Hráči Chlumce vstoupili do jara na výbornou, když deklasovali béčko Žebráku 6:0. Hattrickem se blýskl Milan Kural. Druhé Všeradice uhrály na půdě Běštína remízu 1:1. Hosté vedli po první půli 1:0, domácí ale dokázali po změně stran vyrovnat z pokutového kopu. Blízko k vítězství měli fotbalisté Hostomic B. Ti v utkání se Zaječovem vedli dlouho 1:0, když se z penalty trefil Kačena. O výhru přišli domácí hráči kuriózně v 94. minutě vlastním gólem. Remízou 1:1 skončilo také utkání čtvrtého Drozdova s pátými Rpety.

Jednoznačné vítězství zaznamenaly na své půdě Podluhy, které porazily béčko Oseku 4:0. Domácí rozhodli o své výhře již v prvním poločase, kdy třikrát skórovali. Důležité vítězství zaznamenali také fotbalisté Újezdu B, kteří porazili na své půdě rezervu Šemíků 3:0. Domácí vstřelili všechny tři branky ve druhém poločase.

Výsledky: Sparta Podluhy – Slavoj Osek B 4:0 (3:0), branky: Bažata, Štajner, Hejbal 2, diváci: 40, rozhodčí: Koza. Hostomice B – Zaječov 1:1 (1:0), branky: Kačena O. z pen. – vlastní, diváci: 50, rozhodčí: Müller. Běštín – Durisol Všeradice 1:1 (0:1), branky: Veselík z pen. – Červený, diváci: 30, rozhodčí: Kros. Osov – Vižina 0:1 (0:0), branky: Krbec T., diváci: 50, rozhodčí: Kareš. Drozdov – SK Rpety 1:1 (0:1), branky: Kuška – Holub, diváci: 50, rozhodčí: Srb. Chlumec – Spartak TOS Žebrák B 6:0 (3:0), branky: Hanousek, Kural 3 (1 z pen), Píca, Hoštálek, diváci: 70, rozhodčí: Sekerka. SK Doubravan Újezd B – Horymír Neumětely B 3:0 (0:0), branky: Krofta, Tauš, Frühauf, diváci: 40, rozhodčí: Kušo.

 1. Chlumec⋌ 14 11 0­ 3 37:8  33

 2. Všeradice⋌ 14  8 4 ­2 37:19 28

 3. Hostomice B⋌14  7 3 4 2­6:27 24

 4. Drozdov⋌ 14  6 5­ 3 35:17 23

 5. Rpety⋌ 14  6 4 ­4 34:28 22

 6. Vižina⋌ 14  6 3 ­5 26:29 21

 7. Podluhy⋌ 14  6 1 ­7 32:37 19

 8. Žebrák B⋌ 14  6 1 7 ­29:35 19