Vlašim B – Beroun 3:3

Domácí nastoupili notně posíleni hráči z áčka a na hřiště nastoupili ve velkém stylu. „Kdyby Vlašim ve 4. minutě vedla 4:0, tak jsme se nemohli divit. Ti na nás vlítli jak uragán. Nevěděli jsme kam dříve skočit,“ uvedl trenér a brankáře v jedné osobě. Vlašim se dostala do vedení hned v 6. minutě, kdy se prosadil Kacafírek. „Říkal jsem si, že můžeme hrát v klidu, že tem nemáme moc šancí,“ podotkl Lacina. Jenže v následných deseti minutách předvedli hosté své kvality. Nejprve se hlavou prosadil Michal Novák a v 16. minutě poslal Beroun do vedení Horel. „Bylo vidět, že to domácí dost rozhodilo,“ poznamenal trenér Lacina. Vlašim dokázala vyrovnat ve 30. minutě, kdy Sedláček postupoval sám na branku a brankáře Lacinu zkušeně přeloboval.

I v úvodu druhého poločasu se domácí fotbalisté dokázali prosadit, když Lacinu překonal Kacafírek. „Já jsem se přesouval, i bych to chytil, jenže on to špatně kopl a zase mě to přeskočilo. Taková smolná branka,“ poznamenal Lacina, který dodal, že v následných minutách měli domácí utkání víceméně pod kontrolou. Berounští ovšem dokázali hrozit nebezpečnými brejky. Červenka sice šanci neproměnil, v 78. minutě se ale přes celou branku trefil Michal Novák a zajistil tak Berounu vyrovnání na 3:3. Tento stav poté vydržel až do nastavení. „Když běžela devadesátá minuta, tak jsme si říkali, že to bude dobré a rozhodčí ukázal pět minut nastavení. My jsme hráli snad sedm minut,“ poznamenal Lacina. Samotný závěr byl dramatický. „V poslední minutě stoper domácích dával malou domů a brankář to chytil. Martin Frajer to reklamoval trošku hlasitějším projevem, rozhodčí na to asi čekal a odpískal na nás nepřímý kop z našeho vápna. Kdybychom dostali gól, tak bych snad zahodil kopačky,“ poznamenal Lacina, který měl pro hráče jen slova chvály. „Rád bych kluky pochválil za obětavý a hodně bojovný výkon. Vyzdvihl bych Michala Nováka,“ dodal Lacina.

Beroun: Lacina: Choc, Vopěnka, Petráš (Frajer), Smetana – L. Novák (Přibyl), Horel, Šíma Ma., Šíma Mi. – Červenka, Novák Mich.