Z jednání STK + KM

 1. Výsledky soutěží:

 Výsledky byly schváleny tak, jak již bylo uvedeno (viz internet).
 

2. Pokuty – viz RMS 2014 / 2015 – Sazebník pokut (SP): Osek – IV. B č. 0402 – 200,- Kč – SP6, Osek – IV. B č. 0505 – 100,- Kč – SP14, Osek – IV. B č. 0505 – 1.000,- Kč – SP22

 3. Náhradní termíny – odložená soutěžních utkání (12. – 14.9. 2014) – dohody / nařízení STK – KM: – III. B č. 0501 – Hostomice B – Březová – čtvrtek – 2.10. 2014 – 16:30 hodin – dohoda, – OPmlŽA č. 0401 – Hýskov – Králův Dvůr – pondělí – 29.9. 2014 – 17:00 hodin – nařízení KM
 

4. Náhradní termíny – odložené turnaje přípravek: OPstPŘ – C – pořadatel Felbabka – neděle – 28.9. 2014 – 9:00 hodin – hř. Felbabka,
OPstPŘ – C – pořadatel Hostomice – úterý – 28.10. 2014 – 9:00 hodin – hř. Hostomice

 5. Nedohrané utkání – Hostomice B – Březová (III. B č. 0501): – zápas ukončen za stavu 1:0 ve 25. minutě pro nezpůsobilost hrací plochy – utkání se bude opakovat celé dle dohody oddílů (viz výše)

 6. Schválené dohody: – IV. A – č. 0101 Mořina – Vižina B – sobota – 25.10. 2014 – 10:15 hodin – hř. Vižina (obrácené pořadí), – IV. A – č. 0805 Chrustenice – Chyňava B – neděle – 12.10. 2014 – 16:00 hodin – hř. Chyňava (obrácené pořadí)

 7. Soupisky a seznamy: – KM dopsala na seznam OPstPŘ – Chrustenice / Mořinka – hráč: Trnka Denis (Chrustenice), – Změna na soupisce – Chyňava – muži: na základě lékařské zprávy STK vyřadila ze soupisky hráče – Husák Josef, a dopsala za něho hráče – Steiner Zdeněk
– Osek – STK provedla kontrolu soupisky oddílu v utkání IV. B č. 0505 – bez závad
 

8. Výběry OFS: Výběry OFS U11 a U12 sehrají další turnaje MOS v měsíci říjnu. Pořadatelem obou turnajů je OFS Kladno. Nominace hráčů a trasa autobusu : Zúčastní se ve středu 15.10. 2014 (U11 a U12) stadion SK Kladno (Fr. Kloze) – vedoucí Marx Ivan (mobil: 603 487 756), Veverka Zdeněk. Výběr OFS – nominace U11 (trenéři: Kalina Josef, Juppa Zdeněk a Krýl Václav) – Landa Matěj, Kubíčková Tereza, Čížek Jan, Tymr Tadeáš (ČLU Beroun), Štefan František, Lhoták Jiří, Krym Tomáš (Kr. Dvůr), Winkler Denis (Loděnice), Bureš Matěj (Hýskov), Strnad Daniel (Chyňava), Sun Daniel, Plecitý Ondřej, Král Jakub, Velechovský Šimon, Jaňour Milan (Hořovicko), Smetana Adam, Polák Miroslav (Praskolesy), Červený Tomáš, Klaban Filip, Wacker Nikolas (Drozdov). Výběr OFS – nominace U12 (trenéři Bartoš Karel, Smetana Michal, Cibulka Ladislav) – Lisý Lukáš (Komárov), Herman Miloš, Fatka Jan (Hořovicko), Mašek |Jan, Riska Petr, Buben Patrik, Skuhrovec Antonín (Drozdov), Kačírek Ondřej, Běhounek Ivo, Halinský Denis, Sabou Filip, Vitík Martin (Kr. Dvůr), Novák Vojtěch (ČL-U Beroun), Hrabák Tomáš, Smetana Michal, Žižka Zdeněk, Novotný Radek, Bartoš Karel (Loděnice). Náhradníci: Fišer Patrik (Hýskov), Čepelák Ondřej (Osek). Za účast všech nominovaných hráčů zodpovídá oddíl ! Účast všech nominovaných hráčů je povinná. V případě nemoci nebo zranění je hráč povinen ihned se omluvit vedoucímu p. Marxovi. Neomluvená neúčast = zastavená činnost pro hráče (předání do DK)! KM si vyhrazuje právo změny v nominacích na turnaje !!! Všichni nominovaní hráči si vezmou: BÍLÝ REGISTRAČNÍ PRŮKAZ, kartičku zdravotní pojišťovny (kopie), kopačky, chrániče, teplákové soupravy, brankáři rukavice. POZOR: na jednotlivých zastávkách buďte VČAS !!! Trasa autobusu: odjezd ve středu 15. října 2014 (U11) a (U12) v 7:00 hodin (Hořovice - Spol. dům), 7:10 (Žebrák - čerpací stanice Charouz - u TOSu), 7:15 (Zdice náměstí), 7:30 (Kr. Dvůr - U Tří zvonků), 7:45 (Beroun - U Černého koně), 8:00 (Loděnice - u kina), 8:20 (Chyňava - křižovatka od Libečova - směr Kladno) – návrat po skončení turnaje po stejné trase. Tato nominace slouží jako omluvenka pro školu – originál omluvenky obdrží hráči v autobuse. KM zve trenéry a rodiče, můžete se svézt autobusem a podpořit hráče při turnajích !!!

