Z jednání STK + KM

1. Výsledky soutěží:
Výsledky byly schváleny tak, jak již bylo uvedeno (viz internet).

2. Pokuty – viz RMS 2014 / 2015 – Sazebník pokut (SP):
Vižina – IV. A č. 0901 – 1.000,- Kč – SP22
Vižina – IV. A č. 0901 – 300,- Kč – SP4
Zdejcina – IV. A č. 0905 – 200,- Kč – SP20

3. Schválené dohody:
OP – č. 0902 – Žebrák – Všeradice – úterý – 28.10. 2014 – 14:30 hodin – hř. Žebrák
OP – č. 1303 – Trubín – Chyňava – sobota – 15.11. 2014 – 13:30 hodin – hř. Trubín
OPstŽ – č. 0805 – Praskolesy – Tlustice / Drozdov – úterý – 28.10. 2014 – 14:00 hodin – hř. Praskolesy
OPmlŽA – č. 0901 – Chyňava – Hýskov – úterý – 28.10. 2014 – 11:00 hodin – hř. Chyňava
OPmlPŘ – sk. D – turnaj Drozdov – 28.10. 2014 – 14:00 hodin – hř. Drozdov

4. Soupisky a seznamy:
STK povoluje změnu – Tlustice – na základě zdravotní zprávy – místo Novák Petr dopsán Bláha Pavel

5. Výběry OFS – finále U13:
Výběr OFS Beroun U13 (roč. 2002 a 2003) se zúčastní republikového finále v Praze na Strahově (stadion E. Rošického) v úterý a ve středu (28. a 29.10. 2014). Spolu s OFS Beroun se kvalifikovaly FS Praha, OFS Č. Budějovice, OFS Opava, OFS Rychnov n. K. a OFS Brno.
Treneři: Pech Martin a Podroužek Vladimír, vedoucí Marx Ivan.
V turnaji mohou startovat jen hráči, kteří se zúčastnili turnaje v Roudnici n. L. resp. v Hluku na Moravě !
Nominace OFS Beroun: Brambora Adam, Hrudka Jakub, Vyšín Daniel, Vydra Patrik, Landa Lukáš, Vostárek Lukáš, Veliký Christian, Dohnal Tomáš, Podroužek Matyáš, Černý Tomáš, Krivačka Šimon, Vitík Martin, Kuška Martin, Vlček Jakub – všichni hráči si vezmou bílý REG. PRŮKAZ (dle momentální příslušnosti klubu – jinak se hraje dle soupisky z Roudnice).
Sraz všech nominovaných hráčů bude v pondělí 27.10. 2014 v 15:30 hodin na hřišti v Chodouni, kde proběhne předzápasový trénink a krátké modelované utkání (cca 1 hodinu). Po tréninku bude hráčům sdělen program na úterý a středu. V případě nemoci či zranění je hráč povinen se ihned omluvit p. Marxovi na tel. č. 603 487 756, aby bylo možno zajistit náhradníka!
Pravděpodobný sraz bude v úterý 28.10. 2014 v 9:30 hodin u stadionu Na Máchovně v Berouně, odkud se bude společně odjíždět auty do Prahy. Všichni nominovaní hráči si vezmou věci osobní potřeby na 2 dny, teplákovou soupravu, kopačky, chrániče, brankáři rukavice, kartičku zdrav. pojišťovny.
Ubytování bude v hotelu Galaxie v Praze 6 - Suchdol.
První utkání sehraje OFS Beroun ve 12:20 hodin s OFS Brno.
KM zve trenéry, rodiče – přijeďte povzbudit výběr OFS Beroun ve výjimečném turnaji o přeborníka ČR v U13.

6. Satelitní turnaj – FK Králův Dvůr:
- KM bere na vědomí oznámení klubu o zrušení turnaje ml. žáků – úterý 28.10. 2014

7. Vižina B – utkání IV. A č. 0901:
Oddíl Vižina B a kapitán družstva Bouček Karel se předávají do DK.(neoprávněná námitka)

8. Zimní halové turnaje – SH Králův Dvůr - termíny turnajů v kategoriích – POZOR ZMĚNA:
- neděle – 7.12. 2014 – OP mladší žáci (změna)
- neděle – 21.12. 2014 – OP starší žáci (změna)
- sobota – 3.1. 2015 – OP starší přípravky
- neděle – 4.1. 2015 – OP mladší přípravky

9. UPOZORNĚNÍ – NUTNÉ:
- STK a KM upozorňují všechny oddíly, aby si řádně zkontrolovaly v databázi FAČR seznam všech svých členů !!!

10. Členské karty – FAČR – dodatky:
Z FAČR dorazily další dodatky členských karet. Zástupci klubů si členské karty FAČR pro své členy mohou vyzvednout po dohodě se sekretářem OFS (mobil: 737 318 428).
(Jedná se o tyto kluby: Březová, Cerhovice, Mořinka, Osek, Stašov, Zaječov).

