Sobotní podvečer zanesl k dalšímu příprvanému utkání týmy Olympie Zdice a SK Hořovice na umělou trávu na Strahově. Tam se odehrál vcelku rychlý, místy i tvrdší duel, který předznamenal, že jarní mistrovský duel ve Zdicích by mohl mít velký náboj jak pro hráče, tak pro diváky.

V úvodu utkání zahrozil střelou z pravé strany Král. První střelu Zdic vyslal na Šmerhovského Šinták, ale brankář s ní neměl žádný problém. Náruč stejného gólmana pak zabránila ve skórování Červenkovi, který střílel po hezké akci Šindeláře.

Ve 22. min. přetlačil v souboji Kolář Křesťana a připravil gólovou pozici pro Nesnídala, který trefil břevno zdické branky. Na druhé straně se při obdobnmé akci zapletl do kliček Červenka, až o míč přišel. Ve  30. min. zahrával Šinták nepovedený roh, míč se po několika odrazech dostal k Šindelářovi, který osamocen před gólmanem lehce poslal míč pod břevno – 1:0. O chvíli později nezabojoval Šinták, Křesťan se na něho obořil, takže zdický levý halv ani nedošel nastavit zeď, která čelila trestnému kopu Koláře, centrovaný míč prošel ke Štěpničkovi, který vyrovnal – 1:1. Obdobný centr Koláře v závěru poločasu poslal Šmíd nad branku Kasalovy branky. V těsném závěru prvního dějství se dostal k míči Svoboda, který zvýšil na 2:1 pro Zdice.

Stejnému hráči hned v úvodu druhého poločasu zabránil zablokováním střely Novotný, V 55. min. se prodral k míči po rohu Stádník – 3:1. Na druhé straně nedal do Nesnídalovy přihrávky sílu Šmíd a poslal oblouček nad Pánkovu svatyni. V 62. min. připravil Červenka šanci pro Šindeláře, tomu ale nezbyly síly na střelu. O tři minuty později prošel Bláha z beka až do vápna Zdic, přihrál Nesnídalovi, který udělal zvratnou kličku a poté obstřelil Pánka – 3:2.

Na druhé straně střílel sám před brankářem vysoko nad Červenka. Na hřiště se poté vkradla nervozita, několik ostřejších zákroků bylo komentováno hráči až moc zbytečně. Fotbalovou pardáu pak předevdl Štěpnička, který narazil Kolářovi, který trefil spojnici břevnn a tyče. Hořovice začaly soupeře přehrávat fyzicky a tak musel brankář Pánek čelit několika příležitostem modrobílých a byl úspěšný.

V 80. min. zmátl Červenka Bláhu, který ho ve vápně sestřelil, sám postižený penaltu ale poslal do břevna. V 89. min. se prokličkoval do vápna Zdic Nesnídal, míč ale neprošel přes houštinu těl, odražený míč napálil Kolář těsně nad. V poslední minutě unikl po levé straně Carván, připravil gólovou pozici pro Humla, který trefil ležícího Veselého, což byla tečka za dobrým utkáním.

Branky: 30. Šindelář, 45. Svoboda, 55. Stádník – 33. Štěpnička, 65. Nesnídal. Rozhodčí: Prokeš - Vilhelm, Košťálek. Diváci: 12. Poločas: 2:1

Zdice: Kasal, Svatý, Novák, Loubr, Křesťan, Huml, Svoboda, Stádník, Šinták, Šindelář, Červenka, střídali Pánek, Carván, Palek.

Hořovice: Šmerhovský, král, Novotný, Rak, Bláha, Štěpnička, Pergl, Šmíd, Kolář, Nesnídal, Šimůnek, střídali Veselý, Bartoš.