Vedoucí Karlštejn hostil poslední Tmaň, a tak se nečekalo nic jiného, než snadné vítězství lídra. To se také naplnilo. Karlštejn zatížil konto soupeře čtyřmi brankami a i když dvakrát inkasoval, dokráčel k bezproblémovému vítězství. Dařilo se také Novému Jáchymovu, který hostil nebezpečného nováčka z Chodouně. Hosté sice předvedli solidní bojovný výkon, na fotbalovější domácí to ale nestačilo. Výsledkem je vysoké vítězství domácích, které určitě potěšilo i tradičně skvělou diváckou návštěvu. Miroslav Zábranský dokázal v utkání s Chodouní vstřelit dva góly a zaokrouhlil svůj střelecký účet v letošní sezoně na deset branek.

Po sérii čtyř vítězství v řadě tentokrát fotbalisté Tetína dosáhli jen na remízu. Tetínští vedli na půdě Lužců po poločase 1:0. Ve druhé pětačtyřiceti­minutovce poté padly ještě tři branky a výsledkem byla remíza 2:2. Nejbohatší byl v tomto kole na góly zápas mezi Nižborem B a berounským Cembritem. Již v prvním poločase diváci viděli v Nižboru čtyři branky. Hosté šli do druhé půle se slibným dvoubrankovým náskokem. Po divokém průběhu druhého poločasu nakonec dokázal Cembrit dvoubrankové vedení udržet. K vidění bylo celkem osm branek a výhra Cembritu 5:3. Hattrickem se na vítězství hostů podílel George Tabe.

Velice zajímavé bylo utkání v Broumech. Domácí hostili družstvo Hudlic. Po poločase byl stav nerozhodný 0:0. Ve druhé půli se ovšem začaly dít věci. Hudlice totiž začaly sázet jednu branku za druhou a nakonec deklasovaly domácí celek vysoko 6:0.

Hodně branek bylo k vidění i v Srbsku, které přivítalo celek Svaté. Domácí odehráli první poločas na výbornou a do kabin odcházeli s přesvědčivým vedením 4:0. Po změně stran oba celky vstřelily jeden gól a Srbsko nakonec vyhrálo 5:1. Hattrickem se na vítězství podílel Zdeněk Kučera. I poslední nezmiňované utkání nabídlo divákům šest branek. Po prvním poločase vedl Hýskov na půdě předposledního Kublova 2:1. Po změně stran hosté dokázali vstřelit ještě další tři branky a nakonec si odvezli jasné vítězství 5:1.

Výsledky: Srbsko – FK Svatá 5:1 (4:0), branky: Kučera 3, Olle, Bláha – Kušta, diváci: 60, rozhodčí: Mázdra. Broumy – Hudlice 0:6 (0:0), branky: Svoboda 2, Cihelka 2, Kasseckert, Hubka, diváci: 110, rozhodčí: Šnajdr. Kublov – FK Stejstav Hýskov 1:5 (1:2), branky: Iliáš – Sechovec 2, Pošmurný 2, Kabát, diváci: 60, rozhodčí: Závora. Karlštejn – VČS Tmaň 4:2 (2:1), branky: Žďárský, Maleček, Tomášek, Cajthaml – Sulík, Pátecký, diváci: 50, rozhodčí: Hájek. Lužce – SK Tetín 2:2 (0:1), branky: Mařánek z PK, Kokrda – Krtek 2, diváci: 60, rozhodčí: Sekerka. Čechie Nový Jáchymov – Chodouň 5:1 (2:0), branky: Zábranský 2, Vlček z PK, Prokeš, Pelc M. – Růžička, diváci: 150, rozhodčí: Kareš. SK Nižbor B – SK Cembrit Beroun-Závodí 3:5 (1:3), branky: Boubín, Matějka R. Sevald – Tabe 3, Novotný, Kovár, diváci: 40, rozhodčí: Deraj.

 1. Karlštejn⋌ 9 7 1 1 2­7:13 22

 2. N. Jáchymov⋌9 7 0 2 ­37:20 21

 3. Tetín⋌ 9 5 3 1­ 31:13 18

 4. Chodouň⋌ 9 5 2 2 1­9:14 17

 5. Cembrit⋌ 9 5 2 ­2 19:16 17

 6. Hudlice⋌ 9 5 1 3 ­23:13 16

 7. Nižbor B⋌ 9 4 1 4 16:20 13

 8. Svatá⋌ 9 3 2 4 ­22:15 11