Beroun - Semice 3:1

Oběma celkům již v tomto střetnutí o nic nešlo a na výkonu to bylo znát. Hrál se poměrně bezstarostný fotbal s šancemi na obou stranách. Více jich měli domácí. Grajcar ale dělovkou z dálky branku těsně minul a Michal Novák o chvilku později zakončil ledabyle a v následné šanci trefil tyč. Poté o sobě dali vědět i hosté, Jaroslav Semecký poslal po rohu míč do břevna. Tentýž hráč ve 22. minutě pálil z hranice šestnáctky těsně nad branku. Závěr prvního poločasu patřil opět domácím. Nejprve po centru Grajcara mířil Petráš hlavou do tyče a o chvíli později domácí promarnili přečíslení tři na jednoho, když Lukáš Novák mířil z osmi metrů vysoko nad branku.

Do druhého poločasu vstoupili výrazně lépe hosté. Šanci Tomáše Semeckého ještě stihl zlikvidovat Csekei, v 53. minutě se ale již hosté radovali. Přibyl totiž v šestnáctce stáhl Bubeníka a rozhodčí nařídil pokutový kop, který bezpečně proměnil Koštíř - 0:1. Následných patnáct minut se hrálo převážně ve středu pole bez jakýchkoliv šancí. Zlom přišel v 67. minutě. V ní totiž poslal domácí trenér Vladimír Lacina na hřiště střídajícího Krůtu se slovy: "Hned dej gól." A domácí útočník splnil pokyny berounského lodivoda na jedničku. Hned vzápětí totiž hlavou doklepl do branky vyraženou střelu Michala Nováka - 1:1. S přibývajícím časem se domácí více tlačili do útoku a v 82. minutě se prosadil Michal Novák, když parádně zakroutil míč z trestného kopu přímo do šibenice - 2:1. Definitivní ránu pak hostům zasadil o dvě minuty později Horel. Po přečíslení a sérii střel osamocený domácí útočník nedal brankáři Vackovi šanci - 3:1. Závěrečné minuty pak přinesly ještě po jedné vyložené šanci na každé straně. Nejprve střelu semického Kapičky skvěle zlikvidoval Csekei a vzápětí na druhé straně Michal Novák hlavou trefil tyč.

Branky: 68. Krůta, 82. Novák Michal, 84. Horel - 53. Koštíř z PK. Rozhodčí: Lerch. Diváků: 80. Poločas: 0:0.

Beroun: Csekei - Choc (67. Krůta), Petráš (46. Přibyl), Vopěnka, Smetana - Fujdiar (41. Šíma), Grajcar, Novák Mil., Novák L. - Horel, Novák Mich.

Semice: Vacek – Bubeník, Novák, Bříza, Kupka – Kapička, Jaroslav Semecký, Vlastimil Houška, Janáček (73. Vorlíček) – Koštíř, Tomáš Semecký (80. Semrád).