Vedoucí Vysoký Újezd vstřelil na půdě Zdejciny čtyři branky a odvezl si za vítězství 4:2 tři body. Dařilo se i Tetínu B, který díky čtyřem brankám ve druhém poločase vyhrál nad Mořinkou 4:1. Naopak nedařilo se druhé Zadní Třebani B. Ta prohrála na půdě Chyňavy 2:0, navíc zde dohrávala o deseti bez vyloučeného Gőrőga.

Jediná remíza tohoto kola se zrodila v Mořině, kde se domácí Baník o body podělil s Chrustenicemi. Nejvíce branek padlo o víkendu v Litni, která přestřílela Všeradice B 5:3. V posledním nezmiňovaném utkání viděli diváci pět branek. V prvním poločase se Stašov ujal vedení 3:1. Hosté po změně stran snížili na 3:2, na vyrovnání ale nedosáhli.

Výsledky: SK Chyňava - Ostrovan Zadní Třebáň B 2:0 (2:0), branky: Bartoš, Kosprd. ČK: Gőrőg, diváci: 60, rozhodčí: Marx. FC Liteň - Durisol Všeradice B 5:3 (2:1), branky: Pšunler, Eliášek T. 2, Franěk, Hájek z PK - Šebek, Vittner, Artl, diváci: 30, rozhodčí: Deraj. SK Tetín B - Mořinka 4:1 (0:0), branky: Kern 2, Janda, Hrdlička - Špaček, diváci: 50, rozhodčí: Koza. ENDECO Zdejcina - Vysoký Újezd 2:4 (1:2), branky: Vejvoda 2 - Dufek, Kratochvíl, Tryner, Wagner, diváci: 60, rozhodčí: Bartovský. Baník Mořina - Chrustenice 2:2 (1:1), branky: Kubín R., Gardavský - Vacík 2, diváci: 30, rozhodčí: Kušo. Stašov B - FK Svatá B 3:2 (3:1), branky: Vyšín P. 2, Břížďala - Kušta, Hrabár, diváci: 30, rozhodčí: Kros.

 1. Vys. Újezd⋌ 7 6 0 1 21:10 18
2. Tetín B⋌ 7 5 0 2 23:13 15
3. Z. Třebaň ⋌ 7 5 0 2 15:12 15
4. Chrustenice⋌7 4 1 2 22:18 13
5. Stašov B⋌ 7 4 1 2 20:18 13
6. Chyňava⋌ 7 3 1 3 14:16 10
7. Mořina⋌ 7 3 1 3 12:14 10
8. Liteň⋌ 7 2 1 4 19:23  7