Na druhou příčku se dostaly Rpety, které dokázaly zvítězit na půdě Běštína. Tento zápas přinesl dohromady osm branek, hosté vyhráli 5:3.

Celkově je situace v tabulce na druhém až šestém místě velice vyrovnaná. Mezi druhými Rpety a šestým Újezdem B je totiž rozdíl jen dvou bodů. Mohou za to z velké části víkendové zápasy. Čtvrtý Zaječov hostil mužstvo Broum, domácím vítězství zajistil Ungr, který vstřelil ve druhém poločase jediný gól utkání. Na pátou pozici klesly Hostomice B. Ty se přestavily na půdě průměrných Podluh. Domácí hráči se proti favoritovi vytáhli a nakonec zvítězili 2:1. Na šestou pozici poskočil Újezd B, který dokázal bodovat na půdě Komárova B. Domácí hráči jsou aktuálně na sestupové pozici a na ní také minimálně do víkendu zůstanou. Újezd B totiž na půdě Komárova B dokázal zvítězit 3:1.

Nedařilo se ani dalšímu celku, který je namočen v sestupových vodách. Žebrák B se představil na půdě Kublova. Po prvním poločase byl stav nerozhodný 1:1, po změně stran ale domácí vstřelili druhý gól, na který již hosté nedokázali odpovědět. V posledním nezmiňovaném utkání podlehla Libomyšl na své půdě Oseku B 2:5.

FK Olympie Zdice B – Drozdov 1:0 (1:0), branka: Kosík, diváci: 50, rozhodčí: Vlachopulos. Zaječov – Broumy 1:0 (0:0), branka: Ungr, diváci: 40, rozhodčí: Ryska. FK Komárov B – SK Doubravan Újezd B 1:3 (0:2), branky: Ježek – Novák 2, Šmehlík, diváci: 50, rozhodčí: Vlachopulos. Sparta Podluhy – Hostomice B 2:1 (1:0), branky: Bareš, Umon – Kubišta, diváci: 30, rozhodčí: Plecitý. Litavan Libomyšl – Slavoj Osek B 2:5 (1:2), branky: Špalek 2 – Mudra, Kros, Doležal, Ungr 2, diváci: 20, rozhodčí: Chvátal. Běštín – SK Rpety 3:5 (0:1), branky: Veselík 2, Zura – Mojdl, Čapek, Jirouch, Belda, Zbuzek, diváci: 30, rozhodčí: Vodička. Kublov – Spartak TOS Žebrák B 2:1 (1:1), branky: Šimurda, Iliáš – Korejs, diváci: 40, rozhodčí: Klečka.

 1. Zdice B⋌ 21 16 2  3­ 68:23 50

 2. Rpety⋌ 21 11 6 ­ 4 53:34 39

 3. Drozdov⋌ 21 11 5­  5 56:39 38

 4. Zaječov⋌ 21 11 4­  6 57:27 37

 5. Hostomice B ⋌21 11 4  6 4­9:35 37

 6. Újezd B⋌ 21 10 7  4­ 44:30 37

 7. Běštín⋌ 21 10 3­  8 49:45 33

 8. Broumy⋌ 21  9 6 ­ 6 35:40 33