 9. UPOZORNĚNÍ – NUTNÉ: - STK a KM upozorňují všechny oddíly, aby si řádně zkontrolovaly v databázi FAČR seznam všech svých členů !!!

 10. Členské karty – FAČR – dodatky: Z FAČR dorazily další dodatky členských karet. Zástupci klubů si členské karty FAČR pro své členy mohou vyzvednout po dohodě se sekretářem OFS (mobil: 737 318 428). (Jedná se o tyto kluby: Březová, Cerhovice, Mořinka, Osek, Stašov, Zaječov).

 11. Oficiální názvy klubů: Oficiální názvy klubů v souladu s databází FAČR – viz www.ofsberoun.cz
 

12. INFO: - HLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ – viz RMS 2014 / 2015 – článek 22 (dodržujte „uzávěrku" hlášení výsledků – tj. 22:00 hodin) !!!

 13. UZAVÍRKA SILNICE - NIŽBOR: – od 2. září max. do konce října 2014 bude uzavřena silnice č. III/ 23617 v obci Nižbor (kopec k nižborskému zámku). Silnice bude v té době uzavřena pro veškerý automobilový provoz. Z hlediska fotbalových klubů se uzavírka týká pouze těch, které přijíždějí ze směru od Roztok, Nového Jáchymova, Hudlic atd. Pro ostatní, jenž přijíždějí od Berouna nebo od Lán se nic nemění. - TRUBÍN: – od.1. září do 30. října 2014 bude uzavírka silnice v obci Trubín v obou směrech od Králova Dvora a od Svaté. Objízdná trasa bude vedena přes obce Levín, Zdice, Černín, Svatá. Ze směru od Svaté bude příjezd na hřiště ulicí „K Brance" a od Králova Dvora ulicemi: Tovární, Obecní, Na Návsi, Josefa Rotty a „K. Brance". UPOZORŇUJEME oddíly na možné zdržení !!!

 Z jednání DK - 18.9. 2014

 NEPODMÍNĚNĚ: RYDRYCH Martin – Zaječov – 3 soutěžní utkání – DŘ čl.11/3a, HUML Pavel – trenér – Rpety – 8 soutěžních utkání – zákaz výkonu všech funkcí se vstupem na hráčskou lavici - DŘ čl.11/3b, KOLÁŘ Ladislav – Komárov – 1 soutěžní utkání – DŘ čl.11/1, ŠKOCH Ondřej – Tlustice – 4 soutěžní utkání – DŘ čl.12/2c, VEJVODA Aleš – Chyňava – 1 soutěžní utkání – DŘ čl.19/1, HAVRDA Jakub – Zdice – 1 soutěžní utkání – DŘ čl.19/1, PALIČKA Jan – Zadní Třebaň – 2 soutěžní utkání (1 + 1 podmínka) – DŘ čl.19/1, SKRAMUŽSKÝ Vít – Vižina – 1 soutěžní utkání – DŘ čl.19/1, HRUŠKA Jan – Vižina – 3 soutěžní utkání – DŘ čl.13/1b, ŠKARDA Jan – Vižina – 1 soutěžní utkání – DŘ čl.19/1

 POŘÁDKOVÁ POKUTA: RPETY – 1.000,- Kč – nesportovní chování funkcionářů a příslušníků družstva, BĚŠTÍN: – odebrání 3 soutěžních bodů – pořádková pokuta ve výši 7.000,- Kč – Důvod: odmítnutí hry – DŘ oddíl 2 – čl. 26

 ŽÁDOST: FRYDRYCH Pavel – Loděnice, SECHOVEC Petr – Chyňava , NOVÁK Jakub – Chyňava, ODEESHO YAQO Jacob – Nový Jáchymov, EICHENMANN Tomáš – Stašov, – všichni – žádosti se vyhovuje – zbytek trestu, tj. 1 týden nepodmíněně se mění na 1 týden s podmínkou do 30.4. 2015, HNÁTEK Jiří – Vysoký Újezd – žádosti se vyhovuje – zbytek trestu, tj. 1 týden nepodmíněně se mění na 1 týden s podmínkou do 30.6. 2015

 Z jednání KR

 OBSAZOVACÍ ÚSEK: POZOR: po dobu nepřítomnosti p. Vlastimila Pecky povede v zastoupení až do odvolání OÚ p. Jan Knotek (veškeré omluvy a dotazy směrujte k němu - mobil: 728 870 087).
 

