Domácí vstoupili do zápasu aktivně a hned ve 2. minutě se dostali do vedení, když Doležal zužitkoval centr Čížka. O minutu později mohl Osek vést již 2:0, Komínek ale tentokrát jen orazítkoval tyč. V 8. minutě se ke slovu dostali i hosté. Po průniku Loubra a následném zákroku Stašovští dožadovali pokutového kopu, píšťalka rozhodčího ale mlčela. Hosté ze sebe s postupem času setřásli nervozitu, zpřesnili hru a převzali otěže utkání. Střely Loubra a T. Eichenmanna sice ještě dokázal domácí brankář zneškodnit, ve 22. minutě ale již bylo vyrovnáno. Střelu Loubra Křivánek vyrazil před sebe a T. Eichenmann pohodlně skóroval. Stašov se poté mohl i dostat do vedení Loubr ale ve 28. minutě nezamířil přesně. V samém závěru pak zahrozili domácí, R. Čížek orazítkoval břevno.

Po změně stran se na gól čekalo jen šest minut, když Vávra střelou k tyči poslal Stašov do vedení. O deset minut později již jásali domácí příznivci, brankář Sojka jim ale radost při hlavičce Komínka pokazil, neboť skvělým zákrokem vyškrábl míč na roh. Poté se střídaly útoky na obou stranách, další branka již ale nepadla a Stašov si odvezl cenné tři body.

Osek – Stašov 1:2

Osek: Křivánek – Procházka, Komínek, Dostál (Hlavatý M.), Sojka, Ungr, Křikava, Hlavatý P. (Čížek P.), Čížek R., Plešmíd, Doležal (Volf M.)

Stašov: Sojka – Vyššín (Panocha R.), Kulička, Charvát, Panocha M. (Břížďala), Eichenmann M., Vrba, Loubr, Eichenmann T. (Kučera), Prokop, Horáček.

(spa)