Šlágr přinesl především v prvním poločase velice pěknou podívanou. V 25. minutě již diváci viděli šest branek, stav byl vyrovnaný 3:3. Po změně stran byli výrazně lepší domácí, kteří vstřelili tři branky, hosté svě šance již proměnit nedokázali a po výsledku 6:3 tak mohli Loděničtí slavit postup. Hattrickem se blýskl špílmachr loděnického áčka Antonín Novák. Článek o utkání Loděnice B – Nový Jáchymov si můžete přečíst ZDE.

Hodně zamotaná byla situace ohledně sestupu. Čekalo se totiž, jestli se v okresním přeboru udrží celek Nižboru. Pokud by Nižbor spadl, sestupovalo by zároveň i nižborské béčko. V takovémto případě by se o druhém sestupujícím rozhodovalo mezi dvojicí Zadní Třebaň B a Chyňava. Jenže vše bylo jinak a do IV. třídy putují oba zmiňované celky.
Celkově byly v závěrečném kole k vidění brankové hody. Nejvíce gólů viděli diváci v Zadní Třebani, kde domácí béčko remizovalo s Vižinou 5:5. Minimálně šest branek padlo ve všech utkáních, kromě překvapivého vítězství 4:0 Nižboru B nad Chlumcem.

Drobným stínem závěrečného kola je nedohrané utkání mezi Tetínem a Všeradicemi. Hosté nastoupili jen v devíti a v poslední minutě prvního poločasu za stavu 5:1 byl zápas ukončen pro nedostatečný počet hráčů na straně hostů.

Výsledky: Všeradice - FK Svatá 4:3, diváci: 40, rozhodčí: Chvátal. Tetín - Karlštejn 5:1 nedohráno, branky: Hrebeň 2, Kaňka 2, Pospíchal - Lopušan, diváci: 50, rozhodčí: Bartovský. Hudlice - Lužce 6:2 (3:1), branky: Kilberger 3, Svoboda, Jarolímek, vlastní - Hůla K. 2, diváci :50, rozhodčí: Svoboda. SK Nižbor B - Chlumec 4:0 (2:0), branky: Stuna Zd. st., Lébr, Beneš, Dolejš, diváci: 50, rozhodčí: Drábek. Ostrovan Zadní Třebaň B - Vižina 5:5 (1:2), rozhodčí: Kocourek. AFK Loděnice B - Čechie Nový Jáchymov 6:3 (3:3), branky: Novák 3, Dostál, Majer, Paleček - Zábranský, Vlček, Pelc, diváci: 250, rozhodčí: Krůta - Pecka, Filip. SK Chyňava - SK Cembrit Beroun-Závodí 1:5 (0:0), branky: Záveský - Špička, Krumholz, Vydra, Pokorný, Tabe, diváci: 55, rozhodčí: Deraj.