11. Oficiální názvy klubů:
Oficiální názvy klubů v souladu s databází FAČR – viz www.ofsberoun.cz

12. INFO:
- HLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ – viz RMS 2014 / 2015 – článek 22 (dodržujte „uzávěrku" hlášení výsledků – tj. 22:00 hodin) !!!

13. UZAVÍRKA SILNICE
- NIŽBOR:
– od 2. září max. do konce října 2014 bude uzavřena silnice č. III/ 23617 v obci Nižbor (kopec k nižborskému zámku). Silnice bude v té době uzavřena pro veškerý automobilový provoz. Z hlediska fotbalových klubů se uzavírka týká pouze těch, které přijíždějí ze směru od Roztok, Nového Jáchymova, Hudlic atd. Pro ostatní, jenž přijíždějí od Berouna nebo od Lán se nic nemění.
- TRUBÍN:
– od.1. září do 30. října 2014 bude uzavírka silnice v obci Trubín v obou směrech od Králova Dvora a od Svaté. Objízdná trasa bude vedena přes obce Levín, Zdice, Černín, Svatá. Ze směru od Svaté bude příjezd na hřiště ulicí „K Brance" a od Králova Dvora ulicemi: Tovární, Obecní, Na Návsi, Josefa Rotty a „K. Brance".
UPOZORŇUJEME oddíly na možné zdržení !!!

Z jednání DK

PŘEDVOLÁNÍ:
Dne 30. října 2014 v 16:30 hodin se dostaví na DK pod zastavením činnosti oddílu kopané OSEK hlavní pořadatel Huml Václav a odpovědný zástupce FK. Důvod: vysvětlení okolností při mistr. utkání OP č. 0906 Osek – Chlumec.

16.10. 2014
NEPODMÍNĚNĚ:
FIALA Marek – Karlštejn – 1 soutěžních utkání – DŘ čl.19/1
MATĚJKA Lukáš – Osek – 1 soutěžní utkání – DŘ čl.19/1
KREJČA Vojtěch – Ž – Králův Dvůr – 1 soutěžní utkání – DŘ čl.11/1
LEHOCKÝ Tomáš – Žebrák – 2 soutěžní utkání – DŘ čl.11/3a
HLAVÁČEK Roman – Nižbor – 1 soutěžní utkání – DŘ čl.11/1
GRAU Martin – Loděnice – 6 soutěžních utkání – DŘ čl.11/3b
VANĚK Václav – vedoucí družstva – Loděnice – 6 soutěžních utkání – zákaz výkonu všech funkcí se vstupem
na hráčskou lavici - DŘ čl.11/3b

POŘÁDKOVÁ POKUTA:
LODĚNICE – 1.000,- Kč – nesportovní chování funkcionářů a příslušníků družstva
ŽÁDOST:
SLÁDEK Pavel – Vižina – žádosti se nevyhovuje

Z jednání KR

OBSAZOVACÍ ÚSEK:
POZOR: obsazovací úsek opět řídí Vlastimil Pecka !!!

Neuspokojivá situace při zápasech a po jejich skončení:
Rozhodčí OFS Beroun obdrželi e-mailem dopis od předsedy KR OFS Petra Hůly k dané závažné problematice!

