Z jednání STK + KM
1. Výsledky soutěží:
Výsledky byly schváleny tak, jak již bylo uvedeno (viz internet).
2. Soupisky a seznamy:
- STK potvrdila soupisky a seznamy družstev:
- OP ml. přípravka: Drozdov A, Drozdov B
- OP st. přípravka: Chrustenice / Mořinka, Praskolesy / Lochovice, Liteň / Zadní Třebaň
- OP ml. žáci: Lochovice / Praskolesy, Liteň / Zadní Třebaň, Neumětely / Všeradice, Rpety / Podluhy
- OP st. žáci: Zadní Třebaň / Liteň, Podluhy / Rpety
- STK bere na vědomí soupisky družstev:
I.B - Hostomice

3. Schválené dohody:
- OPmlŽA – č.u. 0301 – Liteň / Zadní Třebaň – Hýskov – čtvrtek – 4.9. 2014 – 17:30 hodin (hř. Liteň)
- OPmlŽA – č.u. 0201 – Hýskov – ČL-U Beroun B – středa – 17.9. 2014 – 17:30 hodin (hř. Hýskov)

4. Starší přípravky:
SYSTÉM SOUTĚŽE:
- KM vytvoří do příští středy 3.9. 2014 propozice (budou uloženy na stránkách OFS)
5. Zimní halové turnaje – SH Králův Dvůr - termíny turnajů v kategoriích:
- neděle – 7.12. 2014 – OP starší žáci
- neděle – 21.12. 2014 – OP mladší žáci
- sobota – 3.1. 2015 – OP starší přípravky
- neděle – 4.1. 2015 – OP mladší přípravky
6. UPOZORNĚNÍ – NUTNÉ:
- STK a KM upozorňují všechny oddíly, aby si řádně zkontrolovaly v databázi FAČR seznam všech svých členů !!!

7. Český-lev Union Beroun
- STK na základě zprávy delegáta svazu z utkání OP č. 0102 upozorňuje oddíl ČL-U Beroun na dodržování RS čl. 8 (vesty). V případě opakování nedostatku bude oddílu udělena pokuta.

8. Členské karty – FAČR – dodatky:
Z FAČR dorazily další dodatky členských karet. Zástupci klubů si členské karty FAČR pro své členy mohou vyzvednout po dohodě se sekretářem OFS (mobil: 737 318 428).
(Jedná se o tyto kluby: ČL-U Beroun, Březová, Cerhovice, Chodouň, Libomyšl, Mořinka, Osek, Praskolesy, Stašov, Tlustice, Všeradice, Zaječov, Žebrák).

9. Oficiální názvy klubů:
Oficiální názvy klubů v souladu s databází FAČR – viz www.ofsberoun.cz
10. INFO:
- HLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ – viz RMS 2014 / 2015 – článek 22 (dodržujte „uzávěrku" hlášení výsledků – tj. 22:00 hodin) !!!
- DOTACE – info viz odkaz:
http://nv.fotbal.cz/scripts/detail.php?id=157089&tmplid=3409

11. UZAVÍRKA SILNICE – NIŽBOR
- od 2. září max. do konce října 2014 bude uzavřena silnice č. III/ 23617 v obci Nižbor (kopec k nižborskému zámku). Silnice bude v té době uzavřena pro veškerý automobilový provoz. Z hlediska fotbalových klubů se uzavírka týká pouze těch, které přijíždějí ze směru od Roztok, Nového Jáchymova, Hudlic atd. Pro ostatní, jenž přijíždějí od Berouna nebo od Lán se nic nemění.

