Z jednání STK + KM
1. Výsledky soutěží:
Výsledky byly schváleny tak, jak již bylo uvedeno (viz internet).
2. Český pohár – OFS Beroun – 2. kolo – středa – 24.9. 2014 – 17:00 hodin – zápasy:
CP25 – Trubín - Stašov
CP26 – Chlumec - Všeradice
CP27 – Osek - Tlustice
CP28 – Drozdov - Žebrák

3. Pokuty – viz RMS 2014 / 2015 – Sazebník pokut (SP):
Zadní Třebaň – CP20 – 50,- Kč – SP5
Nižbor – OPmlŽA č. 0402 – 50,- Kč – SP5
Neumětely – OPstŽ č. 0401 – 50,- Kč – SP5
Tlustice – OPstŽ č. 0403 – 500,- Kč – SP25
Hýskov – OPmlPŘ – 100,- Kč – SP16
4. Náhradní termíny - odložená soutěžních utkání (12.-14.9. 2014) – dohody / nařízení STK - KM:
– III. B č. 0406 – Běštín – Všeradice B – čtvrtek 25.9. 2014 – 17:00 hodin – nařízení STK
– IV. B č. 0401 – Stašov B – Újezd B – čtvrtek 25.9. 2014 – 17:00 hodin – nařízení STK
– IV. B č. 0402 – Osek B – Drozdov B – čtvrtek 18.9. 2014 – 17:30 hodin – dohoda oddílů
– OPD č. 0405 – Strašice – Komárov – středa 24.9. 2014 – 17:00 hodin – dohoda oddílů
– OPmlŽA č. 0401 – Hýskov – Králův Dvůr – pondělí 29.9.2014 – 17:00 hodin – nařízení KM
– OPmlŽB č. 0402 – Cerhovice / Drozdov – Rpety / Podluhy – středa 17.9. 2014 – 17:30 hodin – dohoda oddílů
5. Kontumace utkání:
– KM kontumuje utkání OPstŽ č. 0403 – Králův Dvůr B – Tlustice / Drozdov výsledkem 3:0 a 3 body ve prospěch domácích. Důvod: hosté se k utkání nedostavili ani po čekací době.
6. Schválené dohody:
– OPstŽ – č. 0502 – Praskolesy – Zadní Třebaň / Liteň – středa – 24.9. 2014 – 17:00 hodin (hř. Praskolesy)
– III. A – č. 0602 – Králův Dvůr B – Zdice B – sobota – 27.9. 2014 – 13:00 hodin (hř. Králův Dvůr)
– OPRAVA – OPmlŽB – č. 0603 – Hořovicko – Rpety / Podluhy – středa – 24.9. 2014 – 17:30 hodin – hř. Rpety
(obr. pořadí) – KM souhlasí se změnou hrací plochy
7. Soupisky a seznamy:
– ČL-U Beroun B – ml. přípravka – dopsáni: Škrland Matěj, Bercha Matouš, Novák Vladimír, Helsig Pavel
8. Výběry OFS:
Výběry OFS U11 a U12 sehrají další turnaj MOS v měsíci říjnu. Pořadatelem turnaje je OFS Kladno. Nominace hráčů
a trasa autobusu budou zveřejněny v příštích ÚZ dne 26.9. 2014 (OFS Kladno upřesní termíny turnajů v příštích dnech). Sledujte pozorně ÚZ (na webu OFS a v BD) !!!
9. Předání rozhodčího do PÚ KR:
– III. B č. 0402 – Chaloupky – Újezd – nedostavení se HR k utkání bez omluvy – Bican Josef

10. UPOZORNĚNÍ – NUTNÉ:
– STK a KM upozorňují všechny oddíly, aby si řádně zkontrolovaly v databázi FAČR seznam všech svých členů !!!

11. Členské karty – FAČR – dodatky:
Z FAČR dorazily další dodatky členských karet. Zástupci klubů si členské karty FAČR pro své členy mohou vyzvednout po dohodě se sekretářem OFS (mobil: 737 318 428).
(Jedná se o tyto kluby: Březová, Cerhovice, Libomyšl, Mořinka, Osek, Stašov, Tlustice, Všeradice, Zaječov).
12. Oficiální názvy klubů:
Oficiální názvy klubů v souladu s databází FAČR – viz www.ofsberoun.cz
13. INFO:
– HLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ – viz RMS 2014 / 2015 – článek 22 (dodržujte „uzávěrku" hlášení výsledků – tj. 22:00 hodin) !!!

