ČLU Beroun – St. Boleslav 1:4

Fotbal, kr. přebor

Hosté byli v první půli doslova zalezlí na své polovině a do útoku se dostávali velice sporadicky. Z minima ovšem vytěžili maximum. Ve 20. minutě z první vážnější střely poslal hosty do vedení Vodák. Domácí ale vzápětí vyrovnali na 1:1 Michalem Novákem. Poté se Beroun tlačil do útoku, několik šancí ale domácí neproměnili. Na druhé straně pak rozhodčí ve 43. minutě odpískal velice přísnou penaltu, po které se hosté dostali do vedení.

Po změně stran se domácí snažili o vyrovnání, naráželi ale na pevnou obranu, která jim toho příliš nedovolila. Naopak domácí zapomínali na zadní vrátka a po dvou vydařených brejcích hosté v 70. minutě vedli již 4:1. V závěru se domácí již nezmohli ani na snížení.

Branky: 22. Novák Mich. – 20. a 69. Vodák, 43. Nepivoda z pen., 54. Kulatka. Poločas: 1:2. Rozhodčí: Vlk. ŽK: Žalud, Vlček, Novák Michal, Baranovič – Nepivoda. Diváků: 80.

ČLU Beroun: Csekei – Přibyl, Vlček, Žalud, Petráš (75. Šíma), Fujdiar, Grajcar, Novák L. (79. Baranovič), Novák Mil., Horel, Novák Mich. (79. Choc).