Z jednání KR

Obsazení soutěží:
OFS Beroun - 29.8. - 31.8. 2014 - úřední začátek v 17:00 hodin
OP 0 2 0 1 Zadní Třebaň - Drozdov so Sekerka, Mázdra, Pánek
2.kolo 0 2 0 2 Trubín - Tlustice ne Pánek, Koldová, Kros
0 2 0 3 Osek - Žebrák so Egrt, Palek, Plecitý
0 2 0 4 Stašov - Chyňava so 10:15 (dohoda) Koldová, Knotek, Krbec
0 2 0 5 Neumětely - Všeradice so Šnajdr, Kareš, Bican
0 2 0 6 Chlumec - Komárov ne Palek, Veverka, Špicl M.
0 2 0 7 Loděnice B - ČL-U Beroun B ne Vlachopulos, Sekerka, Pos
III.A 0 2 0 1 Karlštejn - Hudlice so Knotek
2.kolo 0 2 0 2 Zdice B - Chodouň ne Špicl J.
0 2 0 3 Nižbor B - Lužce ne 14:00 Hájek
0 2 0 4 Králův Dvůr B - Tmaň so Závora
0 2 0 5 Vižina - Svatá so Řevnice Hájek
0 2 0 6 Vysoký Újezd - Tetín ne Marx
0 2 0 7 Nový Jáchymov - Cembrit ne Kareš
III.B 0 2 0 1 Březová - Újezd so 14:00 Bzová Veverka
2.kolo 0 2 0 2 Rpety - Felbabka so Vlachopulos
0 2 0 3 Chaloupky - Podluhy so 14:00 Komárov Palek
0 2 0 4 Lochovice - Praskolesy so Marx
0 2 0 5 Neumětely B - Všeradice B ne 14:00 Plecitý
0 2 0 6 Broumy - Hostomice B ne Mázdra
0 2 0 7 Běštín - Cerhovice B ne 14:00 Veverka
IV.A 0 2 0 1 Vižina B - volno
2.kolo 0 2 0 2 Srbsko - Chyňava B ne Koza
0 2 0 3 Osov - Chrustenice so 14:00 Krbec
0 2 0 4 Zdejcina - Tetín B ne Chvátal
0 2 0 5 Mořina - Liteň ne Krbec
IV.B 0 2 0 1 Stašov B - Drozdov B ne 10:15 Šnajdr
2.kolo 0 2 0 2 Újezd B - Tlustice B ne Vodička
0 2 0 3 Osek B - Žebrák B ne Bican
0 2 0 4 Lochovice B - Komárov B ne Závora
0 2 0 5 Zaječov - Libomyšl so Vodička
OPD 0 2 0 1 Neumětely - Újezd so 14:00 Bican
2.kolo 0 2 0 2 Zdice - Chyňava / Nižbor so 10:15 Kros
0 2 0 3 Zbiroh - Všeradice so 10:15 Šnajdr
0 2 0 4 volno - Komárov
0 2 0 5 Zaječov - Strašice ne 10:15 Kareš
OPStŽ 0 2 0 1 Neumětely - Podluhy / Rpety ne 11:00 Plecitý
2.kolo 0 2 0 2 Zdice / Chodouň - Tlustice / Drozdov ne 14:30 (hlášenka) Špicl J.
0 2 0 3 Nižbor - Praskolesy ne 11:30 Hájek
0 2 0 4 Králův Dvůr B - Komárov ne 10:15 Pánek
0 2 0 5 ČL-U Beroun B - Zadní Třebaň / Liteň st 17:30 UMT 3.9. Zuska (dohoda)
OPMlŽA 0 2 0 1 Hýskov - ČL-U Beroun B st 17:30 17.9. Chvátal
2.kolo 0 2 0 2 Králův Dvůr - Chyňava po 17:30 1.9. Červenka
0 2 0 3 Nižbor - Hudlice pá 17:30
0 2 0 4 volno - Rudná
0 2 0 5 Loděnice - Liteň / Zadní Třebaň pá 17:30 Pos
OPMlŽB 0 2 0 1 Neumětely / Všeradice - Rpety / Podluhy pá 17:30
2.kolo 0 2 0 2 Osek - Chodouň / Zdice pá 17:30 Šnajdr
0 2 0 3 Cerhovice / Drozdov - Žebrák pá 17:30
0 2 0 4 Lochovice / Praskolesy - Hořovicko pá 17:30
Turnaj Nový Jáchymov (staré gardy) so 9:00 Pos, Chvátal, Koza

