ČLU Beroun B – Kralupy 2:1

Fotbal, I.B třída, sk. A

Domácí, kteří nastoupili v tomto utkání s řadou mladých hráčů začali výborně a brzy se dostali po trefě Palusky do vedení. I v následných minutách si domácí dokázali vytvořit vyložené šance, které ale nedokázali proměnit.

Po změně stran domácí pokračovali v dobré hře a navíc dokázali své vedení navýšit. Šíma dostal míč mezi obránce a následný sólový únik vyšperkoval kličkou brankáři a zakončil do prázdné branky – 2:0. Výkon domácího mužstva hodnotil kladně i trenér berounského A mužstva Vladimír Lacina. „Mladí kluci mě opravdu hodně překvapili. Hráli výborně, hlavně Vopěnka, který hrál stopera,“ podotkl Lacina.

Za stavu 2:0 pak přišel pro domácí smolný moment, když se Tomáš Lehovič snažil odkopnout míč do bezpečí, ale místo toho míč skončil za zády brankáře Csekeie – 2:1. Za tohoto stavu se hosté snažili o vyrovnání, zapomínali ale také na zadní vrátka a domácí mohli z několika nebezpečných šancí pojistit své vedení. Skóre se ale již nezměnilo. „Výsledek mohl skončit i větším rozdílem. Kluci tam čtyřikrát šli sami na branku ale buď ji minuli, nebo trefili tyč, “ podotkl k utkání trenér berounského áčka Lacina, který přiznal, že výkon berounských hráčů se mu hodně líbil.