HOŘOVICKO – DOUBRAVKA 6:1
Nástup do zápasu mělo lepší družstvo hostující mužstvo, ale jeho hráči se nejprve zastřelovali. Domácí se nemohli dostat do tempa, takže je musel probrat až úvodní gól hostů – 0:1. Hořovicko se pak začalo tlačit dopředu a svůj tlak zúročilo i góly. Nejprve si na Nademlejnského rohový kop nejvýše naskočil Wágner a potvrdil svojí jarní formu – 1:1. Podruhé se představil svým myšlením Šmíd, který zatočil technickou střelou míč do odkrytého koutu branky hostů – 2:1. Pět minut před půlí postupoval sám na brankáře Štěpnička, vracející se obránce hostů jej strhl za ruku na zem a kopala se penalta. Navíc jeho zákrok byl oceněn červenou, takže putoval  pod sprchy, navíc jeho spoluhráč vyslal rozhodčího Henycha do nepublikovatelných míst tak hlasitě, že málem spadly šišky v blízkém Remízku a svého spoluhráče následoval. Penaltu pak Kaufman proměnil a bylo to 3:1.
Do druhé půle již nenastoupil v brance hostů gólman, kterého trenér vystřídal, protože by mohlo dojít k jeho dalšímu excesu. Hořovicko pak ovládalo hru a čekalo na příležitosti. Nejprve se dvakrát zatřáslo břevno doubravecké branky po pokusech Koláře,  Bežó šel sám na branku, ale neuspěl, pak však přišly i góly. Čtvrtou branku vsítil po pěkné kombinaci Štěpnička, pátý gól přidal Zítek. Hosté se snažili zápas dohrát, několikrát se ocitli na dostřel domácí branky, ale síly na zvrat neměli. Šestý gól přidal v závěru dvacáté narozeniny slavící Pelikán, který uzavřel konečný účet zápasu – 6:1.
Hořovicku pomohla k vysoké výhře nedisciplinovanost hráčů Doubravky.
Ve středu jedou modrobílí k odložené dohrávce do Tachova, zápas má výkop  od půl šesté.

FK Hořovicko: Mojžíš, Wágner, Kaufman, Zítka, Šmíd, Bežó, Pužík (46. Šubert), Nademlejnský (63. Pelikán), Zítek, Štěpnička, Kolář (78. Štych).