Od úvodního hvizdu si domácí vytvořili drtivý nápor a řadu gólových šancí, které jim však vychytal skvělý gólman hostí Červený. Pivoňka, Štanc, J. Novák ani Bartoš, nedokázali hostujícího brankáře překonat. V 9 minutě se do první slibné šance dostali hosté, ale jejich únik vyřešil domácí Rynda vrhnutím se do střely. Jenomže o minutu později už nebyl tak dobrý. Hostující Sedláček vystřelil snad z 25 metrů, jeho střela před gólmanem zaplavala a skončila v síti – 0:1. Poté se dostal do dvou slibných šanci Pivoňka, ale opět si vylámal zuby na brankáři Červeném. Ve 26. minutě rozehrál Steiner rohový kop, míč se dostal až k Štancovi a jeho rána šla opět mimo. Ve 37. minutě zahrával Bartoš volný přímý kop, balon prošel až k Pivoňkovi, před kterým zívala odkrytá branka – 1:1. Jenomže domácí se z vyrovnání dlouho neradovali. Ve 40. minutě vystřelil Z. Vejvoda z hranice velkého vápna neslanou, nemastnou střelu a k údivu domácích skončila v síti – 1:2.

Do druhého poločasu nastoupili domácí borci s odhodláním strhnout utkání na svou stranu. V 52. minutě Pivoňka vybídl Steinera k sólu, ovšem i tentokrát ztroskotal na brankáři. Jeho ostrou střelu vyrazil na roh. V 63. minutě po rohu Steinera střílel Štanc vedle tyče. V 79. minutě zahrával roh domácích J. Novák a následná hlavička Steinera byla příliš nepřesná. Domácí ze zoufalství vrhli všechno do útoku, ale nebylo jim to nic platné. V nastaveném čase se o vyrovnání pokoušel Pivoňka, ale ani jedna střela neskončila v síti Zdejciny. Po závěrečném hvizdu zavládlo v domácím táboře pochmurné ticho, naopak hosté se radovali.

Chyňava – Zdejcina 1:2

Branky: Pivoňka – Sedláček, Z. Vejvoda. Rozhodčí: Vlachopulos. ŽK: 1:3. Diváci: 50. Poločas: 1:2.

Chyňava: Rynda – T. Lašek, A. Vejvoda, Mach, Balada – P. Lašek (70. Kůřil), Bartoš (60. Záveský), Pivoňka, Štanc – J. Novák (90. Kšír), Steiner.

Zdeněk Steiner ml.