Obsazení soutěží:
 

OFS Beroun - 26. - 28.9. 2014 - úřední začátek v 16:30 hodin
OP 0 6 0 1 Zadní Třebaň - Osek so Sekerka, Pánek, Blažek
6.kolo 0 6 0 2 Stašov - Trubín so Šnajdr, Kareš, Kros
0 6 0 3 Neumětely - Drozdov so Palek, Plecitý, Pos
0 6 0 4 Chlumec - Tlustice ne Marx, Mázdra, Závora
0 6 0 5 Loděnice B - Žebrák ne Bidšovský, Špicl J., Špicl M.
0 6 0 6 ČL-U Beroun B - Chyňava ne (hláš.) Na Ostrově Ducký, Vlachopulos, Setnička
0 6 0 7 Komárov - Všeradice so Koldová, Veverka, Vodička
III.A 0 6 0 1 Karlštejn - Nižbor B so 10:15 (vinobraní) Špicl J.
6.kolo 0 6 0 2 Králův Dvůr B - Zdice B so 13:00 Špivák (dohoda)
0 6 0 3 Vižina - Hudlice so Řevnice Chvátal
0 6 0 4 Vysoký Újezd - Chodouň ne Krbec
0 6 0 5 Nový Jáchymov - Lužce ne Vodička
0 6 0 6 Cembrit - Tmaň ne 10:15 Pánek
0 6 0 7 Tetín - Svatá so Belanský
III.B 0 6 0 1 Březová - Chaloupky so 13:30 Bzová Kros
6.kolo 0 6 0 2 Lochovice - Rpety so Bican
0 6 0 3 Neumětely B - Újezd ne 14:00 Bican
0 6 0 4 Broumy - Felbabka ne Kareš
0 6 0 5 Běštín - Podluhy ne 14:00 Plecitý
0 6 0 6 Cerhovice B - Praskolesy so Marx
0 6 0 7 Hostomice B - Všeradice B so 14:00 Mázdra
IV.A 0 6 0 1 Vižina B - Osov so 13:30 Chvátal
6.kolo 0 6 0 2 Zdejcina - Srbsko ne Pos
0 6 0 3 Mořina - volno
0 6 0 4 Liteň - Chyňava B so Závora
0 6 0 5 Tetín B - Chrustenice ne Chvátal
IV.B 0 6 0 1 Stašov B - Osek B ne 10:15 Knotek
6.kolo 0 6 0 2 Lochovice B - Újezd B ne Sekerka
0 6 0 3 Zaječov - Drozdov B so Špicl J.
0 6 0 4 Libomyšl - Tlustice B so Koza
0 6 0 5 Komárov B - Žebrák B ne Šnajdr
OPD 0 6 0 1 Neumětely - Zbiroh so 13:30 Pos
6.kolo 0 6 0 2 volno - Zdice
0 6 0 3 Zaječov - Újezd ne 10:15 Štěpánek
0 6 0 4 Strašice - Chyňava / Nižbor ne 10:15 Veverka
0 6 0 5 Komárov - Všeradice so 10:15 Plecitý
OPStŽ 0 6 0 1 Neumětely - Nižbor ne 11:00 Bican
6.kolo 0 6 0 2 Králův Dvůr B - Zdice / Chodouň ne 10:15 Janda
0 6 0 3 ČL-U Beroun B - Podluhy / Rpety pá 17:30 UMT Rylich (hlášenka)
0 6 0 4 Zadní Třebaň / Liteň - Tlustice / Drozdov so 13:30 Blažek
0 6 0 5 Komárov - Praskolesy ne 14:00 Šnajdr
OPMlŽA 0 6 0 1 Hýskov - Nižbor pá 17:30 Chvátal
6.kolo 0 6 0 2 volno - Králův Dvůr
0 6 0 3 Loděnice - ČL-U Beroun B pá 17:30 Pánek
0 6 0 5 Rudná - Hudlice pá 17:30
OPMlŽB 0 6 0 1 Neumětely / Všeradice - Cerhovice / Drozdov pá 17:30
6.kolo 0 6 0 2 Lochovice / Praskolesy - Osek pá 17:30
0 6 0 4 Žebrák - Chodouň / Zdice pá 17:30 Šnajdr
OPMlŽA 0 4 0 1 Hýskov - Králův Dvůr po 17:00 29.9. Chvátal (nařízení KM) – 4. kolo
III.B 0 5 0 1 Hostomice B - Březová čt 16:30 2.10. Sekerka (dohoda) – 5. kolo