OFS Beroun - 5. - 7.9. 2014 - úřední začátek v 17:00 hodin
OP 0 3 0 1 ČL-U Beroun B - Zadní Třebaň ne (hláš.) Na Ostrově Kareš, Šnajdr, Plecitý
3.kolo 0 3 0 2 Komárov - Loděnice B so Marx, Pánek, Kros
0 3 0 3 Všeradice - Chlumec so Bidšovský, Pos, Závora
0 3 0 4 Chyňava - Neumětely so Vlachopulos, Špicl J., Špicl M.
0 3 0 5 Žebrák - Stašov so Hájek, Veverka, Vodička
0 3 0 6 Tlustice - Osek so Mázdra, Sekerka, Štěpánek
0 3 0 7 Drozdov - Trubín so Knotek, Krbec, Blažek
III.A 0 3 0 1 Cembrit - Karlštejn ne 10:15 Mázdra
3.kolo 0 3 0 2 Tetín - Nový Jáchymov so Koldová
0 3 0 3 Svatá - Vysoký Újezd ne Vlachopulos
0 3 0 4 Tmaň - Vižina so 10:15 Pánek
0 3 0 5 Lužce - Králův Dvůr B ne Špicl J.
0 3 0 6 Chodouň - Nižbor B ne 10:15 Závora
0 3 0 7 Hudlice - Zdice B ne Krbec
III.B 0 3 0 1 Cerhovice B - Březová so Šnajdr
3.kolo 0 3 0 2 Hostomice B - Běštín so 14:00 Palek
0 3 0 3 Všeradice B - Broumy ne Knotek
0 3 0 4 Praskolesy - Neumětely B so Chvátal
0 3 0 5 Podluhy - Lochovice so Egrt
0 3 0 6 Felbabka - Chaloupky so Plecitý
0 3 0 7 Újezd - Rpety so Kareš
IV.A 0 3 0 1 Liteň - Vižina B so Špivák
3.kolo 0 3 0 2 Tetín B - Mořina ne Sekerka
0 3 0 3 Chrustenice - Zdejcina so Koza
0 3 0 4 Chyňava B - Osov ne Bidšovský
0 3 0 5 volno - Srbsko
IV.B 0 3 0 1 Libomyšl - Stašov B so Palek
3.kolo 0 3 0 2 Komárov B - Zaječov ne Pos
0 3 0 3 Žebrák B - Lochovice B ne Kros
0 3 0 4 Tlustice B - Osek B ne Chvátal
0 3 0 5 Drozdov B - Újezd B ne Spiegl
OPD 0 3 0 1 Strašice - Neumětely ne 10:15 Štěpánek
3.kolo 0 3 0 2 Komárov - Zaječov so 10:15 Blažek
0 3 0 3 Všeradice - volno
0 3 0 4 Chyňava / Nižbor - Zbiroh ne 10:15 Sekerka
0 3 0 5 Újezd - Zdice so 14:00 Kareš
OPStŽ 0 3 0 1 Zadní Třebaň / Liteň - Neumětely so 14:00 Koldová
3.kolo 0 3 0 2 Komárov - ČL-U Beroun B ne 14:30 Pos
0 3 0 3 Praskolesy - Králův Dvůr B so 14:30 Chvátal
0 3 0 4 Tlustice / Drozdov - Nižbor so 14:30 Štěpánek
0 3 0 5 Podluhy / Rpety - Zdice / Chodouň so 14:30 Egrt
OPMlŽA 0 3 0 1 Liteň / Zadní Třebaň - Hýskov čt 17:30 4.9.
3.kolo 0 3 0 2 Rudná - Loděnice pá 17:30
0 3 0 3 Hudlice - volno
0 3 0 4 Chyňava - Nižbor pá 17:30 Marx
0 3 0 5 ČL-U Beroun B - Králův Dvůr pá 17:30 UMT Špicl M.
OPMlŽB 0 3 0 1 Hořovicko - Neumětely / Všeradice pá 17:30 Bzová Šnajdr
3.kolo 0 3 0 2 Žebrák - Lochovice / Praskolesy pá 17:30 Veverka
0 3 0 3 Chodouň / Zdice - Cerhovice / Drozdov pá 17:30 Kros
0 3 0 4 Rpety / Podluhy - Osek pá 17:30 Blažek
Pohár - OFS Beroun - 10.9. 2014 - úřední začátek v 17:30 hodin
CP C P 1 7 Chodouň - Trubín Veverka
2. kolo C P 1 8 Chyňava - Stašov Zuska
C P 1 9 Tmaň - Chlumec Pos
C P 2 0 Zadní Třebaň - Všeradice Knotek
C P 2 1 Praskolesy - Osek Špicl J.
C P 2 2 Lochovice - Tlustice Krbec
C P 2 3 Újezd - Drozdov Kros
C P 2 4 Žebrák - Neumětely Sekerka
Nábor nových rozhodčích:
– KR OFS Beroun pořádá nábor nových rozhodčích. Případní uchazeči se mohou hlásit na e-mailové adrese info@ofsberoun.cz.
-pm-