h se hraje turnaj O putovní pohár Hotelu Bouchalka. Domácí si pozvali celky výhradně z blízkého okolí, hraje se 2x20 minut každý s každým, první zápas je na programu v půl druhé, vítěz bude znám kolem půl sedmé. Program: 13:30 Union Cerhovice – FK Komárov, 14:20 TJ Drozdov – SK Doubravan Újezd, 15:15 Komárov – Újezd, 16:05 Cerhovice – Drozdov, 17:00 Drozdov – Komárov, 17:50 Cerhovice – Újezd. Na trávník vyběhnou i hráči v Hýskově. Tam je na programu již počtvrté turnaj O pohár Obecního úřadu Hýskov. Obsazení je zajímavé, navíc od 19 hodin se koná letní taneční zábava, kde hraje skupina Scream a připravena je i bohatá tombola. Program: 12:30 Český Lev-Union Beroun – Ohnivec Městečko, 14:00 FK Hýskov – Božetice, 15:30 o 3. místo, 17:15 finále. Další turnaj se hraje nedaleko toho druhého, v Nižboru. Memoriál Ladislava Krabce se hraje klasicky semifinálovým způsobem a následujícími utkáními o umístění, hraje se 2x30 minut. Program: 13:00 SK Nižbor – Zlonice, 14:30 AFK Loděnice – FK Hořovicko B,  16:15 o 3. místo,17:45 finále.

Pořádáte také nějakou akci, třeba i pro mládež? Dejte nám o ní vědět na jan.bezo@denik.cz