Stašov – Komárov 5:1 (4:1), branky Carván 2, Rohlena, Andrlík, Eichenmann – Král O., rozhodčí Spiegl, Egrt, Palek, 50 diváků.
Další pětigólový příděl v podání Stašova.
Praskolesy – Trubín 4:0 (1:0), branky Švejda, Jun, Zelenka, Šimonovský, rozhodčí Knotek, Bidšovský, Koldová, 100 diváků. TJ Praskolesy: Lukavský, Smetana, Šimonovský, Drábek, Švejda, Šeplavý, Perman, Šteiner, Zelenka, Hrdlička, Jun (80. Handl). FC Freyburg Trubín: Kopic, Kalina, Porsch, Vlček, Pech, Vávra, Pos, Novák, Šolc, Šlégr, Štefan.
V 5. min. pálil domácí Šeplavý těsně vedle tyče, o minutu později Kopic střelu stejného hráče zkrotil. V 16. min. Drábek odcentroval a Zelenka ve skluzu těsně minul. V 18. min. po centru Permana Kopic s obtížemi vyrazil na roh střelu Šteinera. Ve 24. min. chytil zázračně hlavičku Pecha Lukavský. Ve 28. min. vyslal dlouhou přihrávku Šeplavý a ten levačkou s přehledem skóroval – 1:0. Ve 33. min. střílel Jun z otočky, Kopic se zaskvěl robinzonádou. Brankář hostů pokračoval v dobrém výkonu i po přestávce, když včas sebral míč před dotírajícím Zelenkou. V 57. min. obešel Zelenka tři hráče hostů, přihrál Junovi, který vyslal míč podél Kopice – 2:0. O dvě minuty později přišla podobná situace, kdy se předvedl Perman, ten nahrál Zelenkovi – 3:0. Hned po rozehrání z dalšího útoku nastřelil Šeplavý břevno. V 64. min. unikl Šimonovský, který zamířil přesně pod břevno – 4:0. V 72. min. střílel Vlček těsně nad domácí branku. Praskolesy překvapivě vysoko zdolaly Trubín.
Neumětely – Zdice 1:2 (1:2), branky Šebek Jan – Skála, Stádník, rozhodčí Marx, Pecka, Zuska, 120 diváků.
Góly padaly až po přestávce a protože jich více nastříleli hosté, mohli slavit postup do vyšší soutěže.
Karlštejn – Újezd 5:1 (3:0), branky Klusák 2, Kučera P., Kučera J., Červený – Krůta,  ČK: Fejtek (Ú), rozhodčí Špicl, Krůta, Kros, 80 diváků.
Důležité utkání o záchranu lépe zvládli domácí.
Osek – ČL-U Beroun B 1:2 (0:1), branky Doležal – Přibyl, Krůta, rozhodčí Šnajdr, Vodička, Plecitý, 40 diváků.
Zdá se, že rezerva Berouna na poslední chvíli zapne a soutěž zachrání.
Chlumec – Nižbor 4:2 (0:0), branky Steinbauer 2, Maršík, Schreiber (PK) – Sevald, Měmeček M., rozhodčí Bidšovský, Pos, Zuska, 85 diváků. SK Nižbor: Brožovský, Krejsa, Lukeš, Malý, Říha, Němeček M., Matějka V., Matějka F., Stuna, Sevald, Kučera, střídal Bína.
Také tady padaly branky až po přestávce, hosté nebyli úplně komplet a domácí toho využili. Zisk tří bodů je pro ně hodně důležitý.
Podluhy – Tlustice 1:3 (0:1), branky Alexandru – Ungr J., Keckstein, Bláha, rozhodčí Krupa, Krbec, Belanský, 60 diváků. SK Tlustice: Sklenář, Souček, P. Ungr, Keckstein, Šoch (80. Svoboda), Bartoš, Škvára, Bogdanov, Jelen, Bláha, J. Ungr.
Utkání začali lépe sparťané, kteří měli sice územní převahu, ale žádnou šanci si nevytvořili. Naopak na druhé straně trefil Bláha břevno. Na konci první půle přihrál Bláha J. Ungrovi, který svojí střelu přesně zasunul k tyči – 0:1. Tlustice si do poločasu vytvořila ještě další dvě šance, ale nedala je.  Druhý poločas byl ve znamení zmatečné situace před brankářem hostů Sklenářem, k míči se dostal Alexandru a vyrovnal – 1:1. Jenže hosty to nezaskočilo, na rohový kop si naskočil J. Keckstein a neomylně hlavou skóroval – 1:2. Po chvíli trefil hostující Bláha opět břevno, aby se mu v závěru konečně podařilo vstřelit gól a rozhodnout o osudu utkání – 1:3. Hosté tak dali zapomenout na domácí debakl se Stašovem, domácí naopak ztrácí půdu pod nohama.