14. UZAVÍRKA SILNICE
– NIŽBOR:
– od 2. září max. do konce října 2014 bude uzavřena silnice č. III/ 23617 v obci Nižbor (kopec k nižborskému zámku). Silnice bude v té době uzavřena pro veškerý automobilový provoz. Z hlediska fotbalových klubů se uzavírka týká pouze těch, které přijíždějí ze směru od Roztok, Nového Jáchymova, Hudlic atd. Pro ostatní, jenž přijíždějí od Berouna nebo od Lán se nic nemění.
– TRUBÍN:
– od.1. září do 30. října 2014 bude uzavírka silnice v obci Trubín v obou směrech od Králova Dvora a od Svaté. Objízdná trasa bude vedena přes obce Levín, Zdice, Černín, Svatá. Ze směru od Svaté bude příjezd na hřiště ulicí „K Brance" a od Králova Dvora ulicemi: Tovární, Obecní, Na Návsi, Josefa Rotty a „K. Brance".
UPOZORŇUJEME oddíly na možné zdržení !!!

Z jednání DK
11.9. 2014

NEPODMÍNĚNĚ:
JIRÁNEK Jan – Drozdov – 1 soutěžní utkání – DŘ čl.19/1
MOTTL Michal – Podluhy – 2 soutěžní utkání – DŘ čl.13/1a
TESKA Václav – Lochovice – 2 soutěžní utkání – DŘ čl.13/1a
SKLENÁŘ Jan – Ž – Praskolesy – 1 soutěžní utkání – DŘ čl.19/1
VYDRA Pavel – Králův Dvůr – 1 soutěžní utkání – DŘ čl.19/1
KROB Jakub – Nový Jáchymov – 4 soutěžní utkání – DŘ čl.11/3a
ODEESHO YAQO Jacob – Nový Jáchymov – 2 soutěžní utkání – DŘ čl.13/1a
SCHREIBER Jaromír – Chlumec – 1 soutěžních utkání – DŘ čl.11/1
VINŠ Václav – Běštín – 3 soutěžní utkání – DŘ čl.11/3a

POŘÁDKOVÁ POKUTA:
RPETY – 500,- Kč – nedostavení se trenéra družstva na jednání DK

