Beroun – Motorlet dor. 4:3

Berounští fotbalisté byli od úvodu mírně lepší. Dostali se také k náznakům několika šancí, které ale nezakončili dobře. Ve 12. minutě mohl Českého Lva poslat do vedení obránce Petráš, který nejprve poslal z hranice malého vápna míč do břevna a po chvilce hlavičkoval ze stejné vzdálenosti jen do brankáře Motorletu. O osm minut později zahrozili i dorostenci Motorletu, jejich útočník ovšem z malého vápna berounskou branku překopl. Poté měli Berounští mírnou převahu. I díky tomu, že si Motorlet často pomáhal nedovoleně, zahrával Beroun dost standardek. A ve 35. minutě jednu dokázali berounští hráči proměnit. Pěknou střelu Kličky z trestného kopu brankář Motorletu neudržel a dobíhající Karel Červenka nadvakrát dopravil míč do sítě – 1:0.

Do druhé půle vstoupil Beroun dobře. Hned v úvodní minutě mohl zvýšit Horel, po pěkné akci ale branku těsně minul. V následných deseti minutách se hrálo převážně na půli Motorletu, z převahy ale Beroun nic nevytěžil. Naopak v rozmezí od 57. do 60. minuty přišla pro berounský celek hororová čtyřminutovka. Motorlet totiž dokázal využít třikrát hrubky v berounské obraně a rázem byl stav 1:3. Berounští působili chvíli jako opaření, nakonec ale našli síly a zápas otočili. V 68. minutě ještě pěkná akce v podání Choce s Šímou a zakončujícím Kličkou gólem neskončila, v 72. minutě se již Beroun dočkal. Po krásné kolmé přihrávce od Michala Červenky postupoval Horel sám na branku a s přehledem proměnil. Od tohoto momentu se hrálo plně v režii berounského celku. O minutu později mohlo být vyrovnáno, střelu Kličky ale dokázali hráči Motorletu srazit na roh. V 77. minutě již byl stav 3:3, když Klička z trestného kopu ze dvaceti metrů poslal míč přesně do šibenice. Beroun pokračoval v náporu, který byl korunován v 86. minutě. Horel se protáhl kolem brankové čáry a následně nezištně přihrál nabíhajícímu Chocovi, který zakončoval do prázdné branky – 4:3. Pojistku pak mohl přidat Karel Červenka, který postupoval sám na branku, míč ale poslal nad břevno. Motorlet se již na nic nezmohl a Beroun si tak připsal první turnajové vítězství.

Branky za Beroun: 35. Červenka K., 72. Horel, 77. Klička, 86. Choc. Poločas: 1:0.

Beroun: Zavadil – Novák Mil., Petráš, Vopěnka, Choc, Klička, Červenka M., Šíma, Červenka K., Horel.