A po dlouhou dobu to vypadalo, že si Černolice také všechny tři body odvezou, když vedly 2:0 po brankách Macka a Podlešáka. „Co se týče Černolic, přijel k nám sebevědomý mančaft, aspoň to tak ze všech vyzařovalo," viděl před zápasem trenér Unionu Vladislav Cibulka.

Jenže závěr utkání se hostům vymkl a domácí dokázali v posledních dvou minutách srovnat na konečných 2:2. „O poločase na klucích bylo vidět, že chtějí. Po inkasovaném druhém gólu už jsem moc nevěřil, ale v tom je fotbal pěkný. Během dvou minut jsme srovnali Fulínem a Máchou. Konečně se na nás usmálo trochu štěstí," radoval se Vladislav Cibulka.

Ten mohl svůj tým pochválit za to, že to nezabalil. „Kluky bych chtěl pochválit za předvedený výkon. Samozřejmě, že jsem s bodem spokojený jako za každý bod. Ukázalo se, že pokud jsme v plné sestavě, můžeme hrát s každým. Mrzí mě neproměněné tutovky z prvního poločasu, mohlo to vypadat jinak," dodal cerhovický trenér.

Zajímavá utkání se hrála i v I. B třídě. O výhře Nižboru si přečtete ve středečním tištěném Berounském deníku, ve čtvrtek se podíváme blíže na přestřelku v Hýskově.