Vedoucí Chlumec si připsal na své konto další vítězství a prodloužil tak svojí úspěšnou šňůru. Chlumec naposledy nebodoval 11. října. Na jaře vedoucí celek III.B třídy má skóre 24:1. O patnáct gólů se postaral útočník Milan Kural, který si tak drží na jaře průměr tří gólů na zápas! Celkem jich má na kontě 23. Na půdě Drozdova vedoucí celek tabulky rozhodl již v prvním poločase, kdy se hattrickem blýskl zmiňovaný chlumecký kanonýr. Celkově byli hosté jasně lepší a odvezli si zaslouženě plný počet bodů.

Z vítězství se radovaly i druhé Všeradice, které vyhrály na půdě Sparty Podluhy 1:0. Naopak nedařilo se celku Rpetů, které dostaly v Oseku těžký výprask. Domácí béčko bojující o udržení deklasovalo třetí Rpety 7:0. Hattrickem se blýskl Kratochvíl.

Jednoznačné vítězství zaznamenal i Běštín, který deklasoval poslední Neumětely B 4:0. Utkání bohaté na góly viděli diváci také v Osově. Domácí fotbalisté porazili v důležitém utkání o udržení béčko Újezdu 4:2. Po vyrovnané první půli rozhodli domácí po změně stran třemi brankami. Souboj dvou celků ze středu tabulky byl k vidění v Hostomicích, kde domácí béčko hostilo rezervu Žebráku. Hosté vedli po prvním poločase 1:0, domácí ale dokázali vyrovnat a nakonec se po remíze 1:1 body dělily.

Na body tentokrát nedosáhla šestá Vižina, která nestačila na domácí Zaječov, který se tak odpoutal od poslední dvojice.

Sparta Podluhy – Durisol Všeradice 0:1 (0:1), branky: Bouček M., diváci: 40, rozhodčí: Ryska. Zaječov – Vižina 2:1 (2:1), branky: Chloupek J., Hrabák Zd. – Nachtigal, diváci: 50, rozhodčí: Koza. Slavoj Osek B – SK Rpety 7:0 (4:0), branky: Kratochvíl 3, Čížek R. 2, Volf M., Doležal, diváci: 40, rozhodčí: Krůta. Hostomice B – Spartak TOS Žebrák B 1:1 (0:1), branky: Kačena – Roztočil D., diváci: 50, rozhodčí: Kušo. Běštín – Horymír Neumětely B 4:0 (2:0), branky: Juráň, Ryšavý, Šigut, Jevný, diváci: 30, rozhodčí: Deraj. Osov – SK Doubravan Újezd B 4:2 (1:1), branky: Chvojka 2, Routa 2 – Kachna, Štochl R., diváci: 40, rozhodčí: Egrt. Drozdov – Chlumec 0:3 (0:3), branky: Kural 3, rozhodčí: Kareš.

 1. Chlumec⋌ 18 15 0­  3 55:9  45

 2. Všeradice⋌ 18 11 4 ­ 3 46:22 37

 3. Rpety⋌ 18  9 4 ­ 5 42:38 31

 4. Drozdov⋌ 18  8 5­  5 44:23 29

 5. Žebrák B⋌ 18  8 2  8­ 39:40 26

 6. Vižina⋌ 18  7 4 ­ 7 35:39 25

 7. Hostomice B⋌18  7 4  7 ­30:36 25

 8. Běštín⋌ 18  7 3­  8 37:41 24