NEPROJEDNÁNO:
RYDRYCH Martin – Zaječov, HUML Pavel – trenér – RPETY, – oba nejsou náležitosti
PŘEDVOLÁNÍ:
Dne 18.9. 2014 v 16:30 hodin se dostaví na DK pod zastavením činnosti oddílu kopané TJ Běštín - statutární zástupce oddílu, vedoucí mužstva Pavel Šťáhlavský a kapitán mužstva Jiří Vetchý.
Důvod: vysvětlení okolností nedohrání mistrovského utkání III. B č. 0302 Hostomice B – Běštín.
Z jednání KR
Obsazení soutěží:
OFS Beroun - 19. - 21.9. 2014 - úřední začátek v 16:30 hodin
OP 0 5 0 1 Komárov - Zadní Třebaň so Knotek, Bidšovský, Koldová
5.kolo 0 5 0 2 Všeradice - ČL-U Beroun B so Pánek, Sekerka, Blažek
0 5 0 3 Chyňava - Loděnice B so Mázdra, Šnajdr, Špivák
0 5 0 4 Žebrák - Chlumec so Kareš, Vodička, Štěpánek
0 5 0 5 Tlustice - Neumětely so Špicl J., Kros, Špicl M.
0 5 0 6 Drozdov - Stašov so Vlachopulos, Hájek, Setnička
0 5 0 7 Trubín - Osek ne Marx, Vlachopulos, Krbec
III.A 0 5 0 1 Tetín - Karlštejn so Palek
5.kolo 0 5 0 2 Svatá - Cembrit ne Hájek
0 5 0 3 Tmaň - Nový Jáchymov so 10:15 Krbec
0 5 0 4 Lužce - Vysoký Újezd ne Knotek
0 5 0 5 Chodouň - Vižina so (změna) Marx
0 5 0 6 Hudlice - Králův Dvůr B ne Bidšovský
0 5 0 7 Zdice B - Nižbor B ne Šnajdr
III.B 0 5 0 1 Hostomice B - Březová so 14:00 Sekerka
5.kolo 0 5 0 2 Všeradice B - Cerhovice B ne Kros
0 5 0 3 Praskolesy - Běštín so Závora
0 5 0 4 Podluhy - Broumy so Koza
0 5 0 5 Felbabka - Neumětely B so Veverka
0 5 0 6 Újezd - Lochovice so Plecitý
0 5 0 7 Rpety - Chaloupky so Chvátal
IV.A 0 5 0 1 Tetín B - Vižina B ne Setnička
5.kolo 0 5 0 2 Chrustenice - Liteň so Pos
0 5 0 3 Chyňava B - Mořina ne Pánek
0 5 0 4 volno - Zdejcina
0 5 0 5 Srbsko - Osov ne Špivák
IV.B 0 5 0 1 Komárov B - Stašov B ne Bican
5.kolo 0 5 0 2 Žebrák B - Libomyšl ne Pos
0 5 0 3 Tlustice B - Zaječov ne Koldová
0 5 0 4 Drozdov B - Lochovice B ne Chvátal
0 5 0 5 Újezd B - Osek B ne Špicl J.
OPD 0 5 0 1 Komárov - Neumětely so 10:15 Štěpánek
5.kolo 0 5 0 2 Všeradice - Strašice so 13:30 Blažek
0 5 0 3 Chyňava / Nižbor - Zaječov ne 10:15 Špicl M.
0 5 0 4 Újezd - volno
0 5 0 5 Zdice - Zbiroh so 10:15 Špivák
OPStŽ 0 5 0 1 Komárov - Neumětely ne 14:00 Bican
5.kolo 0 5 0 2 Praskolesy - Zadní Třebaň / Liteň st 17:00 24.9. Závora
0 5 0 3 Tlustice / Drozdov - ČL-U Beroun B ne 14:00 (dohoda) Koldová
0 5 0 4 Podluhy / Rpety - Králův Dvůr B so 14:00 Koza
0 5 0 5 Zdice / Chodouň - Nižbor so 14:00 Chodouň Marx (hlášenka)
OPMlŽA 0 5 0 1 Rudná - Hýskov pá 17:30
5.kolo 0 5 0 2 Hudlice - Liteň / Zadní Třebaň pá 17:30 Červenka
0 5 0 3 Chyňava - Loděnice pá 17:30 Pos
0 5 0 4 ČL-U Beroun B - volno
0 5 0 5 Králův Dvůr - Nižbor po 17:30 22.9. Chvátal
OPMlŽB 0 5 0 1 Žebrák - Neumětely / Všeradice pá 17:30 Štěpánek
5.kolo 0 5 0 2 Chodouň / Zdice - Hořovicko pá 17:30 Blažek
0 5 0 3 Rpety / Podluhy - Lochovice / Praskolesy pá 17:30 Šnajdr
0 5 0 4 Osek - Cerhovice / Drozdov pá 17:30 Plecitý
