opět výše.
FK Králův Dvůr: Michňa – Procházka, Šilhavý, Kvída – Petr, Sabou (80. Vybíral), Toporčák (46. Paprčiak), Hutta, Vosýnek – Šilhan (69. J. Novák),  Zajac.
Do Králova Dvora přijede v neděli  celek Strakonic, který se na jaře dlouho nemohl chytit. Ve středu však Strakonice dokázaly vyhrát v Písku 2:0, což kvitoval jejich trenér Jiří Lerch: „Byli jsme posílení, podařilo se nám prolomit výsledkovou krizi." Jenže v jaké sestavě přijede farma Českých Budějovic, které bojují o záchranu prvoligové soutěže, je ve hvězdách. Pro trenéra Králova Dvora Miloslava Kučeru to nebude jednoduchý oříšek k rozlousknutí. Jak se to povede, můžete vidět na vlastní oči v neděli od 17 hodin.