Na druhou pozici poskočil Nový Jáchymov, který opět na domácí půdě hrál před skvělou návštěvou. Domácí v zápase s družstvem Lužců nezačali nejlépe a kdyby se v úvodu prosadil Kvapil, možná by se zápas více zamotal. Nový Jáchymov měl poté zápas plně ve své moci a jediné, na co mohli domácí žehrat, byla slabá koncovka. Hráči Nového Jáchymova totiž opět spálili neskutečně šancí. Na konečném vítězství 5:1 se podílel hattrickem Zábranský, dvakrát se trefil Spurný.

Bodově se na třetí Karlštejn dotáhlo mužstvo Cembritu Beroun, které na své půdě deklasovalo předposlední Kublov 5:0. Domácí fotbalisté rozhodli již v prvním poločase, kdy soupeři nadělili čtyři góly. V kontaktu s čelem tabulky se udržují také Hudlice, které si o víkendu připsaly povinné tři body v utkání s poslední Tmaní. Jediná remíza tohoto kola se zrodila v Chodouni. Domácí se o body podělili s mužstvem Broum. Všechny čtyři góly padly ve druhém poločase.

FK Stejstav Hýskov - Srbsko 2:1 (2:1), branky: Stejskal, vlastní - Bláha, diváci: 80, rozhodčí: Hájek. VČS Tmaň - Hudlice 0:2 (0:1), branky: Kasseckert 2, diváci: 50, rozhodčí: Kareš. SK Tetín - FK Svatá 2:0 (0:0), branky: Janda 2, diváci: 100, rozhodčí: Mázdra. Chodouň - Broumy 2:2 (0:0), branky: Flaš, Hubáček - Bureš 2, diváci: 60, rozhodčí: Mázdra. SK Cembrit Beroun-Závodí - Kublov 5:0 (4:0), branky: Krumholz 2, Novotný D., Landa 2, diváci: 50, rozhodčí: Marek. SK Nižbor B - Karlštejn 2:1 (1:0), branky: Stunda st., Lukeš R. - Beneš, diváci: 80, rozhodčí: Bartovský. Čechie Nový Jáchymov - Lužce 5:1 (2:1), branky: Zábranský 3, Spurný 2 - Hnátek K., diváci: 180, rozhodčí: Chvátal.

 1. Tetín⋌ 17 12 4  1 58:21 40
2. N. Jáchymov⋌17 12 1  4 69:36 37
3. Karlštejn⋌ 17 11 2  4 45:23 35
4 Cembrit⋌ 17 11 2  4 44:23 35
5. Hudlice⋌ 17 10 3  4 39:21 33
6. Svatá⋌ 17  8 2  7 37:30 26
7. Hýskov⋌ 17  8 2  7 26:29 26
8. Chodouň⋌ 17  6 5  6 32:30 23