Obsazení soutěží:
OFS Beroun – 24. - 26.10. 2014 - úřední začátek v 14:30 hodin
OP 1 0 0 1 Zadní Třebaň - Neumětely so Kareš, Pos, Koza
10.kolo 1 0 0 2 Chlumec - Stašov ne Vlachopulos, Krbec, Bican
1 0 0 3 Loděnice B - Osek ne Egrt, Šnajdr, Pos
1 0 0 4 ČL-U Beroun B - Trubín ne (hláš.) Na Ostrově Knotek, Špivák, Janda
1 0 0 5 Komárov - Drozdov so Bidšovský, Vlachopulos, Belanský
1 0 0 6 Všeradice - Tlustice so Špicl J., Kros, Špicl M.
1 0 0 7 Chyňava - Žebrák so Palek, Špivák, Štěpánek
III.A 1 0 0 1 Karlštejn - Vižina so Šnajdr
10.kolo 1 0 0 2 Vysoký Újezd - Králův Dvůr B ne Marx
1 0 0 3 Nový Jáchymov - Nižbor B ne Belanský
1 0 0 4 Cembrit - Zdice B ne 10:15 Mázdra
1 0 0 5 Tetín - Hudlice so Sekerka
1 0 0 6 Svatá - Chodouň ne Chvátal
1 0 0 7 Tmaň - Lužce so 10:15 Veverka
III.B 1 0 0 1 Březová - Neumětely B so 11:30 Bzová Belanský
10.kolo 1 0 0 2 Broumy - Lochovice ne Pánek
1 0 0 3 Běštín - Chaloupky ne 14:00 Špicl J.
1 0 0 4 Cerhovice B - Rpety so Plecitý
1 0 0 5 Hostomice B - Újezd so 14:00 Hájek
1 0 0 6 Všeradice B - Felbabka ne Bidšovský
1 0 0 7 Praskolesy - Podluhy so Mázdra
IV.A 0 1 0 1 Vižina B - Mořina so 10:15 Knotek (dohoda - obr. pořadí)
1.kolo 0 1 0 2 Liteň - Zdejcina so Marx
0 1 0 3 Tetín B - Osov ne Kros
0 1 0 4 Srbsko - Chrustenice so Blažek (dohoda - obr. pořadí)
0 1 0 5 Chyňava B - volno
IV.B 0 1 0 1 Zaječov - Stašov B so Vodička
1.kolo 0 1 0 2 Libomyšl - Lochovice B so Bican
0 1 0 3 Komárov B - Osek B ne Koza
0 1 0 4 Žebrák B - Újezd B ne Plecitý
0 1 0 5 Tlustice B - Drozdov B ne Palek
OPD 0 1 0 1 Zaječov - Neumětely ne 10:15 Blažek
1.kolo 0 1 0 2 Strašice - volno
0 1 0 3 Komárov - Zbiroh so 10:15 Špivák
0 1 0 4 Všeradice - volno
0 1 0 5 Chyňava / Nižbor - Újezd ne 10:15 Chvátal
OPStŽ 0 1 0 1 ČL-U Beroun B - Neumětely pá 16:00 UMT Zuska (hlášenka)
1.kolo 0 1 0 2 Zadní Třebaň / Liteň - Králův Dvůr B st 16:45 22.10. Koza (dohoda)
0 1 0 3 Komárov - Nižbor ne 12:00 Koza
0 1 0 4 Praskolesy - Zdice / Chodouň so 12:00 Mázdra
0 1 0 5 Tlustice / Drozdov - Podluhy / Rpety ne 12:00 Palek (nařízení KM)
OPMlŽA 0 1 0 1 Loděnice - Hýskov pá 16:00 Pos
1.kolo 0 1 0 2 Liteň / Zadní Třebaň - volno
0 1 0 3 Rudná - Nižbor pá 16:00
0 1 0 4 Hudlice - Králův Dvůr pá 16:00 Sekerka
0 1 0 5 Chyňava - ČL-U Beroun B pá 16:00 Pánek

Dohrávky:

OP 0 9 0 2 Žebrák - Všeradice út 14:30 28.10. Pánek, Špicl J., Špicl M. (dohoda)

OPStŽ 0 8 0 5 Praskolesy - Tlustice / Drozdov út 14:00 28.10. Kros (dohoda)

OPMlŽA 0 9 0 1 Chyňava - Hýskov út 11:00 28.10. Chvátal (dohoda)
SG Staré gardy (Tmaň) so 13:00 25.10. Veverka

OFS Beroun - 1. - 2.11. 2014 - úřední začátek v 14:00 hodin
OP 1 1 0 1 Žebrák - Zadní Třebaň so Šnajdr, Kros, Vodička
11.kolo 1 1 0 2 Tlustice - Chyňava so Hájek, Marx, Belanský
1 1 0 3 Drozdov - Všeradice so Egrt, Veverka, Plecitý
1 1 0 4 Trubín - Komárov ne Marx, Krbec, Pos
1 1 0 5 Osek - ČL-U Beroun B so Sekerka, Bidšovský, Štěpánek
1 1 0 6 Stašov - Loděnice B so Koldová, Palek, Blažek
1 1 0 7 Neumětely - Chlumec so Mázdra, Špicl J., Janda
III.A 1 1 0 1 Lužce - Karlštejn ne Bidšovský
11.kolo 1 1 0 2 Chodouň - Tmaň ne 10:15 Špicl J.
1 1 0 3 Hudlice - Svatá ne Kros
1 1 0 4 Zdice B - Tetín ne Plecitý
1 1 0 5 Nižbor B - Cembrit ne Vlachopulos
1 1 0 6 Králův Dvůr B - Nový Jáchymov so Pos
1 1 0 7 Vižina - Vysoký Újezd so Řevnice Chvátal
III.B 1 1 0 1 Podluhy - Březová so Kareš
11.kolo 1 1 0 2 Felbabka - Praskolesy so Vlachopulos
1 1 0 3 Újezd - Všeradice B so Knotek
1 1 0 4 Rpety - Hostomice B so Bican
1 1 0 5 Chaloupky - Cerhovice B so 11:00 Komárov Pánek
1 1 0 6 Lochovice - Běštín so Špivák
1 1 0 7 Neumětely B - Broumy ne Šnajdr

Nábor nových rozhodčích:
– KR OFS Beroun pořádá nábor nových rozhodčích. Případní uchazeči se mohou hlásit na e-mailové adrese info@ofsberoun.cz.
-pm-