 OFS Beroun - 3. - 5.10. 2014 - úřední začátek v 16:00 hodin
OP 0 7 0 1 Všeradice - Zadní Třebaň so Hájek, Krbec, Štěpánek
7.kolo 0 7 0 2 Chyňava - Komárov so Špicl J., Marx, Špicl M.
0 7 0 3 Žebrák - ČL-U Beroun B so Knotek, Mázdra, Špivák
0 7 0 4 Tlustice - Loděnice B so Kareš, Plecitý, Blažek
0 7 0 5 Drozdov - Chlumec so Sekerka, Bidšovský, Belanský
0 7 0 6 Trubín - Neumětely ne Mázdra, Sekerka, Knotek
0 7 0 7 Osek - Stašov so Palek, Spiegl, Veverka
III.A 0 7 0 1 Svatá - Karlštejn ne Marx
7.kolo 0 7 0 2 Tmaň - Tetín so 10:15 Šnajdr
0 7 0 3 Lužce - Cembrit ne Palek
0 7 0 4 Chodouň - Nový Jáchymov ne 10:15 Plecitý
0 7 0 5 Hudlice - Vysoký Újezd ne Hájek
0 7 0 6 Zdice B - Vižina ne Špicl J.
0 7 0 7 Nižbor B - Králův Dvůr B ne 14:00 Krbec
III.B 0 7 0 1 Všeradice B - Březová ne Bican
7.kolo 0 7 0 2 Praskolesy - Hostomice B so Pánek
0 7 0 3 Podluhy - Cerhovice B so Vlachopulos
0 7 0 4 Felbabka - Běštín so Šnajdr
0 7 0 5 Újezd - Broumy so Kros
0 7 0 6 Rpety - Neumětely B so Vodička
0 7 0 7 Chaloupky - Lochovice so 13:00 Komárov Veverka
IV.A 0 7 0 1 Chrustenice - Vižina B so Janda
7.kolo 0 7 0 2 Chyňava B - Tetín B ne Belanský
0 7 0 3 volno - Liteň
0 7 0 4 Srbsko - Mořina ne Chvátal
0 7 0 5 Osov - Zdejcina so 13:00 Krbec
IV.B 0 7 0 1 Žebrák B - Stašov B ne Koza
7.kolo 0 7 0 2 Tlustice B - Komárov B ne Pánek
0 7 0 3 Drozdov B - Libomyšl ne Šnajdr
0 7 0 4 Újezd B - Zaječov ne Veverka
0 7 0 5 Osek B - Lochovice B ne Kros
OPD 0 7 0 1 Všeradice - Neumětely so 13:00 Štěpánek
7.kolo 0 7 0 2 Chyňava / Nižbor - Komárov ne 10:15 Janda
0 7 0 3 Újezd - Strašice so 13:00 Kros
0 7 0 4 Zdice - Zaječov so 10:15 Chvátal
0 7 0 5 Zbiroh - volno
OPStŽ 0 7 0 1 Praskolesy - Neumětely so 13:30 Pánek
7.kolo 0 7 0 2 Tlustice / Drozdov - Komárov so 13:30 Blažek
0 7 0 3 Podluhy / Rpety - Zadní Třebaň / Liteň so 13:30 Vlachopulos
0 7 0 4 Zdice / Chodouň - ČL-U Beroun B so 13:00 (hlášenka) Špicl J.
0 7 0 5 Nižbor - Králův Dvůr B ne 11:30 Krbec
OPMlŽA 0 7 0 1 Hudlice - Hýskov pá 17:00 Špicl M.
7.kolo 0 7 0 2 Chyňava - Rudná pá 17:00 Zuska
0 7 0 3 ČL-U Beroun B - Liteň / Zadní Třebaň pá 17:00 UMT Chvátal
0 7 0 4 Králův Dvůr - Loděnice po 17:00 6.10. Rylich
0 7 0 5 Nižbor - volno
OPMlŽB 0 7 0 1 Chodouň / Zdice - Neumětely / Všeradice pá 17:00 Blažek
7.kolo 0 7 0 2 Rpety / Podluhy - Žebrák pá 17:00 Štěpánek
0 7 0 3 Osek - Hořovicko pá 17:00 Šnajdr
0 7 0 4 Cerhovice / Drozdov - Lochovice / Praskolesy pá 17:00
 

Nábor nových rozhodčích:  KR OFS Beroun pořádá nábor nových rozhodčích. Případní uchazeči se mohou hlásit na e-mailové adrese info@ofsberoun.cz.