Na druhém místě se udržel Chlumec, který před stovkou diváků přesvědčivě vyhrál na půdě Osova. Nejvyšší vítězství letošní sezony bylo k vidění v Podluzích, které přivítaly Drozdov. Hosté již v prvním poločase dokázali vstřelit čtyři branky. Po změně stran Drozdov skóroval ještě pětkrát a postaral se vlastním gólem i o čestný úspěch domácích. Poměrně jasné vítězství zaznamenali také fotbalisté hostomického béčka. Ti si poradili s rezervou Neumětel v poměru 4:1 a posunuli se na čtvrtou příčku.

Naplno bodoval i Žebrák B, který se představil v Oseku. V prvním poločase zde hosté dokázali vstřelit dvě branky a po změně stran si své vedení s přehledem pohlídali. Souboj dvou celků ze středu tabulky skončil dělbou bodů. Po prvním poločasu sice vedl domácí Zaječov 2:1, po změně stran se ale více střelecky dařilo hostujícím Rpetům a zápas nakonec skončil remízou 3:3. V posledním nezmiňovaném utkání dokázal Běštín díky dvěma trefám Ryšavého porazit poslední Újezd B 2:0.

Výsledky: Sparta Podluhy - Drozdov 1:9 (0:4), branky: vlastní - Opatrný, Mantlík 2, Lisý z PK, Ptáček, Vodička, Kuška, Sládek, Hatina, diváci: 40, rozhodčí: Kareš. Osov - Chlumec 1:4 (0:2), branky: Curik - Hošťálek 2, Ciprián, Ryška, diváci: 100, rozhodčí: Hájek. Běštín - SK Doubravan Újezd B 2:0 (1:0), branky: Ryšavý 2, diváci: 30, rozhodčí: Kros. Hostomice B - Horymír Neumětely B 4:1 (2:1), branky: Štyller 2, Kačena, Kubišta – Hejduk, diváci: 40, rozhodčí: Hájek. Slavoj Osek B - Spartak TOS Žebrák B 1:3 (0:2), branky: Volf - Raška 2, Mužík, diváci: 40, rozhodčí: Šnajdr. Zaječov - SK Rpety 3:3 (2:1), branky: J. Velvarský, Havel, P. Kratochvíl - Červenka, Litoš, Egrt, diváci: 40, rozhodčí: Sekerka. Durisol Všeradice - Vižina 3:1 (1:1), branky: Linhart, Bouček, Kulhavý - T. Krbec ČK: Mackovič, Urban - J. Krbec, Procházka, diváci: 80, rozhodčí: Drábek.

 1. Všeradice⋌ 7 5 2 0 22:10 17
2. Chlumec⋌ 7 5 0 2 14:5  15
3. Drozdov⋌ 7 4 2 1 23:6  14
4. Hostomice B⋌ 7 4 1 2 14:15 13
5. Žebrák B⋌ 7 4 0 3 19:17 12
6. Vižina⋌ 7 3 2 2 16:14 11
7. Běštín⋌ 7 3 1 3 15:11 10
8. Rpety⋌ 7 2 3 2 15:13  9