V předposledním podzimním kole ČFL přivítá celek Králova Dvora rezervu Jablonce.

Pro oba celky půjde o hodně důležitý souboj. Domácí by se v případě úspěchu dotáhli na svého soupeře, hosté by se v případě výhry mohli odlepit od sestupových příček.

Divizní fotbalisté Hořovicka po několika nevydařených zápasech na domácí půdě zabrali a porazili Strakonice. V sobotu mají šanci zakončit podzim lépe, než na aktuální šesté příčce. Hořovičtí se totiž představí na půdě poslední Vejprnice, která zatím uhrála jen šest bodů.

Krajské fotbalové soutěže čeká o tomto víkendu závěrečné podzimní kolo.

Na domácí půdě se představí v krajském přeboru celek Českého Lva – Unionu Beroun, který hostí Nymburk. Berounští se letos výrazně trápí. V posledních devíti kolech Beroun nevyhrál, za tři remízy si připsal jen tři body a nyní se krčí s dvanácti body na dvanácté příčce.

Potvrdit skvělou podzimní pohodu a prodloužit vítěznou šňůru se určitě budou snažit v sobotu fotbalisté Loděnice.

Ti již mají jistotu, že ve skupině A I.B třídy budou přezimovat na vedoucí pozici.

Z ostatních celků z našeho okresu hrajících v I.B třídě hrají na domácí půdě jen Hostomice a Komárov. Oba tyto celky potřebují nutně bodovat, krčí se totiž u dna tabulky skupiny E.

O tomto víkendu se hrají také krajské a ligové soutěže mládeže.

Oba zástupci našeho okresu v krajském přeboru dorostu potřebují vyhrát. Hořovicko, aby si udrželo vedoucí pozici a Beroun, aby se odpoutal od posledního Brandýsa, se kterým bude nyní hrát. Soupeř zvučného jména přijede v neděli do Hořovic. Místní žáci hostí v ligovém utkání Spartu Praha.