Pohár - OFS Beroun – středa - 24.9. 2014 - úřední začátek v 17:00 hodin
CP C P 2 5 Trubín - Stašov Sekerka
3. kolo C P 2 6 Chlumec - Všeradice Knotek
C P 2 7 Osek - Tlustice Plecitý
C P 2 8 Drozdov - Žebrák Šnajdr
OFS Beroun - 26. - 28.9. 2014 - úřední začátek v 16:30 hodin
OP 0 6 0 1 Zadní Třebaň - Osek so Sekerka, Pánek, Blažek
6.kolo 0 6 0 2 Stašov - Trubín so Šnajdr, Kareš, Kros
0 6 0 3 Neumětely - Drozdov so Palek, Plecitý, Pos
0 6 0 4 Chlumec - Tlustice ne Hájek, Mázdra, Závora
0 6 0 5 Loděnice B - Žebrák ne Bidšovský, Špicl J., Špicl M.
0 6 0 6 ČL-U Beroun B - Chyňava ne (hláš.) Na Ostrově Koldová, Palek, Setnička
0 6 0 7 Komárov - Všeradice so Vlachopulos, Veverka, Vodička
III.A 0 6 0 1 Karlštejn - Nižbor B so 10:15 (vinobraní) Špicl J.
6.kolo 0 6 0 2 Králův Dvůr B - Zdice B so 13:00 (dohoda) Špivák
0 6 0 3 Vižina - Hudlice so Řevnice Chvátal
0 6 0 4 Vysoký Újezd - Chodouň ne Krbec
0 6 0 5 Nový Jáchymov - Lužce ne Vodička
0 6 0 6 Cembrit - Tmaň ne 10:15 Pánek
0 6 0 7 Tetín - Svatá so Belanský
III.B 0 6 0 1 Březová - Chaloupky so 13:30 Bzová Kros
6.kolo 0 6 0 2 Lochovice - Rpety so Bican
0 6 0 3 Neumětely B - Újezd ne 14:00 Bican
0 6 0 4 Broumy - Felbabka ne Kareš
0 6 0 5 Běštín - Podluhy ne 14:00 Plecitý
0 6 0 6 Cerhovice B - Praskolesy so Marx
0 6 0 7 Hostomice B - Všeradice B so 14:00 Mázdra
IV.A 0 6 0 1 Vižina B - Osov so 13:30 Chvátal
6.kolo 0 6 0 2 Zdejcina - Srbsko ne Pos
0 6 0 3 Mořina - volno
0 6 0 4 Liteň - Chyňava B so Závora
0 6 0 5 Tetín B - Chrustenice ne Chvátal
IV.B 0 6 0 1 Stašov B - Osek B ne 10:15 Knotek
6.kolo 0 6 0 2 Lochovice B - Újezd B ne Sekerka
0 6 0 3 Zaječov - Drozdov B so Špicl J.
0 6 0 4 Libomyšl - Tlustice B so Koza
0 6 0 5 Komárov B - Žebrák B ne Šnajdr
OPD 0 6 0 1 Neumětely - Zbiroh so 13:30 Pos
6.kolo 0 6 0 2 volno - Zdice
0 6 0 3 Zaječov - Újezd ne 10:15 Štěpánek
0 6 0 4 Strašice - Chyňava / Nižbor ne 10:15 Veverka
0 6 0 5 Komárov - Všeradice so 10:15 Plecitý
OPStŽ 0 6 0 1 Neumětely - Nižbor ne 11:00 Bican
6.kolo 0 6 0 2 Králův Dvůr B - Zdice / Chodouň ne 10:15 Janda
0 6 0 3 ČL-U Beroun B - Podluhy / Rpety pá 17:30 UMT Rylich (hlášenka)
0 6 0 4 Zadní Třebaň / Liteň - Tlustice / Drozdov so 13:30 Blažek
0 6 0 5 Komárov - Praskolesy ne 14:00 Šnajdr
OPMlŽA 0 6 0 1 Hýskov - Nižbor pá 17:30 Chvátal
6.kolo 0 6 0 2 volno - Králův Dvůr
0 6 0 3 Loděnice - ČL-U Beroun B pá 17:30 Pánek
0 6 0 4 Liteň / Zadní Třebaň - Chyňava st 17:30 24.9.
0 6 0 5 Rudná - Hudlice pá 17:30
OPMlŽB 0 6 0 1 Neumětely / Všeradice - Cerhovice / Drozdov pá 17:30
6.kolo 0 6 0 2 Lochovice / Praskolesy - Osek pá 17:30
0 6 0 3 Rpety / Podluhy - Hořovicko st 17:30 Rpety 24.9. Blažek (obr. pořadí - dohoda)
0 6 0 4 Žebrák - Chodouň / Zdice pá 17:30 Šnajdr

Nábor nových rozhodčích:
– KR OFS Beroun pořádá nábor nových rozhodčích. Případní uchazeči se mohou hlásit na e-mailové adrese info@ofsberoun.cz.
-pm-