Vedoucí Chlumec vyhrál jasně i čtvrté jarní utkání a nadále jednoznačně vévodí tabulce. Tentokrát Chlumec porazil Podluhy 5:1, hattrickem se na výsledku podílel Hošťálek, dva góly přidal Kural. Dodejme, že vítězná série Chlumce již čítá osm utkání. Jasné vítězství si připsali o víkendu i fotbalisté Všeradic, kteří drží druhé místo. Hráči Durisolu porazili Zaječov 5:0. Tři body si připsali také fotbalisté třetích Rpetů. Ti si poradili na své půdě s béčkem Hostomic poměrem 2:0. Domácí vstřelili oba góly ve druhém poločase. Hladké vítězství si připsali i fotbalisté Drozdova, kteří vyhráli na půdě předposledního Újezdu B 4:0. Na body nedosáhly ani poslední Neumětely B, které podlehly na své půdě Osovu 2:3. Zajímavý zápas byl k vidění ve Vižině. Domácí celek vedl po prvním poločase 2:0 a vše směřovalo k vítězství Vižiny. Jenže ve druhé půli se domácí začali obávat o výsledek a toho dokázali hosté využít. V závěru nejprve z penalty snížil Šenk a na konečných 2:2 vyrovnal po přihrávce Ungra z hranice malého vápna Plecitý.

Chlumec - Sparta Podluhy 5:1 (2:0), branky: Hošťálek 3, Kural 2 - Hejbal L., diváci: 60, rozhodčí: Kros. SK Doubravan Újezd B - Drozdov 0:4 (0:1), branky: Ptáček, Hatina, Mantlík Lisý, diváci: 60, rozhodčí: Bartovský. Horymír Neumětely B - Osov 2:3 (0:2), branky: Veselý M., Barták - Chvojka, Plicka, Smetana, diváci: 80, rozhodčí: Šnajdr. Spartak TOS Žebrák B - Běštín 7:1 (7:1) Nedohráno, branky: Reiser, Beránek, Flachs, Štuksa, Mareš, Kunc 2 - Jevný, diváci: 80, rozhodčí: Plecitý. SK Rpety - Hostomice B 2:0 (0:0), branky: Holub, Štorkán, diváci: 60, rozhodčí: Plecitý. Vižina - Slavoj Osek B 2:2 (2:0), branky: Černý, K. Bělohlávek - Šenk, Plecitý, diváci: 40, rozhodčí: Müller. Durisol Všeradice - Zaječov 5:0 (3:0), branky: Linhart, Mackovič, Červenka, Černý, P. Jakoubek, diváci: 60, rozhodčí: Krůta.

 1. Chlumec⋌ 17 14 0  3 52:9  42
2. Všeradice⋌ 17 10 4  3 45:22 34
3. Rpety⋌ 17  9 4  4 42:31 31
4. Drozdov⋌ 17  8 5  4 44:20 29
5. Žebrák B⋌ 17  8 1  8 38:39 25
6. Vižina⋌ 17  7 4  6 34:37 25
7. Hostomice ⋌ 17  7 3  7 29:35 24
8. Podluhy⋌ 17  7 2  8 35:43 23