Jáchymovští v utkání s Všeradicemi vedli 2:0, pak ale polevili a hosté snížili. Druhý poločas již ale opět patřil Novému Jáchymovu, který nakonec zvítězil 4:1. Na čtvrtou pozici poskočil po víkendu Karlštejn, který si poradil s béčkem Zadní Třebaně. Ta bojuje o udržení v soutěži, ale situace v tabulce jí nyní vůbec nenahrává.

Boj o udržení v soutěži čeká v závěrečných kolech celek Vižiny, který o víkendu prohrál na svém hřišti s berounským Cembritem 2:5. Hattrickem se v tomto střetnutí blýskl berounský Špička. Vižina má nyní čtyřbodový náskok na sestupové pozice a čeká ji ještě pořádný boj o setrvání v soutěži.

Nejvyšší vítězství kola se zrodilo na Tetíně. Domácí fotbalisté zde hostili Hudlice a své soupeře ani trošku nešetřili. Hudlice si odvezly půl tuctu branek. V souboji dvou celků ze středu tabulky Svatá porazila Nižbor B 4:2. Domácí o svém vítězství rozhodli již v prvním poločasu, kdy vstřelili čtyři branky.

Výsledky: Nový Jáchymov – Všeradice 4:1 (2:1), branky: Prokeš 2, Cimpa, Stach – Jakoubek Pa., diváci: 130, rozhodčí: Pecka. Vižina – SK Cembrit Beroun-Závodí 2:5 (1:1), branky: Krbec, Hruška – Špička 3, Vydra 2, diváci: 30, rozhodčí: Klečka. Chlumec – SK Chyňava 1:1 (1:1), branky: Bláha – Kuřil, diváci: 80, rozhodčí: Kros. Lužce – AFK Loděnice B 1:4 (0:2), branky: Dušek – Melichar 2, Špringl, Majer, diváci: 50, rozhodčí: Kocourek. Karlštejn – Ostrovan Zadní Třebaň B 2:1 (0:0), branky: Beneš, Lopušan J. – Moravec, diváci: 40, rozhodčí: Mázdra. FK Svatá – SK Nižbor B 4:2 (4:1), branky: Dřevěný 2, Sadílek, Toporčák – Beneš, Boubín, diváci: 100, rozhodčí: Hájek. SK Tetín – Hudlice 6:0 (3:0), branky: Hrebeň 2, Burián z PK, Klener, Pospíchal, Švéda, diváci: 50, rozhodčí: Koza.

 1. Loděnice B⋌23 16 3  4 ­61:20 51

 2. N. Jáchymov⋌23 14 4 ­ 5 62:37 46

 3. Chlumec⋌ 23 13 6­  4 52:30 45

 4. Karlštejn⋌ 23 12 6  ­5 53:35 42

 5. Cembrit⋌ 23 13 ­2  8 50:44 41

 6. Lužce⋌ 23 12 4 ­ 7 56:44 40

 7. Všeradice⋌ 23  9 4 ­10 46:43 31

 8. Tetín⋌ 23  8 2­ 13 51:50 26